0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,770 puan) tarafından
Kızlar nerdeyse 4 ay oldu korona atlatali tat koku gitmişti geri geldi herşey iyi güzel ama ben iki hafta önce girip oldum tekrardan ve o günden beri pişmiş soğan o kadar pis kokuyo ki her yer öyle kokmaya baslado resmen tiksiniyorum artık sogandan niye böyle oldu anlamadım sıktığım parfümde sanki pis kokuyo sizde de olan var mı böyle 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim arkadasimdada oldu tam 6 ay boyunca koku almadı geldigindede çok garipsiyordu
(1,770 puan) tarafından
Benim 15 günde geldi canım ama ne bilim çok değişik kokuyo yaa midem bulaniyo
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende de aynı öyle oldu bende hamileliktendir diye düşündüm ya yani 5 ay okucak dogum yapalı ama bana da yoğurt ayran süt ve parfümler tek bise kokuyo ama iğrenç kokuyo sanki evde bu saydığım şeylerin hepsinde o koku var çürük bi koku var 
(1,770 puan) tarafından
Aynen bendede soğan yumurta ve parfüm leş gibi kokuyo yaa valla bide her yemekte kullanıyoruz artık midem almiyo
(9,626 puan) tarafından
İnan bende öyleyim bende de hamileyken bi ara tat koku gitti ama korona değildim hastalık geçirmedim bi anda biselerin tadını kokusunu almamaya başladım,hamileligimin son 1 ayında koku hassasiyetim başladı 6 ay oldu hala devam ediyo 2 kilo yoğurdu bi oturuşta yerdim şimdi kaşık ucuyla bile yiyemiyorum yogurda hasret kaldım yeminle ya :( ve parfumlerim de iğrenç kokuyo gibi o yüzden sıkasım gelmiyo
(1,770 puan) tarafından
Ne olacak böyle acaba yaa nereye kadar sürecek
0 oy
(351 puan) tarafından
Annem de öyle. Çürük yumurta kokusu leş kokusu var sürekli yediğinde ictiginde bir türlü geçmiyor . Doktorlarada gitti tedavisi yok. 
(1,770 puan) tarafından
Aynen bende öyle canım yumurta leş gibi kokuyo daha bussuru şeyler yani insani hayattan sogutuyo resmen özellikle soğan kokusu leş gibi kokuyo
(351 puan) tarafından
Soğan yumurta tavuk et yeşil mercimek yeşil soğan ıspanak tere bir çok şey. Annem baya zayıfladı bir buçuk yıl oluyor virüsü atlatali
(1,770 puan) tarafından
Yaa Allah şifa versin inşallah geçer
(351 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ay ben yazmışım gibi okudum Vala. 7aylık oldum hala aynı bende iğrenç herşey yemek te yiyemiyorum doğru düzgün. Şampuanım bile bozulmuş soğan kokuyor gerisini sen düşün :'(((
(1,770 puan) tarafından
Yaaa off nolcak böyle acaba
0 oy
(216 puan) tarafından
Benimde öyle oldu ve şuan hala da aynı sanki hersey soğan sarımsak gibi kokuyor gerçekten çok kötü bisey en sevdiğim yemekleri bile tadını alamıyorum doğru düzgün:(
(1,770 puan) tarafından
İğrenç tatlar alıyorum bende inşallah geçer yaaa

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 684 göst.
26 Mart 2020 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Huysuz57 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 166 göst.
6 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 503 göst.
29 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,164 soru

11,287,400 cevap

34,692 kullanıcı

...