0 oy
359 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Çocuğum olmadan önce böyle çocuğunun her hareketini hayranlıkla izleyen böyle çocuk standart bişey yapsa bile mucize olmuş gibi tepki veren çocuğu dünyanın en güzel çocuğuymuş gibi davranan insanlara içimden ne slklar standart çocuk işte Einstein i mı doğurdun sanki diye irite olurdum şimdi onları anlıyorum ama tabi yine de çocuğumun eksiklerini yanlışlarını da görüyorum o kadar gözüm kör olmadı

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nefes alışını bile hayranlıkla izliyorum ben dogurduuummm diye dolanıyorum evde:D

(373 puan) tarafından
Aynen bence de
tarafından
Kız hoş bende milletin içinde durup durup bennn dogurduuumm demiyorum evde kendi kendime diyorum ama benim kız hakikaten çok yaramaz ve insan sevmiyor birini görse kucağımdan inmez
(373 puan) tarafından
Canlari sağolsun napalim artısıyla eksisiyle bizim :D
tarafından
Mesela benim gorumcemin oğlu çok yaramaz çok konuşur insanı rahatsız eder  yemeğini içeri ister yemez küfürbaz vs vs
Vs vs vss
Ama durup durup ne kadar akıllı diyo kendi işini kendi hallediyor falan diyor şaşırıyorum ya insan harbiden övmek için ovmemeli

Kayannam bazen oğluma bakarken görüyor seviyonmu diyo ben dogrudum tabi sevcem diyom
Diyorki canının yarısı orda dimi insanin evladı çok farkliymis
tarafından
Bende senin gibiyim  eşimi diğer odadan çagiyorum baksana nefesi nasıl tatlı die. elini ekmeğin arasına koyup yer gibi yapıyom.sanki tek çoçuğu ben doğurdum: gibi:::)))))
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Malesef canim dogurdugumla ve buyutugumle gurur duyuyorum : D fiziksel olarak bir etkim olamaz ama karakteri, zekasi , becerileri egitimi terbiyesi bunlarin olusmasinda en buyuk katkiyi veren benim. Ve onlari eserim gibi goruyorum :)
(373 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Evet ben de öyleyim ama dogurmadan önce ne alay ederdim  ama bazısı hala irite ediyor çocuk dünyanın en yaramaz en şımarık çok zeki ondan diyorlar yok artık bir el mi atsan çocuğa ahsgsjalsj:D yani demem o ki çocuklarımızın eksiklerini hatalarını da görmeliyiz
(11,217 puan) tarafından
Yok canim. Sevmedigim cocuk tipleri var onlarda ailelerinin  egitememesinden bence
0 oy
(1,249 puan) tarafından
7 aylik bebegim surekli soyle annem seni kim dogurdu diye soruyorum sen dusun
(373 puan) tarafından
Evet benimki de 7 aylık Allah bağışlasın
0 oy
tarafından
Sürekli dünyanın en güzel bebesini dogurmusum Gürhan olsunlar seni bana vereneeğğ diye türküler yakan ben :D
(373 puan) tarafından
Evet ben de öyleyim ama dogurmadan önce ne alay ederdim  ama bazısı hala irite ediyor çocuk dünyanın en yaramaz en şımarık çok zeki ondan diyorlar yok artık bir el mi atsan çocuğa ahsgsjalsj:D yani demem o ki çocuklarımızın eksiklerini hatalarını da görmeliyiz
0 oy
(2,132 puan) tarafından

Vallahi ben aynı :)

Aman şunu yaptı bunu yaptı diyorlardı saçma gelirdi 

Şimdi kendi oglumunkini söylemeye çekiniyorum benim gibi düşünen olur mu diye:P

(373 puan) tarafından
Boşver sen herkesi dinlemişsin onlar da seni dinlesinler:D
(2,132 puan) tarafından
Bazen söylüyorum :))
0 oy
(14,470 puan) tarafından

Eheheheh benim çocuğum valla bana ve eşime dünyanın en güzel çocuğu gibi geliyo. Hatta diyoruz ki İngiliz kraliyet ailesine görse siritmaz. O derece akilli asıl geliyo bize. :D elbette ki başkaları için de kendi çocuğu öyledir. Ama ben ikide bir çocuğunu öven kendini öven insanlara gerçekten gıcık olurum. Uzaklasasim gelir ortamdan. Öyle de olacağımı dusunmuyorum

(373 puan) tarafından
Al benden de o kadar bir çocuğu kendi doğurmuş gibi davranır ben zaten kendim çocuğumla ilgili düşündüğüm şeyi söylemem içimde olur övmem işte başımıza ne geliyorsa mutevazilikten:D
0 oy
(239 puan) tarafından
Diyorum ozenip yapmışım yaparken diyor um
(373 puan) tarafından
Ben insanların yanında ovmuyorum valla başkası da bana gıcık olmasin
(239 puan) tarafından
LoooBende herkese demi yor um tabiki suncta herkesin cocugu kndine ama severken diyorum
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Ahahahas evet evet işte o benim :D

