0 oy
651 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Maksat muhabbet olsun 

Birde yaş farkı sizce sıkıntı olur mu 

Eşimle aramızda 12 yas var bir sıkıntımız yok şükür benden küçük sanki bazen evin içinde ben eşim oğlum saçma sapan dans ediyoruz....

52 Cevaplar

0 oy
(1,006 puan) tarafından
9 yaş var yaş değil akıl olsun insanlik olsun Allah'tan korksunn kulundan utansin gerisi boş 
(337 puan) tarafından
Aynen öyle ağzına sağlık
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence yaşın bir önemi yok eşin iyi olsun insan olsun yeter bizim aramız da 3 yaş var ben 21 yaşındayım  eşim 24 yaşında 
(337 puan) tarafından
Allah uzun ömürler nasip etsin inşallah
tarafından
Amin Allah razı olsun ❤❤
0 oy
tarafından
Ben 35 esim 41 6yaşcık bazen imimizde cocuktan beter olabiliyoruz 
(1,605 puan) tarafından
Pp Foto da daha genç görünüyon 21 li çıtırlar gibi ahskfg
tarafından
Gercektede 35 göstermiyorum  askim ❤️☺️
(12,910 puan) tarafından
He kız bu karı çıtır çıtır bı gör :D
tarafından
Bak sahidimde var dkdkkd
(12,910 puan) tarafından
Yess ben şahidim çıtır çıtır valla :D
tarafından
Ye benii askooooo ahahhaha

Saol kusum songülüm  o senin guzel bakan gozlerin valla ☺️☺️❤️
(13,203 puan) tarafından
He ben de şahit olabilirim 14 yaşında oğlu var sanarsın kardeşi
0 oy
(1,150 puan) tarafından

