0 oy
443 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Kaynanam normalde bende kalıyodu sonra kızı buraya taşındı onun yanına gıttı orda kalıyodu aramız bozuk ıkısylede neyse ben bı dusuk bı kürtaj yasadım sonra hamileyken 8 aylık esimin abileri gorumcem kaynana hepsi bir oldu tartışmaya cikti cok üzüldüm sabaha kadr agladım. Sonra d8gum yaptım kızım cok agliyodu sezaryan dogumdu sütüm gelmedı kızım sarılık oldu mama verdırmedı hemşireler. Babam kardeşlerim gordu ilk torun bizim taraftan benım kızım babam bı mutlulukla torun sevmeye geldı İl dışından benım o cahil kaynanam kaynıma babası gelmıs ben gidip ortalığı karıstrcm smdı demıs kaynım yapma anne daha yenı dogum yaptı kız ayıptır demıs ama dınlemems geldı kıyameti kopardılar evden gidin dediler daha 6 gnluktu kızım sırf babamlar buraya geldı dıye kavga cıkardılar cok zoruma gitti cok agladım cok terbiyesiz insanlar burda tanıyan herkes bunlar hakkında boyle konusuyo evlendiğime bile pişman oldum bunlar özet daha neler yaptılar neler syledıler cok canım sıkkın gecmıyo bı turlu 

11 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Eşin ne dedi bu duruma peki? 
(211 puan) tarafından
Eşimide ezdiler dusun senin kayın pederin flan geliyo senı evden kovuyolar senin karın öyle boyle dıyolar sen haklısın dedı ama onlara bı mesefa koymadı hiç bişi olmamış gbı konuşmaya devam etti
-Reklam-
0 oy
(394 puan) tarafından
Ne illet bir kadınmış yaa Allah sabırlar versin
(211 puan) tarafından
Ya bu ne kı 5 eltıyz ben en kucuklerym iki buyuge neler yapmış hakaret dayak iftira ama onlar zamanla alışmışlar artık gulup gecıyolar rahatlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Ee kocan nerde? Var mi ?
(211 puan) tarafından
Var da anasına hıc kıyamaz annesi onu karısını hadı benı gectım 6 gunluk bebeginı dusumemeyıp planlı kavga cıkardı o geldi bna ozur diletti . Onların yüznden uyuyamıyorm kızım 6maylık 6bucuk kilo sütüm hıc yok resmen biberon da emmıyo moralim cok bozuk intihar etmeyi dusundum hep zaten loghusalıgım zor gectı kzmda kolıktı çok agliyodu bı Allah kulu yardım da etmedı en onemlısı kızım hep actı daha oh be doydu demedim Kızın sevincini bile yasamadım bu gunker gerı gelmicek
(11,217 puan) tarafından
Anasini tamamen yok say.
(211 puan) tarafından
O zmnda abileri üşüşüyo basıma kaynanam benim yanımda oturuyodu sımdı görümcemde gerı gelcm evime dedı. Sözde burası esimin ama kaynanam benım diyo param olsa gozum yok bı dakika durmam da borc cok gidemiyorum da
0 oy
(421 puan) tarafından
Böyle bir adamla peki niye evlisin benim kaynanam böyle böyle yapacak eşim hiç birşey yapmayacak üstelik beni özür diletecek şükür ailem hep arkamdadır umrumda olmaz boşarım 
(211 puan) tarafından
Aileme güvenim yok kocamı basamak için cok sebebim varda babam geri kafalı ben millet ne der diye yasıyorm bu dünyayı. Oyle ***** biride degılım ama nasıp ne dıyım kandım. Babamdan kurtulayım derken milletin derdini cekıyorm ve bu daha zor
0 oy
(118,992 puan) tarafından
tiksindim resmej yaaa 
(211 puan) tarafından
Tanısan bıde Allah korkusu olmıcak bunlara neler yapılır
0 oy
(581 puan) tarafından
Eşin anacimi biraz
(211 puan) tarafından
Baya 5 erkek besıde anasının ağzına bakıyo gorumcem de onları boyle dolduruyor üstüme salıyo oyle bos olaylar
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Evlenmeden önce hiç mi nasıl insanlar diye araştırmadiniz? Bir de bunları gelip size kaynınız mı anlattı
(211 puan) tarafından
