0 oy
623 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Kuzular düzenli kitap okuyan var mı aranızda? Ne kadar zamanda nekadar okuyorsunuz?ben başlıyorum hep yarım kaliyo yaa:(çok da severim okumayı ama hep bişey cikiyo

23 Cevaplar

0 oy
(2,351 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Bn duzenli okuyamiyorum bi okuyorm 1 hafta 2 hafta elime almiorm ev cocuk koca derken vakit kalmio snrada dinlenmek istiom ama aslinda kendime gunde en az yarm saatte olsa okuma  icn vakit ayirabilmek isterm.
-Reklam-
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Her cuma kuranı kerim okurum günde 1 defa yasin okumaya çalışırım. 
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Okuyordum ama artık 2 aylık kızımla pek vaktim olmuyor açıkçası:/
tarafından
Zor oluyor canım bebeklerle :(
(10,047 puan) tarafından
Evet yaa kitap kurdu olmuştum resmen o uyurken evi mi temizleyim uyku mu uyuyayım kitap mi okuyayım bilemedim:((
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Bn okuyorum aksamlari uyumadan 1 bucuk 2 saat faln 
tarafından
Offf bende sadece akşam musaitim akşam okuyabilrim ...ama akşamları uykumu getiriyo 10 SF okumadan siziyorum
0 oy
tarafından
Bende eskinden iki güne bir bazen gün de bir kitap bitirirdim ama artık baktım olmuyor ne yazık ki baş ucu kitabı öneririm kısa kısa hikayeli kitaplar ablam bir yazar tavsiye etmişti bana yabancı fırsat bulunca oku diye ama nerede ")) stefan zweig yazarın ismide
0 oy
tarafından
Ben kızım olmadan ne okuyordum ama kızım doğduktan sonra vaktim kalmadı 
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Ayda ortalama 6 7 kitap okuyordum  ki oğlum  doğdu :D

0 oy
tarafından
bende cok seviomm ama artik cocuktan vaktimm olmuo :) bazen bi sario 2 gunde bi kitap bitioo
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben cok severim okumayi yeni evliyken kaynanamla birdik isleri bitirir odama kapanir kitap okurdum. Cocuk olunca hic elime alamadim. Simdi 2.bebegim dogdu evisi yemek yapamiyom kaldiki kitap okuycam :( cok ozledim.
0 oy
(386 puan) tarafından
Emzirirken okuyorum onun dışında imkansız 
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Dogumdan önce cok guzel okuyordum simdi boşluk buldummu ev isi yemek uyku ve bide esimle ilgileniyorum kitaplarima zaman malesef kalmiyor ama en kisa zamanda ins baslicam geri;)

0 oy
tarafından
Kitap okurkrn migrenim cosuyor :) o yuzden okumam
0 oy
tarafından
Günde 200 sayfa bitirdiğini biliyorum ama bebisten sonra zaman yok zaten :) sanal kitap okuyorum güzel bişi bulursam .. birde bu ara huzur sokağını indirdim firsa buldukça 10 sayfa flan okuyorum ..
tarafından
Sanal kitap zor olmuyor mu canim. Ben deneme yaptim sma hic devam ettirmedim. Boyle elimi dokunmam lazim sanki :)
tarafından
Kitabı okumaya bı gece zamanım oluyo oğlumu uyuturken yada yatmdan önce  ışık derdi falan olmadan karanlıkta telden okuyorum malesef şartlar hiç yoktan iyidir :D
tarafından
Tekrar bi deneyim o zaman :) benden de san kitap gozlugu olsun o zaman. Yada kitap okuma lambasi. Kitap okuma lambam cardi iki gun once gece pili bitti. Cok eglrnceli oluyor uykun geldihi abda lambayi kapatnak ivin kAlkmadan kapat uyu
tarafından
Aynen biliyorum lambaları da gözlükleri de alma gereği duymadım hiç çocuktan önce gece dsgil gündüz okurdum smdi gece fırsat olduğundan boyle
0 oy
tarafından
Okurum ben hatta telefonfa uygulama var heryerde yanimda
tarafından
Uygulamanin ismi ne canim her kitap oluyor mu
tarafından
Uygulama read era kitapta mesela harry potter pdf indir diyince siteden cikio induriosun 10 sn falan suruo sonra ayni kitap gibi sayfa cevirerek oku :)
tarafından
Tamam canim. Tesekkur edrtim daha once denedim e kitap ama yapamadim. Tekrar denice.m:)
tarafından
Canim ben bu uygulamayı indirdim uygulamada kitap yuklu degil mi pdf mi indirmek lazim
tarafından
Yuklu degil tatlim bi kitap gibi okumani saglio netten bazi siteler var ben onlardan indiriom istedigin bisey varsa link atayim bakipda
tarafından
Him anladim canim baska yerden pdf indiip bu programda okuyacan.
tarafından
Eger belli indirdigin site varsa bakarim canim. Yiksa karisik takilurim bi deneyim tekrar e kitabu :)
tarafından
Valla bende direk googla yazip bakiom nerden denk gelirse :):)
0 oy
(1,633 puan) tarafından
Açıkçası kitabın yanından bile gecmiyorum kardeşim çok okurdu ona çok şaşırdım 1 hftada 1 kitap bitirdiği oluyordu ama bn çok çabuk sıkılıyorum :(
0 oy
tarafından

Biz eşimle düzenli olarak okuyoruz bakalım çocuk olunca ne olacak :D

0 oy
(5,519 puan) tarafından

Kitap benim ruyumun gidasi .. 

14 sayfalik hikaye kitaplari :D
0 oy
tarafından
Doğum yapana kadar okuyordum şuan okuyamıyorum ama kızım büyüdümü ona okuycam bol bol :) :) :) 
0 oy
tarafından
Hergün okuyacagim diye sart kosmuyorum ama dinlenmek istedigim zaman direk kitap okurum oyle severim ki. Kalinligina gore de bir haftada ya da iki haftada bitiririm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Kitapsız bir ben aslaaaa  düşünemem 17 yıldır.rutinim.her gece okurum yada oglen 3 günde biter kitap ayda eb az 5 kitap alırım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 102 göst.
+1 oy
22 cevap 285 göst.
0 oy
30 cevap 411 göst.
20 Mart 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Mavi.19.22 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 174 göst.
11 Haziran 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Fatma1112 (285 puan) tarafından soruldu

377,907 soru

11,311,047 cevap

34,745 kullanıcı

...