5 yas var bizim sorun yok ama o benden cocuk bazen:D

(337 puan) tarafından
Degilmi hep erkeklerin bı tarafı çocuk
(1,150 puan) tarafından
Kesinlikle ☺️
0 oy
(571 puan) tarafından
Akil yaşta değil başta 
0 oy
(676 puan) tarafından
Eşim benden küçük 3 yaş 2 senelik de evliyiz çok şükür Bi sıkıntı yaşamadık arada ufak tefek şeyler oluyor oda normal 
(337 puan) tarafından
Önemli olan olgun olmasi zaten
(676 puan) tarafından
Aynen öyle yeri geliyor çocuksu yeri geliyor olgun
0 oy
tarafından
Valla kaç yaş var bilmiyom hepsinin kimliği ndeki yaşı yalnis diyoalr 
(337 puan) tarafından
Ahahah anneme diyorum kaç yaşındayım diyo bilmiyorum o yıl çok kar yağmıştı
tarafından
Canım eşim bingollu hiçbirinin yaşı belli değil çok geç çıkmış kimliği kgenc ama cikaramamislar işte oralar pek gelişmemiş ma 28 yasinda felan büyük ihtimal kimlikte 26
(337 puan) tarafından
Hemşeri çıktık ya kız benimde eşim bingollu
tarafından
Hadi ya :D ben orduluyum ama kız neresi bingolun
(337 puan) tarafından
Bende agriliyim adaklı yada Kiğı olabilir ikisinede yakın koyleri
0 oy
tarafından
Siz mutluysaniz yaş farkının sorun olmadığı ilişkiler varmis demek ki bence fikir ayrılığı yoksa 5 10 yaş sorun olmaz ama çağ farkı varsa sorun olabilir mesela 20 yaşında kız 40 yaşında adam veya tam tersi 
(337 puan) tarafından
Aynen söylediğinizi katılıyorum nesil farkı oluyor oyle
0 oy
(941 puan) tarafından
Bizde 5 yaş var. Ben çocuk ruhlu o daha olgun böyle. Ben evde müzik açar oynarım hiç istemez. Koca kadın oldun sen ne tavırlar der. Ama tinlayannkim oglusumla oynuyorz yine. Ama anlaşioz işte iyi gidiyor. 
(337 puan) tarafından
Hahah ben oralı olmuyorum yoksa adama kalsa sabaha kadar halay cekeriz
0 oy
tarafından
Bizim de 10 yaş var..eşim benim yaşlarımı çoktan geçmiş gezmek sevmez evde kalmayı tercih eder..ben gezmek isterim boşver der 9.5 senedir istdayım sadece kız kulesi gördüm..gezmeyi gezdirmeyi sevmiyor ama benim yaşlarımdayken hiç eve gelmezmiş gezermiş hep o heves geçöiş artık..bazı konularda benim gibi düşünmüyor çocukca bulur yada kendini haklı çıkarır bir şey bilmediğimi düşünür bazen  sıkıntı olabiliyor yaş fsrkı
tarafından
Benle aynı yaşta eşin canım benim eşimde benden yedi yaş büyük arada bazı konularda fark oluyo bizde geciken daha çok olurdu yaaa şimdi ben bı duruldum o kırktan sonra bı deyisti şimdi ben daha olgunun zaman  deyistiriyo şimdi benim bazı konularda içim geçti sanki eskisi gibi deyilim ben dinlenme modundayim o genç saniyo kendiniii
tarafından
Cnm 29 yaşına gircem inan ondan  daha yaşlı hissetmeye başladım izin verdiği şeyler kısıtlı..gezmeye falan çok izin vermiyor ama ben de bunaliyorum 2 çocukla kendisi gezmiş hevesini almış zamanında benim de evimde oturmamı istiyor
tarafından
Ayyyy geçtim canım ben o yollardan ne kıskanması biterdi ne söylenmesi ama geçti bitti hepsi bende benden geçtim ama ne yapcan 18 de evlendim 15 yıl çok sıktı şimdi öyle deyil ama daha benim içimde de pek bişey gelmiyo konuş anlat inşallah anlar çok dua et bide yer gök dua ben eşimden razıyım Allah ta razı olsun diyorum ama bazen eski  günler aklıma geliyor şimdiki ben olsam yapamazdim cahilken anlamıyor insan yaş gidince daha bı koyuyor insanaa
(337 puan) tarafından
Benim eşimde de sanki var gibi durulmus ama Allah var ben istediğim sürece asla yok demez her yere goturur
tarafından
Benim eşimde her yere götürür gezdirir mevzu o deyilki benim eşimin sanki 3 çocuğu vardı yıllarca şimdi beni eşi gibi deyil evladı gibi sahiplenir akıl verip yönlendirme si vardı biraz sıkıyordu şimdi bu senede kızım oldu 22 yıldan sonra şimdi ben diyorum 4 çocuk var artık roller deyisti benim içimden pek bişey gelmiyo  herşey yaşında güzel
0 oy
(810 puan) tarafından
Büyük olması bence daha ıyı sorun degil kaç yas olrsa olsun ama kucık olması herzaman sorun olmştur bence erkekler kadınlara nazaran daha geç büyüyolar olgunlaşıyolar bu yuzden herzaman buyukten yanayım en kötü 1 yas buyuk olmalı fazlası zarar degıl vicdanlı olsun Allah korkusu olsun gerısı gelıyo 
(337 puan) tarafından
Evet ya geç büyüyorlar
0 oy
tarafından
7 yaş var bence çok iyi yas farkı olması biri yanlış yapsada büyük olan alttan almasını biliyor iki aynı yasa olunca bilmem zor sanki
(337 puan) tarafından
Eşim her zaman bana rehber olmuştur benden büyük olmasının avantajların dan biri
tarafından
Aynen öyle ama işte bazen sen yasin gereği  ruhun farklı oluyor ama yapacak birşey basa gelen cekilir:):):):
0 oy
(2,453 puan) tarafından
Ben 5 ay büyüğüm yaş farkı hic önemli değil kafa uyuşması karşındakinin insan evladı olması önemli vesselam
(2,453 puan) tarafından
Şöyle bı dipnot düşeyim üşengeç kaynatam kimbilir ne zaman aldı kimliği hemen almamıştır kendi de bilmiyo belki de benden buyuk orası meçhul
0 oy
tarafından
Aynı yaştayız bnde 1 ay 19 gün büyük sadece 
(337 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
(8,962 puan) tarafından
5 yaş var bence ideal yaş araligimiz ben 27 olucam o 32 
0 oy
tarafından
1 yaş var. Bekarken yaşı büyüklere söylediklerinde eş olarak düşünemezdim
0 oy