0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
İstanbul Güneşli erdem hastanesine veya medicine Hastanesine giden var mı acaba ? Ya da başka bir hastane önerisi olan. Eşimden dolayı bir türlü doktor belirleyemedik. Özele güvenmiyor para tuzağı diyor ,para almak için sezeryan yapıyorlar falan diyor, ben de onun istediği araştırma hastanesine gitmek istemiyorum 

31+4 günlük hamileyim

5 Cevaplar

0 oy
(8,967 puan) tarafından
İkisinde bilmiyorum ben Başakşehir çam ve sakura da yapacağım inşallah ama benim 2.sezeryanim olacak. İlkinde Zeytinburnu Süleymaniye kadın doğuma gidiyorum acil doğuma alinmam gerekince Küçükköy asya hastanesine gönderdiler özel hastaneydi ama şansıma o kadar iyi bir Dr. Denk geldim ki maddi imkanım olsa 2. Yine orda yapardım çok pahalı orda doğum
(791 puan) tarafından
Bn orda yaptım normal doğum 2. Bebeğme
(8,967 puan) tarafından
Asya hastanesinde mi
(791 puan) tarafından
Başak şehir cam sakura
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
O cevrede hic bilgim yok canm ya ben esenler avicenna da dogum yaptim . Ama devlet olarak esenler kadin dogum var orasi da iyi diyorlar. Dr olarak belgin hanim var oneririm
(24 puan) tarafından
Bahçelievlerdeyim ,esenler birazcik daha uzak kalıyor sanki :)
0 oy
(119,071 puan) tarafından
para tuzagi falan degil ozeller yaa bi kadin kac kez dogim yapiyo sanki ozele gitmeli imkan oldukcq
(24 puan) tarafından
Bence de değil :)
0 oy
tarafından
Erdeme son ikidir gittigimde asla memnun kalmadim anlatsam şok olursun biz standart olarak duzenli hisar hospitale gidiyoruz oneririm harika bi hastane doğumumu falanda orda yaptim 
(24 puan) tarafından
Hadi yaa :/ Hisar hospitalda normal doğum mu yaptın canim ? Doktorun kimdi
0 oy
(2,962 puan) tarafından

Medicine hastanesi iyi bir hastane tanıdığım doğum yapmıştı. Memnundu. Bende kalp bölümüne gittim memnun kaldım. 

Eşinin düşüncesi yanlış. Geçmişten gelen özel hastane para için herşeyi yapar düşüncesi var. Bende özelde doğum yaptim. Suyum bitmişti. Doktor %70 sezeryan olursun ama.nasip belki açılman olur bekleyelim Normal olsun diye dedi ve son ana kadar beklendi. Ne zaman ki bebeğin kalbi yavaşladı o zaman acil sezeryana alındım. 
(24 puan) tarafından
Ya bence de özel düşüncesi yanlış . Kuzenim özelde normal doğum yapmıştı. İllaki her giden sezeryan değildir :/ İşin parasında değilim diyor 3 5 zaten harcanıyor ama doktorlara hastanelere güvenim yok diyor. İyi bir doktor bulursak belki olur diyor
(2,962 puan) tarafından
Güneşliye yakinsan bahçelievleride bilirsin benim doktorum cok iyiydi. Bir de her durumu dusunmen lazim mesela Allah gostermesin yogun bakimlik bir durumu olsa hastanenin bebek yogun bakimi var mi yoksa baska hastaneyemi sevk veriyorlar falan fistan bunlarida dusunmek lazim . Benim dogum yaptigim hastanede hersey vardi.
(24 puan) tarafından
Çok haklısın teşekkür ederim
(24 puan) tarafından
Doktoru kimdi acaba ?
(2,962 puan) tarafından
Özel meltem hastanesi nuray hanim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
0 oy
10 cevap 74 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elifnur06 (317 puan) tarafından soruldu