0 oy
745 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biliyoruz ki günümüz erkekleri genelde evlenme niyetinde değil tek gecelik, eğlence odaklı, anlık ilişkiler yaşıyorlar peki devir böyleyken siz eşinizi nasıl buldunuz eşiniz hep ciddi niyetli bir adam mıydı sizden etkilendikten sonra mı evlilik odaklı oldu ? 

58 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Binnsukur edepli bir kocam var hep edepliydi gozlerinden anladim
tarafından
helal olsun
-Reklam-
+1 oy
(27,183 puan) tarafından

Bambaşka bir hikayemiz var ne ben anlatabilirim nede anlamak kolay olur :D

tarafından
meraktan ölürüm ya
(27,183 puan) tarafından
Yok kız yaa niye ölesin Allah korusun
(12,477 puan) tarafından
Bayılırım değişik hikayelere anlat sen ben anlarım ;)
(27,183 puan) tarafından
Olamaz sır kocamannn sjsjsjsj.
Gerçekten eşim bile bilmeyi bu sırrı mi sjsjsj.
Kim yazacak buuu eşim okur hem
tarafından
Bende meraka ettim
(12,477 puan) tarafından
Kız git tuvalette yaz anam bacım iyice merak ettim ;)
(27,183 puan) tarafından
kısaca Hayaller hayatlar oldu bende eşimde ise ansızın nasip yani aman kızlar çok uzun ve  anlatılmasi zor ya
0 oy
(118,488 puan) tarafından

senin postlar cok guzel beee 

bizde tum aile testten gecirdi kocami :D 3 seje sevgililik 2 sene nisanlilikda testleri tamamladi ☺

mihriye katiliyorum
tarafından
Mihri burdan merak ettiğim kişiler oluyor ogrenemeyince gece yatamiyom hahahhj:) bence 19 yaşında değil yani baya olgun birine benziyor adın gerçekten Sevda mi kizzz dermişim :)
tarafından
Bak ben mesela Adana Seyhan doğumluyum 22 yaşındayım adım İrem yağmur soy isim samay iki bebem vaar biri 5 yaşın içinde biri 3.5 aylikcik :D iki evlilik yaptım. Kitap okumayı severim bilgisayar oyunlarına bayılırım terazi burcuyum dibine kadar özelliklerini taşıyorum yukselenim başak alcalanim balık ilişkilerde çok aglagim hassas bir kalbim var sevda yaşını soyle ağlarım.
puhahahaha allah seni yaa
tarafından
Hala cevap yok :(
0 oy
(1,277 puan) tarafından

Valla bizim yarı görücü yarı arkadaş tanıştırma vasıtasıyla oldu daha konuşmaya geldiğinde ilk görüşte anneme anne demeye başladı saygısı duruşu en çok anne demesi etkiledi sanırım :D

tarafından
hahah değişik
(1,277 puan) tarafından
Demi :D
0 oy
tarafından
Malesef ayırt edemedim cahil kafam onun için çektikçe çekiyorum
tarafından
boş ver be değmez
tarafından
Öylede yaşıyorum başka çare yok
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Bizim zamanımızda yoktu böyle şeyler :D 
tarafından
ee nasıl oldu
(25,225 puan) tarafından
Yok yani dediğin tarzda insan yoktu geneli edepliydi evlenilecek insandı onu demek istedim :D
0 oy
tarafından
Valla canım o beni keşfetti ben hiç bakmamıştım yüzüne abi diyordum hatta 1 hafta olmuştu işe gireli bana aşık olmuş :D aşçı kendisi salata dogradigi tezgah vardı depoda hazırlık yapılıyor bende depocuydum tezgahı bana bakmak için çekiyordu benimle alay ediyolar sanıyordum gitmiş bir amca göndermiş benim yanıma ciddi düşünüyormuş diye bende dedim abi ben çalışmaya geldim birdaha duymak istemiyorum diye sonraki gün beni yalnis anladin felan diye konuşmaya geldi bende şikayet ettim patronlara sarkıntılık yapıyor bana diye sonra Instagram'da mesaj atmış bana yüzük takmak istiyorum sana diye ciddi olan belli ediyor kendini zaten :D
tarafından
vay be
tarafından
Ol neler yapıyordu kız anılarım deplesti çekmecede sütlaç pudink gül yapıyordu domatesten bardağın içine koyuyordu suyun içine üzüm felan koyuyordu kurr ne olsa ayırıp çekmeceme koyardı  ah o günler çorbanın üzerine baş harflarimizi yazardı sosla 2 bin kişilik kazanlar oluyordu
(3,974 puan) tarafından
Adınız soslarla yazmıs:)
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Tamamen kısmet. Ama genel olarak evet erkekler sadece yatmaya kız arıyor. Senin o taraklarda bezin yoska direk gidiyorlar uzatmiyorlar..bazıları iş atarak o yola çekmeye çalışıyor cekemiyorsa onlarda geri kaçıyor. 
tarafından
erkeklerin kalıbına püü
0 oy
(192 puan) tarafından
Çok sevdim 10 sene peşinden koştum oda peşimden koştu öyle böyle sevmedim ama çoooook 
0 oy
tarafından
Benim eşim sakin bir insandı, hayvanları severdi, bana yumuşak davranırdı, bi sıkıntısı olurdu anlat derdim yok canını sıkmayayım derdi, zaten bir insan sakin ve merhametli ise belli ediyor kendini, elhamdülillah her gün iyiki evlenmişim diyorum, bi insanda merhamet sakinlik varsa onu kaçırmayın 

