0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından

image

Bebeğim ile eşimi doğumdan beri ilk defa yalnız bıraktım. Bakalım ne yaptılar evde :ermm: Nereye gittin derseniz, işte buraya, hastaneye :P covid aşısının 2. Dozunu olmaya :ermm:

Yalnız dışarı çıkınca sürüden ayrılan koyun gibi olsam da iyiyim çok şükür :D

Doğumdan bu yana hiç dışarı çıkmayan, şanslı(!) pandemi annelerim nerelerdesiniz? 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ahahha eve gidince kocan bi tarafta agliyomus beben bi tarafta :D

(299 puan) tarafından
Yanımda da susturamayınca stres yapıyor :) çocuk bana gelip susunca da bu çocuk beni sevmiyor diye trip atıyor :D
tarafından
Ahaha kiskanc :)) normal sen olmayinca bakar basinin caresine :)
tarafından
Aynı benim eşim bende diyorum ki bakmamak için bahane sunma gffdfgvf
(7,035 puan) tarafından
Hahahha valahi alemsin mihri ya bide kadın işi gücü brakip bebeyle beraber adamı teseli ediyormuş
tarafından
Olur oyle seyler ben aliyle babasini basbasa birakinca evde savas cikiyodu biyanda playstasin biyanda savas yaptiklari yastiklar halilar kaymis oyle olsa dua etsin zaten bebede 3aylik versin mamayi acsin iseyince altini tamam :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Burdayım malesef ☺
(299 puan) tarafından
Ahh ahh çocuklarımız da bizim gibi şanssız :) gariplerim insan yüzü görmeden büyüyorlar
tarafından
Yok yok benim hiç görmüyor zaten canim ben köyde oturuyorum binde bir bir insan görüyoruz ☺
(299 puan) tarafından
Eşim eş durumundan yanıma tayin olmasaydı önceki görev yeri köy camisiydi canım. Çalışmasaydım köyde yaşıyor olacaktık. Bazen keşke öyle olsaydı daha mı iyi olurdu acaba demeden edemiyorum şehrin hengamesinden çok yorulduğum zamanlarda
tarafından
Bizde koyde oturuyoruz canım
0 oy
tarafından

Eve gittiğin de çocuğu hangi şekilde bulacaksın acaba babalar çocuklara değişik şeyler yapmakta çok yetenekli :D

(299 puan) tarafından
3 aylık bebeğe bir şey yapamaz herhalde :D yani öyle umuyorum
tarafından
inşallah :))))))
0 oy
tarafından

Bazen iki dk markete iniyorum. Yabani gibi hissediyorum kendimi:D

(299 puan) tarafından
Ben de dışarı çıkınca derin bir nefes aldım şöyle :)
tarafından
İyi hissettiriyor insana :)
(299 puan) tarafından
Hem de nasıl :)
0 oy
(14,494 puan) tarafından
Şifa olsun canım ☺️
(299 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun :)
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bişey olmaz canım. Ben kendimden sonra en çok eşime güvenirim çünkü çok iyi bakar maşallah. Eşimden sonrada ablamla anneme güveberek bırakırım başka hiçkimseye bırakmam
(299 puan) tarafından
İlk defa bırakıyorum canım bakalım göreceğiz nasıl baktığını :)
0 oy
tarafından
Bişey olmaz kız babasıda bakar allahın izniyle bnde bırakıyorm kızımı eşime eczaneye markete pazara gidiyorm kuşum
(299 puan) tarafından
Şimdi ilk defa bırakıp çıkınca endişe ettim canım. Baktım iyi bakıyor devamlı çıkarım :)
0 oy
(7,479 puan) tarafından
Ben çocuğu alıp her yere gidenlerdenim 
(299 puan) tarafından
Ayy burası o kadar soğuk ki. Çocuğu üşütürüm diye korkuyorum. Ayrıca dolmuşa in bin yaparken bebek arabası ile uğraşmayı göze alamıyorum açıkçası
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sadece 1 defa markete çikmistim ondada kızımı uyutup çıkmistim eşim hastaydi mecbur kaldım 10 dakika sonra uyanacak galiba yetiş diye aradı gerisin geri döndüm geldim 
(299 puan) tarafından
Ayy kıyamam :) bizimki de ben kapıdan çıktığım gibi uyanmış. Eşim sadece birkaç mesaj attı. Arıyorum açmıyor. Bakalım nasıl bir ortamla karşılaşacağım :/
(3,832 puan) tarafından
Döndüğünde ne halde buldun canım merak ettim
(299 puan) tarafından
Gayet iyilerdi canım. Sütünü içirmiş, yavrum kendi kendine uyumuş :)
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Kız bende bebeğimiz dışarı çıkıp otobüse bindiğinde arka koltuğa biniyorum farklılık olsun diye sonra hemen inip biniyorum çok hafif çok hızlı zannediyorum kendimi ne tuhaf ya arka koltuklar ayricaliktir
(299 puan) tarafından
Kız Benim de çıktığımdan beri aklım evde. Sanki yabancıya bıraktım. Annelik işte
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Dün 1 aylık aşımızı olduk. Sonra dedim ki şok markete gideyim ay bi mutlu oldummm anlatamam.... Gezmeyi çok seven biriyim zaten. Marketten çıktım eşim mutluluğunu gördü hadi diyor bir de bim e gitt.. :D 

.

.

.

Bu arada yaşadığımız yer çooooook minnak bir ilçe o yüzden gezecsk başka bir şey yok. Sadece marketler var. :d
(299 puan) tarafından
Ne iş yapıyorsunuz
(2,746 puan) tarafından
Öğretmen im
(299 puan) tarafından
Ben de Kuran Kursu öğreticisiyim. İnsan eve girdikten sonra işini çok özlüyor değil mi
(2,746 puan) tarafından
Hemde nasıl bir de atandım ve direkt izne çıktım. Covid idari iznine şu an çok özledim okul ortamını. Ama bi yanda da bebeğim var napcam bilmiyorum
(299 puan) tarafından
Ben de aynı. Tabi atandığım gibi izne çıkmadım. 32. Haftadan itibaren izne ayrıldım. Şu an bebeğim 3 aylık. O zamandan beri evdeyim
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Bende bugün lazere gitmek için çıktım ...geldim ki uyutmus ☺️ tâbi 2 kere mama vermiş ☺️☺️☺️
(299 puan) tarafından
Başka türlü uyutamamıştır :)
(1,148 puan) tarafından
Aynen öyle  ☺️☺️☺️
0 oy
(5,190 puan) tarafından

İlk cocukta esim asla çocukla başbasa kalmayi göze alamıyordu 1.5 yasini geçince başladı ancak.

İkinci çocukta 9 aylıkken bıraktım amaaaan baksın :D

(299 puan) tarafından
Sonuçta onların da çocuğu. Öğrensinler ya
0 oy
(762 puan) tarafından
Aklima kibar feyzoda ki sahne geldi. Çocuklar feyzoya kalinca çocuklarla birlikte agliyodu ya:))
(299 puan) tarafından
Hahaha çok şükür bizimki halletmiş :)
(762 puan) tarafından
Aman iyi bari:)
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Çocugumu babasina birakip markete giderim arada bebek arabasi sürmeden yürumeye aliskin olmadigim için bi afallarim.hep:))
(299 puan) tarafından
İnsan bazen kendine de zaman ayırmak istiyor ama çocuklu annenin öyle bir lüksü yok malesef

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 335 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 198 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 401 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.