+1 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (61 puan) tarafından
Gebelikte bobrek genislemesi yaşadım. Şimdi muayeneye gitmek istiyorum hangi bölüme gitmem gerekiyor kızlar hangi bölümden randevu alayim

7 Cevaplar

0 oy
(369 puan) tarafından
Ürolojiye almalısın
-Reklam-
0 oy
(177 puan) tarafından
Bende yaşadım üroloji cnm
(177 puan) tarafından
Ve eğer dayanabiliyorsan dayan stent takılması da bir ameliyat sonrası da kişiden kişiye değişir tabiki ama zor Allah yardımcımız olsun
(1,581 puan) tarafından
Şöyle oldu benim, geçen gün detaylıda doktor gördü grade 3 dedi. İkinci trimesterde olmama rağmen fazla büyümüş ağrı yapıyordur dedi ama açıkçası hiç ağrım olmadı bugüne kadar. Sizin ikinci trimesterde ağrınız var mıydı yoksa son aylarda mı oluyor bu ağrı ?
(177 puan) tarafından
27 ve 28  haftamdan sonra oldu sağimdaki. Ve agirmiyorsa ne güzel inşallah ağrı yapmaz ben şuan sürekli ayaktayım sadece ayakta agirmiyor çünkü dik bir şekilde
(1,581 puan) tarafından
Anladım, size de çok geçmiş olsun. Umarım biran evvel kurtulursunuz bu ağrıdan sağlıkla bebeğinizi alırsınız kucağınıza.
(177 puan) tarafından
Amin inşallah hepimiz ♥️ tşkler
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Bende yaşamıştım sonra duzelmisti ama hangi bölümdü hatırlamıyorum ultrason felan cekmislerdu
(61 puan) tarafından
Ya doğum yapalı 1.5 sene oldu ama yeni yeni ağrılar geri başladı sizde de oldu mu
(454 puan) tarafından
Ben kızımı nefrolojiye götürüyorum ama yetişkin bilemedim üroloji heralde
0 oy
(481 puan) tarafından
Gebelikte bende yaşamıştım üroloji ölümüne gitmiştim. Kadın Doğum doktorum doğumdan sonra bana gitmene gerek yok demişti 
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Böbrek ile ilgili dal nefroloji canım ama direkt oradan sıra alamayabilirsin Dahiliye ya da üroloji yönlendirebilir
0 oy
tarafından
Once Dahiliye onlar seni Nefroloji yada Üroloji ye gönderecek bazende ikisi birden takip ediyor 
0 oy
(1,581 puan) tarafından
Bende de detaylı ultrasonda doktor aynı problemi gördü. Üroloji bakıyor buna ama kadın doğumcular da takibini yapabilir.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
13 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 231 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaa (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 192 göst.
4 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
17 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arife n (2 puan) tarafından soruldu

397,258 soru

11,881,653 cevap

35,999 kullanıcı

...