0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (1,750 puan) tarafından
Kızlar esim kovit oldu kendisi baska bi oda da küçük bebegimizde var 5 aylık korkuyorum nasıl atlattınız acba neler yaptınız covit gecirenler gerçekten cok zor esim baska oda biz kızımla baska odadyız cok korkuyorum kızıma gecmesinden 

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Esim test verdi pozitif farkli odada yasamaya basladi bize de bulaştı 5 gün sıkıntı çektik o kadar
(1,750 puan) tarafından
Sebze meyve falan tukettınızmı peki bebeginize bısy olmadı mi
(7,654 puan) tarafından
Tükettim bal kış çayı ıhlamur cok ağrılarım oldu emzirdigim icin 1 tane parol ictim oglum 9.5 aylikti o da pozitifti onunda atesi 38 39 lara çıktı
(1,750 puan) tarafından
Cok gecmiş olsn ok zor gercekten bebegime bari gecmez inşallah emziriyorum bnde bişy olmz heralde demi
(7,654 puan) tarafından
Benim oglum dedigim gibi 9m5 aylikti testi pozitif çıktı ateslendi sadece dr bebeklerde etkisi pek olmaz dedi
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic olmadım canim cok geçmiş olsun sizlere❤
0 oy
(119,070 puan) tarafından
allah sifa versin ben covid olmadim
0 oy
(209 puan) tarafından
Bizde yeni atlattık eşim pozitif oldu biz şüphelenince ayrı durmaya çalıştık ama yinede açıklandı akşamına 5 aylık bebeğim ateşlendi 1 gece sadece sonra düzeldi valla ekstra bişi yapmadık
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Şükür ne ben ne eşim olmadık 
0 oy
tarafından
Benim kızımda 4 aylıktı canım atlattığımda ben çok zor atlattım çok kötüydü 
(1,750 puan) tarafından
Cok zor bu surec geçek ten
0 oy
(481 puan) tarafından
Ben hamileyken geçirdik. Sanırım kullandığım vitaminlerden dolayı ben hafif atlattım eşim çok kötü olmuştu. Sağlık ekiplerinin verdiği ilaçları kullandı, parol ve coraspinde aldı. Bol bol temiz hava alın, c vitamini ve kekik çayı için. bebeğinle ilgileneceğim zaman çift maske ve eldiven tak. Geçmiş olsun umarım geçmez bebişe
(1,750 puan) tarafından
Umarım sagolun cok zor gercekten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
0 oy
6 cevap 151 göst.
8 Ocak 2022 Aile kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy