+1 oy
314 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (118 puan) tarafından
Ev taşıdık bebegime disardan tavuk suyu çorbası söyledim bende tavuk dünyasından yedi evi hala duzemedik yine soylemeyi düşünüyorum tavuk dünyası guzelmi bilgisi olan

12 Cevaplar

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hiç söylemedim daha önce ordan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla canm ocagin yaniyosa bi shriye corbasi yapiver ben ogluma hic disardan soylemedim
0 oy
(23 puan) tarafından
benim yavrum 5.5 aylık canım. 2 güne bir dışarıdan adana kebap söylüyorum. çok hoşuna gidiyor, bir de burada buğday pilavıyla servis ediyorlar adana'yı. hafif de acı olduğundan dudakları da dolgunlaşmaya başladı. çok memnunum. bildiğim yerel firmaları tercih ediyorum canım.
tarafından
2 gune bir diyo bide gunah ya
(1,586 puan) tarafından
Sırf dudakları Dolgunlaşıyor diye yediriyorsan acıyı yazık o çocuğa ha karnı doysun diye yediriyorsan yine yazık çocuğun dübürü yanar be acıdan biz bile zor çıkıyoruz acı yiyince lavobaya baya salladın bacım ya hayret edilecek bişey
(23 puan) tarafından
yahu kızlar ironi yapıyorum tabi ki :D konu nerelere gelmiş. çocuğa dışarıdan yemek söylenir mi hiç? el kadar yavrunun canı ne daha? söylemiyorum tabi ki adana falan. kıyılır mı daha küçücük yavruma?
tarafından
Insallah doğrudur canim burda neler okuyoruz sonucta
tarafından
Hahahahahhahah saka olsun bence de :D nolur saka olsun yani gercek oldugunu dusunmek bile istemiyorum.
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Biz yedigimizde oda yiyo canim 
0 oy
(12,923 puan) tarafından
Tadına baksana canım güzel mi değil mi diye 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız ocak kurulmadıysa bi tüp al tüpte yap
0 oy
tarafından
Tavuk dünyası orijinal tavuksuyu yapmıyor hazır çorba gibi çorbalar bir restorandan söylesen daha sağlıklı olur
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Ben yedim güzeldi soslu filan ağır gelebilir mi bilmiyorum genelde soslu baharatlı yapılıyor bebeğin kaç aylikki
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Restoranına devamlı giderim aşırı güzel olur canim bayılarak yerim öyle diyim bebek için  çorbasını soyleyebilirsin ama tavuk dünyasından tavuklu birşey soykeyeceksen baharati falan oluyor bebek ne kadarlık normalde baharatlı yiyor mu orası önemli.
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Ben dışarda yedirdim tavuk dünyasının makarnasiyla tavuğunu yedi çok lezzetli çokta temiz canım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok bilindik biyer var Köfteci Yusuf,disardan et falan söyleyeceğim zaman ordan söylüyoruz etide tavuguda
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Onların içine ne koydukları belli değil. Onun yerine evde un çorbası yaparım daha iyi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 135 göst.
20 Mart 2023 Aile kategorisinde SULTANOVA (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,051 göst.
0 oy
1 cevap 68 göst.
29 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde KadrATr (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 160 göst.
19 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mlk22 (658 puan) tarafından soruldu