0 oy
379 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
 bu fiyatlar ne böyle makyaj sektörude artık ağır yaralı en Uygun fiyat neler var kizlar Gratis Watsons uçmuş Trendyol dada fiyatlar bı tık düşük farklı sayılmaz

8 Cevaplar

0 oy
(119,071 puan) tarafından
vallaha yapmak istedigim islerden biride o yaa kozmetik benim isim olmali ☺
tarafından
Çok seviyorsun anlaşılan :D valla bu fiyatlar uçmuş sevdos
(119,071 puan) tarafından
vallaha dukkana girerkenki o buram buram kozmetik kokusuna bile kanim kayniyo ☺
tarafından
Ben grastise girerken nereye gitcegimi şaşırıyorum :)))) çok seviyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnternetten alırken  dikkat et de daha ucuza alayım derken çakma mal göndermesinler. 
tarafından
Normalde ünlü satıcı dışında almıyorum sephora loreal Paris dışında vesaire
tarafından
Çok mu uçmuş ya fiyatlar bayadır ben de bakamadım. Güneş kremi ve kil maskesi almam gerek.
tarafından
Uçmuş kuzu ya benim kaç ay önce aldığım rimel 170 TL olmuş Trendyol daha uygun sayılır 120 falan ama o bile fazla ya indirimleri takip etmem gerek kil.maskesi biraz uygun işte
tarafından
Herşeye zam geldi ya onlara da gelir tabii Almayinca da olmuyor canim yaaa. Bakım benim de hassas olduğum bı konu.
0 oy
tarafından
Cilt bakıma ne kullanıyorsun
tarafından
Loreal Paris kil saf kil maskesi yosun özü maskesi şeker peeleng maskesi vardı ama onu sevemedim çok çabuk kasindirdi Garnier yeşilçay özlü temizleyicisi L'Oreal aloverq suyu çok iyi baya yükselmiş fiyatları bu beni çok üzdü
tarafından
Elimde birşeyler varda işine yararsa uyguna veririm
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gratis indirimlerini bekliyip alıyoruz canım
tarafından
Gratis indirimli hali bile pahalı geldi bana ya en son ne zaman indirim yapmıştı
(14,428 puan) tarafından
Yeni yıl indirimiydi benim kızlar hiç çıkmaz ordan artık yetişemiyorum ne zaman ne alıyorlar
tarafından
Bende takip edem bari beklemedeyim yaaa Kac yasindalar
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Hiç anlamam ve sevmem :D bir nemlendirici yeterli oluyor

tarafından
Niye kız kendini sev kendine bak mutlu olursun kendin için yap :)
(27,336 puan) tarafından
Kendimi makyajsiz seviyorum.
Ki dogalim yani  boya işleri bana göre değil ogkk migdem bulanır onlardan .sade krem kullanirim kafi .
Ayda yılda bir rimel oda cokk çok nadir yani
tarafından
Bende ağır makyaj sevmem ama bb krem kullanirim rimel kullanirim allık kullanmamm ama pudra kullanırım doğal makyaj sevenlerdenim ama cilt bakımı önemli sana dönüş oluyor ne kadar iyi bakarsan
(27,336 puan) tarafından
Yani doğru
0 oy
(932 puan) tarafından
Aynen öyle canım bu ay farmasi yle.yeniledim.bitenleri mecbur herşeyi de alamadım.
tarafından
Valla öyle birden uçmuş herşey
0 oy
tarafından
Ben gratisten ve rosmandan revolution pro fondöten yada note fondöten lerini kullanıyorum bazı markalara göre bir tık uygun sonra beulissin rujlarida uygun ve güzel oluyor tatlım özellikle mat rujlarini çok seviyorum  beulis,note,revolutionun ürünlerini seviyorum bir tık uygunlar bakabilirsin tatlım 
tarafından
Rossman duydum da hiç bakmadım kuzu eve nasıl ?
tarafından
Bende hiç eve den alışveriş yapmadım tatlım avmlerde gördüm de alışkanlık direk rossmana iniyorum sonra gratise
tarafından
Orayada bakiyim.kuzu teşekkürler
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Aynen canim watsons indirim yapip üye ol oraya arada güzel indirimleri var Ben ordan aliyom 
tarafından
Uyeyim kuzu kartum var
(22,071 puan) tarafından
:DD coktan dion ha benimde rimel ve allik bitti onlari alacam bu ay
tarafından
He ya duruyor öyle hem Gratis hem Watsons valla rimel çok pahalı ama uyguna bulabilrsen Bambi tavsiye ederim
(22,071 puan) tarafından
Ince uclu seviyom askom ya kalın hayatta kullanamam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
19 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Ayseayse (3,229 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 305 göst.
0 oy
8 cevap 232 göst.
0 oy
5 cevap 451 göst.
22 Nisan 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,702 cevap

34,746 kullanıcı

...