0 oy
767 göst.
Aile kategorisinde (1,837 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Evlenip dahil olduğunu ailede yaşadığınız en saçma tartışma kavga neydi acaba :D

Ben eltimle meyve yüzünden kavga etmiştim.

Eve misafir gelince ben meyveleri soyar tabaklar çatalla götürür servis ederim. Eltimde yıkar bir leğene koyar içine de üç beş bıçak atar getirir önümüze. Kaynım bize her geldiklerinde eltimle kavga ediyormuş meyveyi şöyle getir önüme diye. Bir gün aradı dedi ki meyveyi soymadan koyacaksan çağır bizi senin yüzünden kavga ediyoruz :D 

32 Cevaplar

0 oy
(2,446 puan) tarafından
Bir tane aklı başında anim yok ki hangi birisini sayayım bacım
(1,837 puan) tarafından
Düşününce en saçması hangisi geliyor mesela :) geçmişe baksak benim de çok
(2,446 puan) tarafından
Kaynanam dövüşmeye gelecekmiş bze tel açtı haberim yok ya ondan sonra.onlar geldikten sonra aile dostumuz da tel açtı çaya gelelim diye bende gelin dedim zaten katlanamiyom.bari sevdiğim biri gelsin de az onun yüzü gözü suyu hurmetine katlanayim.dedim.neyse kapattık teli evi yakın bu arada dedi ben buraya kavgaya geldim ne diye cagiriyon dedi onlarda mübarek kapıda.gibi.on dk.sonra geldile kadın toplandı gitti misafirim iendini kötü hissetti yok defim edepsizlik yapamadığı için gitti
(1,837 puan) tarafından
Harbi iyi saçmalamış
(2,446 puan) tarafından
Bu en mantıklı anımız bissuru sacmaligimiz var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç yok kız daha olmadi
(1,837 puan) tarafından
Allah'ım ağız tadınızı bozmasın inşallah :)
(16,490 puan) tarafından
Naber laa
tarafından
Kuzuuum bugün sana instadan yazacaktim ya sona baktım gorunmuyon dedim yarın yazim
(16,490 puan) tarafından
Yarın yaz o zmn aşkı şimdi yatacam
tarafından
Bende bebem iyi gecelee:*
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Eltimle konuşmayı kestim

Çünkü bunun kadar dengesiz yok yer yüzünde.  
(1,837 puan) tarafından
Sanırım bir tane var eltiniz çok şanslısınız bende 4 tane :D
(16,490 puan) tarafından
Uyaniksin kanka:)
(8,539 puan) tarafından
Gamze Allah sana sabır versin bacım millet bitaneyle ugrasamıyo. Sana helal :D

Evet uyumadm kankiii
(16,490 puan) tarafından
Duru uyudu şimdi ben uyucam')
(8,539 puan) tarafından
Instadan yazdm.  Tamam uyu sabah konuşuruz canım
0 oy
tarafından
Kaynıma abi demediğim için kavga (etmişlerdi)görümceme güzel olmuşsun demediğim için kavga etmişlerdi ben hiç muhatap olmadım söyleyip sustular
(1,837 puan) tarafından
Gerçekten sacmaymis :D
(130 puan) tarafından
Benimkiler daha da diretiyor kaynıma abi diyeyim diye 4 yıl oldu
tarafından
He aynen 4 yıl benimde
(6,204 puan) tarafından
Anan mi doğurdu niye abi diycen :D ayyy saçma yaaa ismi var ismi onu geçtim bilmem kim bey dersin yani :D
(7,791 puan) tarafından
Niye ki benden buyuklere ben abi diyom :D misal gorumcelerin eslerine abi derim
tarafından
Büyüklere bende derim ama küçükler
(7,791 puan) tarafından
Anladim o zmn haklısın cnm
(6,204 puan) tarafından
Ha yok ben buyuk zannettim ben buyukte olsa demiyorum adı var sonucta
tarafından
Yok küçük canım ama annesi onları sürekli yücelttiği için abi abla dicen yani ne demek dememek ççç hiç olmazz
0 oy
(4,043 puan) tarafından

