0 oy
883 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (230 puan) tarafından
Gunaydın arkadaslar.yarına misafirim var bebeğim de pek huysuz nasıl yapcam bilmiyorum.pratik kolay olan ne yapabilirim.önerilerinizi alabilir miyim

9 Cevaplar

0 oy
(771 puan) tarafından
Sigara böreği  kek kisir veya rus salatası  patanredende tuzlu  bişeyler aldır
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kek kısır sigara böreği yeter canım 10 çeşit yapacak halin yok ya
(230 puan) tarafından
Ay vala millet daha gelmeden eşime ne hazırlayacak diye soruyomus insanlar bi tuaf tekim bide.
(3,149 puan) tarafından
Lüzumsuz sen hazırlayıp getirecegine ay gıcık oluyorum böylelerine kim geliyor
(230 puan) tarafından
İş yerindekiler geliyo canım.aynen ugrasmasın cocukla bi çay yeter diyeceğine ne yiyeceğinin derdine düşmüşler
(3,149 puan) tarafından
Gerçekten çok saçma hani annesi ablası olsa bize ne yapacak deseler anlarım da onlara ne ki ne gelirse önüne onu yer eskidendi galiba misafir umduğunu değil bulduğunu yerdi şimdi tam tersi
0 oy
tarafından
Klasik menüm bir gün önceden hazır yufkadan böreği tepsiye hazırlıyorum, tepsiyle dondurucuya atıp gelecekleri gün pişiriyorum. Çok pratik oluyor. 

Yanına kısır ve etimek tatlısı yaparım hep :) 
0 oy
tarafından
Yemekliyse eğer, fırında tavuklu patates çok pratik oluyor. Tavuğu ve doğranmış patatesi soslayip fırın tepsisine at. Üzerine doğranmış soğan, biber, domates ekle. Salçalı suyunu yap, at fırına bitti gitti. Yanina da kolayına gelen bir çorba ile pirinç pilavı. Ohh mis. 
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Tek başınamısın canım kaç günlük bebeğin zor olur sana patlıcan tava yada fırına tavuk at bana göre en basiti bunlar en azından yabına bir ayran koysanız da olur soy koy fırına basit bir yemek yapsan tek başına yetmicek yani
(230 puan) tarafından
Annem var da canım o da rahatsız ayakta duramıo tek sayılırım.çay a gelecekler canım bi tepsi su böreği yaptırcam sarma kek ıslak kurabiye bide kısır düşünüyorum yeter li mi ki
(2,479 puan) tarafından
Yeter bacım nolsun daha çokyorma kendini
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Valla bana gecen gun geldiler kisir biskuvi pastasi yaprim esimde tuzlu kurabiye aldi. Onlar bile yenmedi yemek arkasi geldikleri için. Dun aksam yine gelen oldu onada tavuk gogsu tatli yaptim cerez koydum gelirken kurabiye getirmislerdi ondan koydum bide sadece cerezi yediler tatliya dokunmadilar bile. Artik saldim yapmiyom yapınca yenmiyo çünkü yemekten yeni kalkildigi icin.
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy benimkide oyle görmeye gelince Rus salatası, milföy börek, sarma, ağlayan kek yaptım ah bide patates salatasıda vardı tabi tek başıma yapamadım benimkide çok berbat ailemi çağırdım yardım etsin diye
0 oy
tarafından
Börek kek küçük toplar falan yapabilirsin
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Kek yap pastaneden kuru pasta al yemeğe gelmiyorlar tatlim sonuçta yorma kendini hiç 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 287 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 270419gokce (1,773 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 238 göst.
4 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde zumra3634d. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
20 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Syma (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 199 göst.

374,706 soru

11,208,503 cevap

34,514 kullanıcı

...