0 oy
106 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Yarn 1 aylık olucaz ilk 24 gün sütüm resmen fışkırıyordu yani oğlum 5 dkka emdiğindr doyarfı bu 1 buçuk haftadr sütüm yok denecek kadr az geliyor bulgur su tüketyrm yine de aynı bebeğim aç kalıyor bu sfrde mama veryrm yulaf sütü artırıyor diyolar gerçekten öylemi ya eyer artırıyorsa yarn hemn slıp deniycem bide deneynler nasl tükettiniz yulafı deneyenler  bana da tarif verebilirmsnz yada başka yöntem deneynler varmı artması için 

5 Cevaplar

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Süt tamamen bunyenizle ve genetiginizle alakalı bir durum.Yulaf deneyebilirsiniz mide bağırsağın iz için de iyi gelir.Su tüketin,uykunuzu alın,sinir-stres yapmayın bunlar sütü arttırır +düzenli ilişki.Yulafida hem pişirip hem de kuru olarak tuketebilirisniz.Ben normalde 2y.kasigi yulaf yarım çay bardağı sütü pişiriyorum sonrasında bı kaba döküp,muz çilekle süsleyip,yiyorum
(118,479 puan) tarafından
kivu ve azda kakao koy oylede guzel oluyo
tarafından
Sütü tek mi ısıtıyosunuz yoksa yulafla birlktemi ısıtıyrsn
(6,203 puan) tarafından
Bunu deniycem :D
(6,203 puan) tarafından
Yulaflı tavaya döküp ustunede direk sütü döküp,pisiriyorum
tarafından
Tm cnm çok tşkr ederm deniycm
-Reklam-
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Yulaf duymadım ama 3 öğün sıcak yemek ye bol bol su iç ve rezene çayı hergün iç rezene sütü arttiriyo
tarafından
Su içiyrm sıck yemek yiyrm ama dolmuyor göğüslerm hep ymuuşck boş gibi
(1,278 puan) tarafından
Rezene çayı demle iç cnm çok iyi geliyor
tarafından
Rezene marketlerde satılıyor mu cnm
(1,278 puan) tarafından
Ben cerezciden alıyorum canm
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Evet denemedigim birsey kalmadi ama 3.5 4 ay fiskirdi emerken digeri akardi bi anda yumusadi terbiye olmus dediler külliyen yalan hepsi gitti az doymadı oğlum mamaya gecdik mecbur suan hic almıyor göğüslerim normale dondu sismedi bile emmedi halde yani süt yok wn büyük etken stres canım ben o donem stres yasadim. Kendi kendime icimde savaşıyordum  yoksa bi an giymesi sasiridm 3 lt su icen biriyim  kuru incir yedim çok tayin helvasi cok guzel sut yapar obile yaramadi dut kaynattim  ama olmadi saglik olsun ek gidaya gecdim şükür ordan faydali seyler yediriyorum sizin daha küçükmus bebis stresden uzak dur düzenli hergun dus al
tarafından
Bana kalsa hergn alcm ama kaynvaldm ve annem sürekli duş almama kızıyor hava soğuk hasta olurm ve dikişim içinde korkuyrlr ondn 3 gğnde bir zorla duş alıyrm
(5,914 puan) tarafından
Yanlış yapiyolar evin dogal gazli degilmi canim kafani yikamasanda boynundam asagi al su dusun cok faydasi oluyor
tarafından
Yok cnm doğalgaz deyl ufo sobasnı kullanıyrm ben
0 oy
tarafından
Bestlak damla arttiriyor birde helva beyaz helva kuru börülce yemeği bol bol su soğan arttırıyor derler bestlaki kullandım arttı birazcik ama emmedigi için bıraktım ben 
tarafından
Bestlak çok öneriyorlar bende onu ni denim
tarafından
Harika birşey gribede iyi geliyor sanırım grip olunca suya karıştırıp içiyorum ziyan olmasın diye ben çay kaşıgina sıkıp veriyordum sonra baktım emmiyor bende uğraşmadım hiç kaşıkla falan
0 oy
(690 puan) tarafından
Herkeste aynı değildir diye düşünüyorum denemen gerek sade tahin helvası 

bol su

Yeşillik

Tahin 

Hoşaf 

Aşure 

Uyku dinlenme 

Benim sütümü bunlar artiriyodu
tarafından
Aşure bebeğe gaz yapıyor diyolar ya