Hiç olmadı 8 yıllık evliyim masallah dıyelım:)

(1,837 puan) tarafından
Maşallah nazar değmesin :)
0 oy
(16,490 puan) tarafından
4 yıllık evliyim 

2 görümce

6 eltim var hicbiriyle kavgayi bırak tartışmamız olmadi şükür
(1,837 puan) tarafından
Rabbim ağız tadınızı bozmasın :)
(16,490 puan) tarafından
Amin cnmmm
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eltim de yok görümcem de 
(1,837 puan) tarafından
Allah'ın en şanslı kulusun bacım :D
(4,089 puan) tarafından
Çok şükür eşimin ailesinden yana şanslıyım :D
0 oy
(2,793 puan) tarafından
Daha olmadı:)
(1,837 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım :)
0 oy
(130 puan) tarafından
Benim ilacım daha agır seninkiler 50mg mık benimkiler daha agır ben Boyle yatmadım dedi 
(1,837 puan) tarafından
Ya ne alaka ne alaka :D delirmiş gerçekten bu da kiyaslanmaz bee
(130 puan) tarafından
Kız ben olayım konu diyoru sen suslenip püslenip geliyon.ben yanında pis kalıyorum odama girdi makyaj yaptı
0 oy
tarafından
Kayınvalidemle bulaşığı ben yıkıcam sen yıkama kavgası ettik :D
(1,837 puan) tarafından
Kim yıkadı sonuçta :D
tarafından
Eşim yıkadı :D kayinvalidem hala lafını yapar :D biz kavga ettik de yanan oğlum oldu diye :D
(1,837 puan) tarafından
Ay bu iyiydi sonu gerçekten eşin için hüsran :D
0 oy
tarafından
Ben gürümcemle kavgamı anlatayım eltim yok evde misafir vardı işte yemek doldutacaktım aldım tabağı elime tam tencerenin kapağını açacaktım oda denceriye yere bırakıp doldurdu bende elimdeki tabakları yere fırlatım    
(1,837 puan) tarafından
Kafasına atsaydin yere atana kadar :D
tarafından
Kız ben birden kendimi  kaybediyorum ne yaptığımı bilmiyorum ki  ama saçma bir kacgaydı
0 oy
(3,375 puan) tarafından
4 yıllık evliyim kaynımın eşini tanımıyorum bitane görmcem var onuda iki üç defa görmşmdür kavgamz olmadı bu arada gurbetteym die görüşmüoz fazla görümcemle
(1,837 puan) tarafından
Kafan rahat boş ver görüşme :D
(3,375 puan) tarafından
:) mesafe her zaman olmalı
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Büyük kavgamız olmadı şimdiye kadar 
(1,837 puan) tarafından
İnşallah olmaz canım :)
(12,881 puan) tarafından
Amannn olursa da kendileri bilir
0 oy
tarafından

Hiç kavga etmedik ama baya bı süre küs gibi görüşmedik. Soğuk davranıyordu sebebi de ben bebeğim öldüğünde telefonunu acmamisim halbuki ben o gün yemedim içmedim kimseyle konuşmak istemedim ağladım. Akşam da eşim gelmiş niye acmadin diye soruyordu büyüttüğü olaya bak :ermm:

(1,837 puan) tarafından
Ruh hali stabil dengesiz sal.k diyoruz onlara canım :D
tarafından
Valla ne dersen de artık. Ben gene meraba meraba görüşüyom yani napcan yakın akraba
(1,837 puan) tarafından
Mecburiyet çok farklı Rabbim sabrını versin
tarafından
Amiiinnn
0 oy
(849 puan) tarafından

Görümcem yok eltilerle arkadaş gibiyiz kaynanamda iyidir kendi halinde. Ben genelde kayınbabamla çok ters düşüyorum 2.5 aydır konuşmuyoruz. Doğum yaptım 5. Gündü eve geldiler sezeryan olmuştum acayip basım ağrıyordu ense köküne kadar. Suratım asikti haliyle. Niye suratın asik dedi basım ağrıyor dedim bizimde ağrıyor biz asıyor muyuz dedi iyi sende as o zaman dedim o zamandan beri konuşmuyoruz :D

(1,837 puan) tarafından
İyi demişsin boş konuşan insanı hiç sevmem :D
(849 puan) tarafından
2.5 aylık torunu var sadece iki defa gördü bı hastane de bı o gün. Kendi kendine küstü bende gitmedim onlara . Kaynanam aradi niye gelmiyorsun diye dedim benle küsen insanın niye evine gelecem bi hatam olsa neyse 5 günlük lohusa kadınla sidik yarıştiriyor. Dedim siz benim evime gelmeden ben gelmiyorum
(1,837 puan) tarafından
Ay boş ver gelmesinler kafa rahat :))
(849 puan) tarafından
Kötü insanlar değiller aslında kaynanamı çok severim ama kayinbabam çok tuhaf bı benle değil diğer 2 geliniyle de düşman oluyor arada onlar akraba cevap vermiyorlar da ben yemem kimsenin lafini :D
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Bende gorumcemle : D hamile olan benim kndi tutturmus canim greyfurt cekio die. Butun memleketi gezdirdi . Yeter doguracam dedim eve geldik. Allaha havale edioeum seni bana greyfurt alinmasin die yaptin dedi. Bende seni  Allaha havale ediorum karnim burnumda yalanci diosun dedim. Ertesi gun greyfurt buldular getrdiler yedi zehirlendi : D bende ertesi gun dogurdum. O gunde gercktn sancim vardi nisanim gelmisti
(11,217 puan) tarafından
Yok kiz gorumcem : D
(6,204 puan) tarafından
Gülmekten karnıma ağrılar girdi yemin ederim :D ayyy bı de zehirlenmiş
(11,217 puan) tarafından
Ayvalla zehirlendi. Sabah bir uyuyoz annesi bagirio esime kos kos oldu bu kusa kusa bayilcak die gittik baktik rengi kacmis. Esime dedim gordun mu hamile kadinin ahini aldi. Iftira atti
(6,204 puan) tarafından
İki arada bı derede kocana da lafı cakmissin vallaha helal olsun :D
(11,217 puan) tarafından
Kacirirmiyim. 6 yildir cakiom o lafi : D
0 oy
tarafından

Görümcem yok 

Eltimde daha evlenmedi kaynımla 

Şuan için kafam rahat:)

0 oy
(2,186 puan) tarafından
6 gorumcem 4 eltim var hicbiriyle olmadi cunku  gorusmuyorum :D iki eltimle gorusrum baktimm fitne fucurr  daha selam bile vermiykm  . Bitane gorumcemle gorusuyorum onunda hakkindan cok geliyom canim kendim :Dkafam fenaa rahat :D 
0 oy
tarafından

Eltim eşimle beni kavga ettirmek için eşimin geçmişinden konu açmaya kalktı aklı sıra bizi kavga ettircek bende dedim ki banane hatta sanane beni ilgilendirmiyor benden önce eşimin yaptıkları dedim kapattım çenesini smdi kendisinden nefret ediyorum elimden gelse bi kaşık suda boğarım onu eşimde farkında nefret ettiğimin sagolsun bayram hariç yanyana getirmemek için elinden geleni yapıyor :D

0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kadin hakli ;)) sende legenle koy bacim 
(1,837 puan) tarafından
Sevmiyorum öyle al ye de kalk git der gibi :D
(2,016 puan) tarafından
Benim annem oyle koyar kayinvalidemde gordum soyup onumuze getiriyor ;)) Bende ogrendim oyle yapiyorum

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 797 göst.
0 oy
1 cevap 199 göst.
7 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 162 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Aysegulsevdaa (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 311 göst.

377,144 soru