(373 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
:D yalnız değilmişim
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bir ara cok sevdiklerinde ben doğurdum diye gorumcemi kocami sinir hastasi ettim :)) oluyormus bazen renkleri sayıları soylesin sanki bir tek o biliyomus gibi hissediyo insan 
(373 puan) tarafından
Evet ben çok alay ederdim valla yalan yok gerçi yine içimden düşünürüm kimseye övmem zaten başımıza ne geliyorsa bu mutevazilikten
(1,663 puan) tarafından
Bize oyle yapilmadi ya ondan bizde mi sorun diye düşünüyorum bende
(373 puan) tarafından
Ya yok birçok kişi yapıyor da çok komik gerçekten geçen bir caps vardıeşimin övdüğü yeğeni bana böyle geliyor diye aşağıda sevimsiz kabadayı bir tip çok gülmüştüm ona
(1,663 puan) tarafından
Yok ya ben kizimin huysuz mızmız olduğunu biliyorum ama yaptiklarina icten ice gurur duyuyorum disariya söylemiyorum nazar olur diye herseyini ovmek iyi degil birazda elestirmek buyukleri oldugu gibi kucuk cocuklarada dogruyu yanlis anlatmis olur
0 oy
(25,225 puan) tarafından

Bana göre tabiki de dünyanın en güzel çocugu benimki, nasıl bir aşkla yapmışız seni anneeemmm diye seviyom :D kendimle gurur duyuyorum böyle bir güzel zeki harika çocuk dogurdugum için allahıma da şükrediyorum :D 

(373 puan) tarafından
Öyledir tabi herkese öyle de bazısı paso övüp duruyor çok komik geliyor bana:D bir de çocuktan da haberi yok:D
(25,225 puan) tarafından
Var öyle tipler :D
(12,477 puan) tarafından
Hayır yanlışın var en güzel çocuk benimkiler sjsjsjsj
0 oy
(1,504 puan) tarafından

Herkesin evladı tabiki ke dine özel ama bende şeye sinir olmustim bir arkadaş şey demişti ay bebek görmeye gittim hiç bebek kokusu ypktu benim oğlumda kokusu taa kapılardan gelirdi :sick: kimi bebek hiç sevimli değil demişti o zaman sinir olmuştum ve hala simir oluyorum :D yani kimisi abartıyor 

(373 puan) tarafından
Aynen ben de sinir oluyorum bir kendi doğurmuş sanki evet sana güzel gelebilirde diğerleri tüh kaka benimki muhteşem olmaz çok çirkin
(1,504 puan) tarafından
Dimi tamam kuzguna yavrusu şahin gorunurmus ama insanın küçüğü bebeğine de ay bebek kokusu yoktu sevimli değildi denmez dimi
(373 puan) tarafından
Aynen öyle terbiyesizlik küçücük bebeye de dil uzatmasinlar artık ya
(1,504 puan) tarafından
Aynen ya arkadaşım olduğu için sadece uyardım ama aynı terbiyesizligi kuzenimde onun bebeğine yapmıştı kuzenimi aşırı derecede sert dille uyardım
0 oy
(996 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet oyle gerçekten çünkü bana göre dünyanın en güzel çocuğu şimdi bu çocuğa çirkin diyenin anlini karislarim maşallah diyim de her şeyine hastayım 
(25,225 puan) tarafından
Yaaa seni çirkiiiiiinnnnnnnnnn
(373 puan) tarafından
Maşallah kuzum eminim öyledir çok tatlı ama sen yine de övme insanların yanında cocugunla kocani övme yüzünü kara çıkartır diye boşa dememişler Allah sana bağışlasın
(996 puan) tarafından
Amin inşallah ya olumsuz yönlerini de mutlaka söylerim ovsem bile kimse dört dörtlük değil sonuçta benim kizim da mesela hem çok şımarık hem de konuşmuyor göstererek anlatıyor her şeyi az kelime kullanıyor
0 oy
tarafından
Aksjka ben bu 9 aylık eşimle her hareketine büyülenerek bakıyoruz, dünyanın en zeki çocuğu gibi geliyor :) zaten severkende dünyanın en güzel bebeği diye seviyorum ne bileyim yeğenlerimi de çok severim ama evlat çok başka 
(373 puan) tarafından
Öyle kuzum gerçekten
0 oy
(849 puan) tarafından
Evde aşkım güzel kizim aşığım sana diye dolanıyorum :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,624 göst.
0 oy
17 cevap 500 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy