0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim askerde olduğu için bir süre kaynanamlarda kalmak zorundayım ama eşimin kardeşi covit testi pozitif çıktı ondan nasıl koruyabilirim bize de geçmişse nasıl hareket etmeliyiz oğlum 20 aylık onun hasta olma riski yüksek mi

8 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Valla bilemedim. Aynı yerde kalmissaniz geçmiş olma ihtimali yüksek. Ama bu araya gelmediyse iz gelmeyin uzak durun
(159 puan) tarafından
Sonuç belli olmadan önce oğlumla teması vardı şu an uzak duruyoruz ama ortak kullandığımız alanlardan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Maskeni hiç çıkarma tatlım gece yatarken bile çıkarma bizde yaşadık bebeğim 4 aylıktı çift maskeyle 7 8 gün dayandm hiç bisey olmadi
0 oy
(362 puan) tarafından
Covid olanın odasını ayırın canım tuvalet banyo ortak kullanılıyorsa sık sık yıkayın benim eşim de oldu kızımla biz olmadık çok şükür kızım da 28 aylık tabak bardak herşeyi ayrı yıkadım yemek verirken ben de o da maske taktı atlattik çok şükür geçmiş olsun size de
0 oy
(118,488 puan) tarafından
ayni evde cok zor annenlere git
0 oy
tarafından
Bende daha yeni covid geçirdim eşimle ikimiz pozitif çıktık muhtemelen oğlumda geçirdi iki gÜn ateşlendi çünkü evde olan ilaçlardan verdim boş bol tavuk suyuna çorba yaptım meyve yedirdim eşimle oğlum hafif atlattı ben çok ağır geçirdim 11 aylık benim oğlumda 
0 oy
tarafından
Kuzu bende eşimde kızımda pozitiftik geçiyo yavru maalesef , inş geçmez kuzum
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Maske mesafe temizlik
0 oy
(932 puan) tarafından
Ben coviddim canım kızım 29 aylık şükür birşey olmadı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.