Ama eski bi sevgilim vardı en büyük pişmanlıgım, durduk yere sıkıntı cıkarırdı, benden istemedgim şeyler isterdi yapmadgm icin benle tartışırdı, yok kiloma takılırdı, yok kolumdaki tüğe takılırdı, hayata karşı tüm öfkesini benden cıkarırdı, üzerinden 10 yıl geçmiştir ama keşke hiç tanımasaydım diyorum, bide 2-3 yıl konuştuk yani muhabbet sarıyo diye insan dayanıyor sanırım ama berbat zamanlardı, sonra şak diye ayrıldım kıymete bindim sonradan baya ugraştı döneyim diye ama dönmedim  insan bellidir düzelmezzzz, iyiki bitti iyiki buda en büyük şükrüm Allah kurtardı diyelim
tarafından
Allah huyunu düzeltir inşallah canım dua edelim bol bol
tarafından
Düzelmiyor canım 4 yıl oldu bende bekliyorum ama daha da kötüye gidiyor işin kötüsü kimse beni anlamıyor inanmıyor
tarafından
Allah yardımcın olsun canım insanlar yaşamadan bilmez inşallah bir yol bulursun
tarafından
Aminn ALLAH c.c razı olsun canım❤
tarafından
Sendende kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Tanıştık görüştük baya uzun süre mesajlastik ilk görüşmede eğer benimle ciddi deglsen oturmayalim demişti 
0 oy
(5,156 puan) tarafından
Buna hiç bir zaman emin olamazsın malesef o yüzden hep hayırlısı buysa olsun dedim nasıl emin olunurki çevremizde de hep kötü örnek ler hep dua ederdim 
0 oy
(599 puan) tarafından
Allah korkusu iman gücü varmı ona bakarak
0 oy
(1,837 puan) tarafından

İşe girdim. Dedim ben burdan koca bulup cikicam. İçlerinde en duzgunu oydu. İşine sadık insanlarla gereksiz samimiyeti yoktu önce tavladim sonra bastım nikahı :D 7 ay konuştuk sonra evlendik

0 oy
tarafından
Bjde bu düşünceler kadınlar için var aynı soruyu erkekler soruyor birbirine 
0 oy
(265 puan) tarafından
Patronumdu benim eşim başka kimse ise almadı napiyim  :))
0 oy
(971 puan) tarafından
Eşimin ilki benim 4 yil konuştuk kaç defa istediler ailem vermedi annem inadından vermedi sirf dayısının oglunu degil de onu seciyodum diye bizde kaçtık iyi ki de kaçtık Rabbim pişman ettirmesin 
0 oy
tarafından

Hahahahaha tam bizlik soru  ilk tanisirken  eşim 1..2  ay görüşür yol veririm demiş ben 2..3 ay görüşür yol veririm dedim  

Sonra 1 anda rahatsızlandim  beyin ameliyatı olmam gerekiyor du ameliyat olursamda yatalak kalacaktım olmasamda   1 ihtimal  vardı iyi olmam için  ayrılmak istedim    

Eşimle sevgiliydik 1 an başımdan ayrılmadı  Benim başıma böyle bir şey gelseydi  sen beni terk mi edecen dedi  benim başıma da gelebilir di dedi ondan sonra hic ayrılmadık  

Şimdi dalga geçeriz ne bitmez tükenmez 2=3 Aymis diye

tarafından
çok güzel ya allah daim etsin
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Elimi ilk turtugunda ellerinin su gibi terleyip zangir zangir titremesinden daha anladım beni sevdiğini o günü asla unutmam su gibiydi elleri .... Ve 5 sene ben seni istemiyorum dememe rağmen benden vazgcemden peşimden kosmasindan anladım..
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Görücü usülü evlendik biz yani tabi söz falan yapmadan 4 5 ay tanıştık gezdik yani evlenmek için tanıştırdı aileler zaten böyle bi araştırmaya gerek kalmadı 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 709 göst.
0 oy
2 cevap 82 göst.
20 Şubat 2024 Aile kategorisinde Mutsuzz (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 291 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 722 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mirayinannesi (2 puan) tarafından soruldu