0 oy
587 göst.
Aile kategorisinde (1,463 puan) tarafından
 Önceki postlarımı okuduysanız biliyosunuzdur eşimin ailesiyle geçinemediğimi. Artık ciddi ciddi eşimi sevmeme rağmen boşanmayı düşünüyorum. 1 yıl 1 ay oldu evleneli. Şuan hamileyim. Bizim alt komşu 1 haftalığına memleketine gitti ev soğuk oluyo. Bizde dedik ki hem görümcem geliyo değişiklik olur hemde sıcak evde oluruz falan dedik gittik. Görümcem geldi ya zaten önceki gibi elini birşeye sürdüğü yok. Odasına kapaniyo. Telefon bağımlısı. Az öncede bulaşık makinesini yerine yerlestiriyodum kayınbabam niye yengene yardım etmiyon dedi 

Görümcem de ayakbağsi olurum dedi elinde de telefon var Instagram'da dolanıyo tam bardaklardan 3-4 tane anca kaldı ayağa kalktı elinde hâlâ telefonla gerek yok M. bitti zaten geç otur dedim tavırlı bı şekilde o da zaten yapmiycaktim ne bu afra tafraniz ya diye söylene söylene çıktı gitti odasina. Eşim uyandı o bu evden gidene kadar gelmiycem istersen boşa umrumda bile deil dedim kafamda falan bı yerimde enayi yaziyo sen okuyabiliyo musun ben iki canliyim onu yeme bunu içme demeyi biliyo çok biliyorsa yardım etsin dedim daha anlatmadan çocuk çocuk hareketler yapiyosun dedi iyi o zaman düşsünde sende rahatlarsın ne diye çocuk yapcaksam sana dedim o sinirle (biliyorum hiç doğru değil ama bianda ağzımda çıktı.)ağlamaya başladım bı yandan da başım dönüyor aşağıya h.ayvanlara bakmaya incek. üstünü giydi geldi yanıma sarılmaya falan çalıştı ittim anlattım aglayarak iyi akşam gideriz dedi bana sinirlenip kapıyı çarpıp cikti. O kadar zoruma gitti ki hâlâ ağlıyorum.

15 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Evde dogalgaz fazla yanmasın diye 1 2 hafta kaynana giden sendin şimdide dert yanma bence :))))
(1,020 puan) tarafından
Aynen ya otur evinde battaniyeye sarıl eşine sarıl :))
tarafından
Bazi insanlar sorunları kendileri yaratıyor. Ben ac da kalsam huzur bulamadığım.bir ortama asla gitmem. Ama bazıları öyle değil.
(1,020 puan) tarafından
Aynen kadın akıllı olmak zorunda
-Reklam-
+1 oy
(12,752 puan) tarafından
İyi de kendi evinizi yakın oturun milletin evinde niye kovuyorsun onu anlamadım 
0 oy
(48,083 puan) tarafından
Bilemedim tamam yapmasi lazimda kesin ergendir.o kiskaniyo gibisin onu. Bebegin dogmamis cek battaniye ustune otur evinde 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla kayınvalidem iki adım yerde aramızda iyidir eltim yok görümcem yok doğalgazımda kesilse suyumda olmasa evimde otuyorum sık sık su gider onların deposu var yine de eşime damacan aldırırım gitmem kış ortasında doğalgazım kesildi unutmuşuz faturayı hamileydim valla akşama kadar yattım evimde ısıtıcıyla idare ettim en güzeli evim çok büyük bi sıkıntım olursa da eşime anneme bırak beni diyorum ne kadar az mesafe olursa o kadar yüz göz oluyorsun yoksa sıkıntı çıkıyor 
(1,020 puan) tarafından
Akıllı olmak lazım kendi etti kendi buldu malesef
0 oy
tarafından
Sen kayinvaldekerdemisin senin evin ayrı demi..tam anlayamadım ona göre yorum yapicam..
(1,463 puan) tarafından
Evim ayrı ama 1 haftalığına kaynanama kalmaya gelmiştik
tarafından
He anladım smdi..bacım k.bakmada hamilesin diye bu kadar abarttigini düşünuyorum..o eve gelen sizsiniz..niye dert yaniyosun evine geçtiğinde rahat edersin..görümce.yardim.etmedi.diye bosanani ilk defa duyuyorum etmezse etmesin yani .Ergen belliki..
(1,463 puan) tarafından
Sadece bu olay değil ki anlatsam ohooo önceki postlarimdan görürsün belki kaynanamın yaptıkları falan artık daraldim
tarafından
O zmaan gitmiceksiniz onlara madem anlasamiyorsunuz neden huzurunu kaçırmak için onlara gidiyosun ki battaniyeye sarılın yinede oturun evinizde
(1,020 puan) tarafından
:)) haha aynen
0 oy
(784 puan) tarafından
Kız gorumce çekilir yine kaynana olsunda 

