0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Allah aşkına napıyorsunuz bu bebeklerle benim kolum çıktı evi 4 gezmekten gündüz hiçmi uyumak istemez bi bebek napıyorsunuz nasıl baş ediyorsunuz uyanık ken salıncağı sevmiyor puseti sevmiyor yer minderinde durmuyor bazen tv açıyorum 5 dk bakıp ağlıyor uyuyor 2 dk sallamayı bırakıyorum ağlıyor gün boyunca ya kucagımda yada kanguruya koyuyorum inanın dirhem mecalim kalmadı annem e geldim sen nasıl baş ediyorsun bu ikisi ile Allah senin yardımcın olsun diyor gece uykusu iyi sadece 4 aylık 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ayyy ilknur atlattik biz cok şukür o donemleri hem odasini ayirdim hem uykusu duzene girdi maşallah aşıri mutluyum :P

tarafından
Yaa birazcık uyu ya vallahi kızım gibi olsun diye okadar dua ettim ki olmadı erkek bebeği gerçekten çok zor. Kızım heppp uyudu büyüyene kadar onun sesini hiç duymadım ya
tarafından
Canim mesela yanina asla yatirma ben en basta hatayi yanima yatirmakla yapmisim sonradan farkina vardim uyuttugun gibi yanindan ayril kac aylikti ?
tarafından
Kızım 1 yaşinda ayrıldı oğlum yanımda beşikte uyuyor
-Reklam-
0 oy
(48,370 puan) tarafından
Gece 56556.kez kalkiyodu hala ayni gunduzde.uyumuyodu.hep kucaktaydi simdide hep dibimde
tarafından
Kiz ela buyudu ama ya emirle ayni yaslari sanirim hala ayri uyumuyor mu dibimde dedin de
tarafından
Kız büyüsede huylarını degiştirmiyorlar ya
tarafından
Degisiyor kiz oyle deme
(48,370 puan) tarafından
Uyanma suresi degisti tabiki.dakka basi kalkmiyo eskisi gibi ama kalkiyo dun gece 4falandi geldi yanima don sağa dön sola bide sohbet edesi tutuyo uykunun en tatli yeri oda tatli tatli soru soruyo sevimli geliyo ama uyusun da istiyosun zor zor ☺️☺️ deryosum gunduzleride hep dibimde ben hangi odaya o orays ben mutfaga o mutfağa hic usenmiyo topluyor oyuncakları taşıyor oda oda git babana ozlemis seni diyorum hep anne anne baba de diyorum anne üstün islandi anne susadim anne bilmem ne ben baba de dedikçe bana geliyo☺️☺️☺️
tarafından
Ayy benim kız gibi :)))) sallamayı bile anne yapsın der yada bişey uydurur yanıma gelmek için
(48,370 puan) tarafından
Kizincada tamam anne sakin ol diyo bide☺️☺️☺️
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Büyüyene kadar bir çok bebek aynı gerçekten hepsini yaşadım . Zamanla düzeliyor . Endişe etme . Oyun halısı falan alır koyarsın bir aya falan sakinler umarım .

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 174 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frezya (686 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Birbalannesi (12,550 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 45 göst.
2 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu

377,239 soru

11,289,529 cevap

34,699 kullanıcı

...