0 oy
637 göst.
Aile kategorisinde (638 puan) tarafından

Pazartesi eltim geliyor a dostlar 3 kızıyla:)) 15 gün  bizdeler karnım da burnumda oh elma yutmuş solucan gibi ne oturabiliyorum ne kalkabiliyorum acaba iş yapmasam ayıp olur mu ay :)

9 Cevaplar

+6 oy
(443 puan) tarafından

Haydi cenaze namazina :)))) yandin desne canim masallah cocuklarda kucuk mu

(443 puan) tarafından
Hic temizlik yapma bnce nsl olsa kirlencek :)) cocuksuz misafiri cok seviom cocuklu misafr oldumu sanki gelip gitmeden yorulmusum gbi hissediom :) ama dusunuyom smdi bnde cocukluyum ayni seyi bna yapsalar da kotu olur amaan valla soyle bi odan olacak kirilip dokulecek bsy olmayacak ne yaparlarsa yapsinlar dicen :)))
(638 puan) tarafından
Döküp saçmak sorun degil de kiz illaki yapmak lazım yoksa benim adam baslar bu ev ne boyle diye :D
(443 puan) tarafından
Gecen yil ablam geliodu karne tatiline biz diger 3 kiz kardes ayni mahallede oturuyoruz.hepimiz temizlige giristik esim geldi hayrdr ablan dgl mi gelecek olan niye hepiniz boyle haril haril temizlik yapiosumz dedi.valla ablamda olsa pis demesin dedim.inanki bi gun surdu geldgi gun heryer darmadagin oldu.ama bn tam puan aldim yinede aferin iyi temizsin dedi :)))
(638 puan) tarafından
Ya öyle tabi kan bağı da olsa insan çekiniyor bide kan bağı olmadığını düşün belki kayinvalidem de gelir ondan bu tezcanlilkigim galibe
(443 puan) tarafından
Haklsn cnm laf ediolar
-Reklam-
+5 oy
tarafından

Yardim eder canim sana herhelde :)

(638 puan) tarafından
Eder ilk gebeligimde de geldi her işi yaptı sagolasun ama insan çekiniyor misafir sonuçta bende keyfine göre takılıyordum bi panik oldum niyeyse
tarafından
Olsun canım sana nasıl iş yaptırsin zor geziyorsundur zaten
(638 puan) tarafından
Valla bu gebeligim cok imtihanlı geçiyor düşe kalka yani canımdan can gitti resmen bi doğsa rahatlayacam
tarafından
Kacinci haftadasın ben 34 deyim baya agirlastim ne bel kaldı ne omuz nede diz
(638 puan) tarafından
32 olduk canim cok agirlastim karnım çok büyüdü ödem de var tansiyon desen çabası
tarafından
Allah cümlemize kolaylık versin canım:)
+5 oy
tarafından

canim illaki yardim eder bence 15 gun kalcak sonucta seninde halin belli

tarafından
aslinda yuruyus senin icinde iyi olurr cok fazla yormadan gezdir yorulunca donersin eve
(638 puan) tarafından
Ay yok yürüyemiyorum valla 2 adım atıyorum 5 dk dinleniyorum cok yoruldum eşşek sıpası burnumdan getirdi
tarafından
kac haftaliksin
(638 puan) tarafından
32 canim kadınlar bakıp bakıp acıyor bugün sohbete gittim merdiveni çıkana kadar oldum
tarafından
az kalmis canim rabbim yardimcin olsun valL eltin anlayisli biriyse halini gorup anlar zatrn
+4 oy
(9,652 puan) tarafından

Elma yutmuş solucanimmm:* ♡♡♡♡ 

(638 puan) tarafından
Valla tamda öyleyim:D zaten karnıma da süt döküldü kıpkırmızı tam elma oldu
tarafından
Şuanda nasılsınız aklım sizde kaldı doktora gittiniz mi.
(9,652 puan) tarafından
Ayy canimm... unuttum ben onu kusura bakma nasıl oldu karnın  :/
(638 puan) tarafından
Silerdin diye krem varmis evde onu sürdüm gece baya sızladı ama uyutmadı şimdi iyi hafifledi baya  su topladı o hala duruyor kıpkırmızı bide
(638 puan) tarafından
Ay ne kusuru kiz saçmalama
+3 oy
(17 puan) tarafından

Bence kasma kendini olacağına bırak iyi düşün belki senin için daha iyi olur yardım istemekden sakın çekinme 

(638 puan) tarafından
Çok kastım pazardan koca lahana aldım yarin sarıçam yufka aldım börek yapicam niye kastım anlamadim aslında duysa kızar beraber yaparız zahmet etme diye de ne bileyim belki supriz yapar kayinvalidem de gelir ondan mi ki
(17 puan) tarafından
Laf demesinler istiyorsun belki ama bırak derlerse desinler her insan farklıdır kaldıra bileceğin bukadar dir rahat ol sitres yaparsan kendini hasta edersin hazırlık yapman güzel ama kendini de zorlama elinden geldiği kadar
+1 oy
tarafından

Bence hic kasma  kendini senin afacan o evin icindeyken is yaosanda bi yapmasanda icine edecek nasilsa :D birde digerleriyle birlesince evde onlarin kudurmasndan pislik goze batmaz normal gelir hic kndini yorma derim :D

(638 puan) tarafından
:D ayy gözümde canlanıyor koskoca dağınıklık oyuncaklar nerde ben neredeyim :D
+1 oy
(12,840 puan) tarafından
Bence ayıp olmaz beraber yapıp yer içersiniz toplarsınız :)
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Yoo niye ayip olsun hamilesin yani gelenler halden anlmyrsa hic gelmesinlerr :))

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun canım :)) benim de görümcem geldi 3 çocuğuyla çocuklar büyük olmalarına rağmen durmuyolar ama görümcem sağolsun yardım ediyo çünkü bebekle her şeye yetişemiyorum. Sabaha da nasipse babamla kardeşim gelecek bayağı kalabalık olacak ev Allah yardım etsin bana da :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 315 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 391 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Buse06 (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 234 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (951 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 283 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,302 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,164 cevap

34,507 kullanıcı