Kız belliki telefon baglmlisi sana inat yapmıyor ki
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Walla iyi kotu bi sene olmus huyunu biliyorsundur ya gelmeyecektin ewinde idare edecektin ki o kadar soguk oldugunu dusunmuyorum 3 sene altimdaki ew hic yanmadi bireyseldi gayet guzel isindim yada gormezden gelecektin bi bulasik makinasi icin tavra degmez ewinde olsan bulasik makinani bosaltacaktin bu kadar seyler takinti aglama gibi seylere giderse inanin gecim zor olur 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kız adam sarılmış daha ne yapsın hormonlar tavan yapmış sen de kuzu
0 oy
tarafından
Yanlış anlama da sen dogalgaz faturası az gelsin diye gitmişsin oraya nasil o gitmeden çıkmayacaksin ki beğenmiyorsan git evine ev onun çünkü
(1,463 puan) tarafından
Giderse gelirim dedim 1 ay kalcak gelmeyi düşünmüyorum dedim
0 oy
(628 puan) tarafından
Kendi evin dururken ne diye gidersin ki. Varsın alt kattan yanmasın ne olcak benim evim 1. Kat altım  otopark açıyorum doğalgazı oturuyorum. Haa gittin madem insan iki canlıyken elbet yardım bekler ama ergen anladığım kadarıyla boşver geç evine otur
0 oy
tarafından
Kendi evinizin değerini bilmiyorsunuz evimde donarım yine de başka evde yatmam kocam başımda olduktan sonra 
tarafından
O görümce de el kapisina gidince görür babayı boşver
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Gorumce kac yasında ona gore yazacam
(1,463 puan) tarafından
21 benimle aynı yaş
(1,014 puan) tarafından
Bekar oldugu ıcın o sorumlulugu alamamıs. Keske yıkayıp bulaşığı cıksaydın. Yarında ona yıkar mısın dıye rıca etseydin. Bosuna esınlede kotu olmusun. Aman en ıyısı gıt evıne rahat et
0 oy
tarafından
İnsanın evi gibisi yok kendin ettin kendin buldun kusura bakma gitmseydin gerek var mıydı bunca tantanaya 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Gecer bunlar gecer sabredin daha yeni evlisin gorumcen ele karisinca daha farkli olur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Allah eşine sabır versin valla :) ne diye gideyim dedin bile bile evinde yorganla otursan iyiydi

Kusura bakma kendin kaşındın canım 

Adamın da moralini bozma

Kendin de ağlama

İnsanlara rezil olmayın
tarafından
Hiçbir zaman elden hizmet beklemem ederse ne ala etmezse de kendi bilir o yemeği sende yedin bu kadar abartacak ne var zaten makine yıkanıyor ya eskiden elde yikanirdi ben çok yıkadım elimde kayincalidemin bulasigini her gittiğimde tuvaletini yikardim ne oldu bı yermi eskidi
(1,020 puan) tarafından
Yanii
Bazı kadınlar gerçekten hamileliğin de etkisiyle çekilmez olabiliyor üzgünüm
Erkeklere de üzülüyorum
Hem kendi gidiyor hem eşini huzursuz ediyor hem kendini
Mantıklı bir bağlantı kuramadım

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 808 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde leylanehir (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.