+1 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (798 puan) tarafından
3 KAYBIM VAR, EVLİLİKTE 4.YILIMIZA GİRDİK.

ACELE ETME DİYENLER SADECE BURASI İÇİN DEMİYORUM ÇEVREMDE DE OLUYOR. EŞİMDE İSTİYOR BENDE İSTİYORUM

ZATEN DUA EDERKEN RABBİMDEN HEP HAYIRLISINI, SAĞLKLISINI, İSTİYORUM. VERİRSE DE RABBİMDEN VERMEZSEDE RABBİMDEN ÇOK ŞÜKÜR BUNUN BİLİNCİNDEYİM.. DUA EDİP GEÇMEK ÇOK MU ZOR YA DA HİÇ YAZMA..

27 Cevaplar

+10 oy
(27,302 puan) tarafından

Acele etme diyen insan senin kötülüğüne demiyor 

Neyi çok istersen onu Rabbim geç nasip eder .

Oluruna bırakmak en doğrusu elbette seninde hakkın anne olmak .fakat böyle sitemle kendine yazık edersin...

Acele işe şeytan karışır boşuna demişler dua şükür nasip elbetto herşeyin bir vakti var...

tarafından
++++canim çok doğru
(27,302 puan) tarafından
❤️❤️❣️
-Reklam-
+2 oy
(1,569 puan) tarafından
Canim acele etme diyenler rahmin dinlensin diye diyo lardir 
(798 puan) tarafından
7 AY GEÇTİ ÜSTÜNDEN
(1,569 puan) tarafından
Baya .
Olmus rabbim hayirlisi ile isteyen herkese nasip etsin
+1 oy
tarafından
Ben hiç yazmadım ama 3kayıp dıyosun kuzum rahmın çok yorulmuştur sen ayrı yorulmussundur istemek de haklısın ama İnan kötülüğün ıcın demez kımse
+1 oy
tarafından
Sıkıntılı dönemler atlatmış olabilirsin ama bunu söyleyenler de kötü niyetle değil akışına bırak stres yapma anlamında söylüyorlardır. E hadi yine deneyin vs gibi baskı yapan insanlar olsa çevrende emin ol çok daha kötü. Biraz alıngan davranıyorsun sanki. Hayırlısıyla en kısa zamanda olur inşallah.
0 oy
(118,978 puan) tarafından
o kadar takma burayi stresine stres katarlar
(798 puan) tarafından
hiç sorma yaa
0 oy
(5,185 puan) tarafından
Hiç kimseyi takma buna eşin ve sen karar verirsin insanlar susmaz hiç bir zaman bende bebeğimi kaybettim neler dediler ben ve eşim okadar uzuldukki ama artık umursamıyorum insanları 
(798 puan) tarafından
ay evet evet bunun yanında bir de doktora gittiniz mi ne zaman düşünüyorsunuz  tedavi olursunuz vs. vs bıktım
(5,185 puan) tarafından
Öyle insanlardan uzak durmak en güzeli duramiyorsanda rahatsız olduğunu belirt yoksa susmazlar
0 oy
(935 puan) tarafından
İnsanlar sana kötü bir şey demiyor ki acele etme rabbim zamanını bilir demek istiyorlar
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Acele etme cidden psikolojik olarak rahatla önce rabbim vereceği zamanı biliyordur diye tevekkül et. Kayıpların için genetik test yaptırın eşinle birlikte 
(798 puan) tarafından
yaptırdık, pıhtılaşma var ilaç kullanıyorum
(13,203 puan) tarafından
Bak olur ufak ufak
0 oy
(192 puan) tarafından
Bu kadar stres yapmaman lazım yanlış yapıyorsun 
0 oy
tarafından
Anladığım kadarıyla etrafında konusacagin kimse yok Galiba içini buraya dokuyorsun normal olarak seni anlıyorum ben rabbim tez zamanda kucağını doldursun bazen sabretmek tevekkül etmek gerek çok dile getirince ister istemez bazıları böyle yorumlar yapabilir akışına bırak strestende olmayabilir
0 oy
tarafından
Allah gönlüne göre versin canim . Kotu nieytle demiyorlardir rahmin dinlensin psikolojik olarak iyi ol diye 
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Önce bu kadar stres olmayı bı bıraksan:angel:

0 oy
(15,821 puan) tarafından
Kusura bakmada burdakilerin lafıyla mi bu kadar sinir stres yaptinn...........
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Acele et deselerde nasipte varsa oluyor herşey yoksa kendinide parçalasan hiçbir şey olmuyor. Allah  ne verirse hayırlısını versin verdiğinde de vermediğinde de bir hayır vardır elbet. İnsanlar her şeyi der ben kimseye bugüne kadar sormadım merak etmedim hiç çocuğu var mı yok mu düşünüyor mu. Ama millette bir meraktır gidiyor. Olunca kendileri mi bakacak bilmiyorum 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Aynen öyle . Acele etme derler sen istemessen elini çabuk tut derler. Derler yani hı hı deyip gecmeyi hayatına kat canim
0 oy
tarafından
Rabbim tez zamanda kucağını bebişle doldursun inş cnm ❤️
0 oy
(1,848 puan) tarafından
İnşallah her şey istediğin gibi olur canım inşallah tüm duaların kabul olur. insanlar çok acımasız başkasının yerine kendini koymadan yorum yapıveriyorlar acaba kendileri aynı durumda olursa acaba ne yapacaklardı. herkesin tepkisi çok farklı böyle olaylarda. 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kuzum senin 3 kaybın varsa doktor kontrolünde olmalı herşey hatta genetik testi yapılmalı 3 kayıptan sonra yapılıyor die biliyorum
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Canim kafani baska seylerle meskul 
0 oy
(462 puan) tarafından
Canım benim cevremdede var senin durumunda olan ne denir ki yani yasin genç Allah nasip eder acele etme üstünde çok durma  kafanı dağıt diyorum ne diyecek ki yani neden olmuyor hadi bir an önce olsun artık falan mı demeluydij

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 461 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde K. Gamze (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 930 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 975 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
+4 oy
22 cevap 649 göst.