0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
https://fb.watch/aJvok-Camo/

Ben duymuştum ama gerçeklik payı yokmuş sanırım ama ister istemez dönerken dikkat ediyorum. Bide bebeğin boynuna kordon dolaninca sıkıntı olur diye biliyorum ama bu doktor öyle bişey olmadığını söylüyor. 

Biraz önce de Instagram'da video izledim bebek 3 kez kordonu dolamış boynuna,doktoru yaramaz oğlum neler yapmış diyordu tedirgin ve şaşırarak,ben de zararlı demek ki diye düşündüm. 

Ne diyorsunuz bu konuda ?

5 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Ay valla bilmiyorum ama bazen unutuyorum hamile olduğumu ****** gibi harkwt ediyorum 

Allah'ım sen bilmemezligime ver yarabbim inşallah sorun olmaz sağlıkla kucagimiza alırız bebisleri 
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah. Valla elimden geldiği kadar dikkat ediyorum Rabbime emanet evlatlarımız
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ya ilk cocugumda doktor demişti bana son aylarda anı hareket etme kalkarken yavaşça doğrul öyle toparlan falan diye kordon dolanma riskine karşı o yüzden dikkat ettim hep 
tarafından
Ben de ta bekarligimda biri demişti hamileydi dönerken dikkat etmek gerekiyormuş falan demişti aklımda ordan kaldı,şimdi de bu videoyu görünce alla alla hurafe mi dedim
(1,207 puan) tarafından
Aynen canım işte dikkat et ne olur ne olmaz
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kordon öyle sağa sola donmekle dolanacak bir şey değil.Saga sola dönerken birden sancı girebiliyor kasiklariniza,karnınıza ya da rahim sertlesmesi yasayabiliyorsunuz bu yüzden dikkat etmek gerekiyor
tarafından
Evet hep dikkat ediyorum başından beri
0 oy
(4,656 puan) tarafından
Bende edilmeli diye düşünüyorum Allah affetsin bn hamileyken bı ara o kdr uyaniyrdum kendime kızdım unuttum hamile oldgmu kendimi yana  dönerken sert döndüm uyu artık Sabah işe gideceksin yeter düşünüp düşüyorsun dyrdum kendme ama bunları derken yinede uykulu halimle dyrdum . Sonra Allah'ın affet diye ağladım 
tarafından
Ben de başından beri dikkat ediyorum valla,Rabbim e emanet evlatlarımız
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Fazla bi bilgim yok ama bildiğim kadarıyla son ayda, sol tarafa yatmak daha iyiymiş ama ben sağ sol değişikli uyurdum , kordon dolanması da oluyor ama her bebek de olan birşey mi bu bilmiyorum canm ya, doğum haftası geçince bebek kakasını da yiyebiliyor oda tehlikeli dikkatli olmak lazım işte
tarafından
Ay evet ya, sağ Salim sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi Rabbim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 125 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 109 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.