0 oy
104 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar yarın aksam saat 20:40 da ucagimiz var benim aşım yok PCR testi verdik sonucu çıktı bu sonucu ibraz etmem gerektiği yazıyor check-in işlemini yaparken benim testim çıkmıyor orda HES kodunu yazdım ama kurallara uyulmiyor yaziyor bilgisi olan varsa yazabilir mi uçağa binmeden mi göstericem

6 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından
Bilgisi olan yok mu acaba kızlar acil cevap verebilir misiniz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pozitif mi testiniz
(3 puan) tarafından
Hayır negatif çıktı negatif sonucu ibraz etmeniz gerekiyor diyor check-in işlemini gitmeden telefondan yapmaya çalıştım üstte yazan kurallara uyumuyor ona dikkat ederek check-in işlemini gerçekleştirebilirsiniz diyor şuan normal işlemi yapıp orda geçerken mi gostericem negatif sonucu tam anlayamadım
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Nereden bilet aldıysan ara canım daha net.bgi.alirisj 
0 oy
(299 puan) tarafından
Testi uçak saatine 48 saat kala yapman lazım onu biliyorum bide orda bilet işlemleri yaparken bakıyorlar diye biliyorum
(3 puan) tarafından
Bugün yaptık sonucu çıktı pegasustan almıştık bileti ama uygulamada testi yazacak veya ibraz edilicek yer yok check-in işlemini yaparken sıkıntı olur mu diye merak ettim burdan online yapicaktim erkenden
0 oy
(119,070 puan) tarafından
evet binmeden once bakiliyo
0 oy
tarafından
Ben de bugün bilet aldım. Aldığım yer binmeden önce girişte göstereceksiniz dedi. Enabıza düşüyor sonuçlar. 
(3 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol aradım simdi Pegasusu sordum sadece önceden check-in yapmak istemiştim gitmeden

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 79 göst.
6 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
16 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Busra_dilan (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 234 göst.
11 Nisan 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
21 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...