Bacım bize gelenlerle evlendikten sonrakiler cok farklı arada uçurum var. Tyzemler hemen yan binada bunların ve annemin koylulerı oyke yabancıda degıller iki gelin gelmş gtms kaynıma hatta. Ama bunlardan korkularını kımse kotu bısı demedi kaynanam cok kotuyms eskiden ama sonra hafızasını kaybetmiş hıc kimseyi tanımıyoms düzeldi dedıler ben ne biliyim boyle olacaklarını bide kaynanamla oturmayaı kabul ettim gercktem elim kolum baglamstı ya nasıl boyle yaptım bnde bilmiyorm
0 oy
tarafından
Benim evimden birini ozellikle ailemi kovacak insan daha anasının karnindan dogmadi o kaynanayi itin gotune sokardim valla ne munasebet evden gidin diyecek sen kimsin bi kere benim babam da annem de kardesim de geldi icinden ne dusunurse dusunsun ama buraya gelip de evden gidin diyemez kimi kimin evinden kovuyo
(211 puan) tarafından
Daha bu ne kı daha o anan bu eve adım atamaz dedı. Ben sorucam ona dedı. Hatta kavgayı annem cıkarmıs. Allah belalarını versın
tarafından
Yolarim oyle kadini ya ben benimkine kotu derim melekmis seninkinin yaninda valla eve giren cikana kimse karisamaz annem de gelir babam da gelir bir Allah in kulu agzini acamaz ama sana bisey diyim mi annesini boyle konusturan senin kocan buna eminim ya o dese ki anne sanane sen benim evime ne karisiyosn daha agzini bile acamaz ama ondan yuz buldugu icin istedigini soyleyebiliyo iste
0 oy
(12,549 puan) tarafından
Böyle bir şey yaşasak muhtemelen babam beni de torunu da alıp giderdi hamile iken beni tek başıma bırakıp ailesini toplayıp memlekete gitti eşim biz babamdan sakladın amcam vefat etmişti eşim babamı baş sağlığına aramış hal hatır sorarken tesadüfen memlekette olduğunu söylemiş babam eşime çok kızmıştı 7 aylık hamileyim yaşadığım şehirde hiç kimsemiz yok başıma bir şey gelse çalacak kapım yok kimsenin haberi bile olmazdı hatta gelip götüreyim dedi annem araya girip sakinleştirdi babamı onların yaptığına bir şey diyemem deyilecekte bir şey bulamıyorum Allah onları bildiği gibi yapsın ama keşke babanlarla bebeğini de alıp baba evine gitseydin 
(211 puan) tarafından
Babamda aman yuvası yıkılmasın modunda hep annemde üzülüyo elinden bısı gelmıyo. Esim de cok uzuldu ama yıne onlarla kotu olmamk ıcın ugrastı bırakıp gtsem kendine bısı yaprdı vebalini alamam. Kı zaten gtcek evim yoktu
(12,549 puan) tarafından
Üzüldüm canım aileler yuvası bozulmasın diye kendini geride tutuyor ama farkında değiller ki aile destek olmasa kızın arkasında durmasa orası yuva değil hapishane oluyor Rabbim yardımcın olsun onlara vicdan merhamet versin
0 oy
(282 puan) tarafından
Ev onlarin mi canim eger onlarinsa tasin baska biyere kiraya otur en azindan yuzune vurulmaz terbiyesiz insanlar eşine de tepkini goster ben burda oturmam etmediklerini koymadilar diye uzak bi yere tasin gelip gitmeyi de kes 
(211 puan) tarafından
Ev babasından kalma aile binası kiraya durumum müsait degil yoksa durmam asla
(282 puan) tarafından
Bence en kisa zamanda tasin luks bi eve oturacagina normal bi.eve oturursun ama en azindan laf altinda kalmazsin aileni de ezdirmezsin gerekirse sende calis
(211 puan) tarafından
6 aylık kızım var kaynanam yanıma gelmedıgı sürece sıkıntı yok şuan sadece olanlar insanın zoruna gıdıyo
(282 puan) tarafından
Evet haklisin Allah ıslah etsin inşallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 170 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde nur120302 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,133 göst.
0 oy