0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Benim annem küçükken hatırlıyorum hiç arkadaşı yoktu komşularını  sevmezdi bense insan canlısı birisiydim etrafımda esim dostum arkadaşım eksik olmazdı taa kii çocuğum olana kadar  maalesef ne kadar kabullenemesemde  bende ona benzemeye başladım  o kadar alingan ve kırılganım  ki döküp  yıkmadigim  bir Allah in kulu kalmadı benim zaten ailem yok ne anne ne baba ne akraba yetistirmede  büyüdüm esimin ailesinden  de nefret ediyorum insan sevemiyorum artık hep bir kin öfke çok yoruldumm

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Insan görünümlüleri tabiki sevme evlat olsa sevilmiycek gibiler var :D ama Annen gibide olma canim sevmek sevilmek güzeldir herşey ölçülü iyidir 

(50 puan) tarafından
Bu durumdan çok rahatsızım zaten nefret duygusu beslemek beni çok etkiliyor kafaya çok takıyorum herkes tarafından sevilen ortamın muhabbet neşesi bi insan iken donuk  sevimsiz birine dönüşmek kolay olmadı yaa
tarafından
Ama hersey senin elinde demek ki tekrar sevimli biri olabilirsin nefret iyi birsey degil canim illaki icinde bir duygu eylemi istiyorsan nötr olmayi dene cok daha faydali gelir sana :)
(50 puan) tarafından
Denemeye calisacam insAllah
-Reklam-
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Valla şu zamanda insanlardan nefret etmekte o kadar haklisinki boşver insan sevme hayvann sev daha iyi:)
(50 puan) tarafından
Oww bayılırım kedilerim  var hatta balkondanumdan  hiç gitmezler :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Zaten kimse kimseyi sevmiyo kiz yalandan sevmiş gibi yapiolar:D
tarafından
Eda jsjsjsj hahahhaha :D
(22,070 puan) tarafından
:DDD dgru ama
tarafından
Ona ne şüphe:)
(50 puan) tarafından
Ah bide ben yapsam :D
0 oy
tarafından
Gerçekten tek değilsin bende kime guvendiysem yüzüme gülüp arkamdan konuştuğunu duydum hep hayal kırıklığı bende insanlara hiç güvenmem eşine sarıl boşver benim en yakın arkadaşım eşim 
(50 puan) tarafından
Eşimde ilgisiz alakasız bi tek kızım yani beni seven
tarafından
Çok üzüldüm inşallah düzelir eşin :(
(50 puan) tarafından
Ya dünyalar iyisidir aslında kırması kızması yok kendi halinde sessiz sakin bi insan sevgisini gösteremeyen birisi çok konuştum ama olmuyor yani degisemiyor değiştiremiyorum
tarafından
Değişmiyor da öyle kabul edeceksin yoksa ömrün onu degistirmeye çalışmakla geçecek o ilgi gostermiyorsa sen göster yinede şükür etmek lazım ona bakarsan biz ne kadar mutlu olsakta bizimde eslerimize kızdığımiz noktalar oluyor ama büyütmuyorum zamanla düzelir sen ilgini göster bide tatlı dille şöyle ilgi istediğini
0 oy
(679 puan) tarafından
Bir psikiyatriste  gidin kendinize eziyet etmeyin 
(50 puan) tarafından
Gidecem de devlet hastanesi ilaç yazıp gönderiyor ozelede  butcem  yok çalışmıyorum maalesef hayirlisi bakalım
(679 puan) tarafından
Tamm işte zaten psikiyatrsit ilaç yazar psikolog seni dinler ilaç kötü birşey degilki verdikleri ilacı kullanın 1 yıl değişimi göreceksiniz kaygınız azalacak biraz sakinleseceksiniz  sanıldığı gibi ilaçlar insani ***** etmiyor
0 oy
(1,778 puan) tarafından
İnsanların geneliyle iyi anlaşırım, komşularım olsun, sülalem olsun en çok beni severler, ama nefret ettiğim insanlar var tabi, maalesef kalbim bidaha hiç ısınmıcak onlara 
(50 puan) tarafından
Kimse sevmiyor artık bende sevemiyorum maalesef:(
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bu durum sizi yorar. Kin nefret duygusu insanın kendisini hırpalıyor ister istemez beyin meşgul oluyor. 

Önemsemeyin ve olumlama yapın.. 
(50 puan) tarafından
Hemde nasıl bide çalışmıyorum  önceden çalışma hayatım vardi evde sürekli çocuk esim ve akrabaları  öyle bir hale geldim ki olumsuz duygular içinde boguyorum  kendimi
(1,928 puan) tarafından
Veveseli bi dönemdesin belli. Kendini Bi şeylere vermen lazım. İş yaparken sürekli nas Felak fatiha suresi oku. 1
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Amann boşver belki iyisi böyledir benimde çok sınırlıdır sevdiğim kişiler ailem vs...
(50 puan) tarafından
İki arkadaşım var şükürler olsun ki biri konyada diğeri yanımda yetiyor sayılır şükür
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Tatlım normal değil bu durum bence yardım alman gerek kendine eziyet etme sevmek çok güzel bi duygu :)

(50 puan) tarafından
InsAllah Allah kalbime o sıcaklığı  yeniden verir
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Bunu değiştirmek için yollar ara malesef kalbimiz biraz kararmış bu akşam karşı komşum geldi kadın bana inanılmaz iyi davranıyor mükemmel samimi birisi kafamın köşesinde acaba neden böyle dedim. Sonra dedim ki neden ben de ona bu iyiliğin karşısında çok iyi davranıp hal hatır sormuyorum ki. Böyle böyle kırarız içimizdeki karamsarlığa. Ve bence her ayrı insana ayrı bir şans verilmeli
(50 puan) tarafından
Doğru suphecilik duygusu da çok ne çıkarı var diye düşünüyor insan darbe göre göre  sanki tek ben iyiyim herkes kötü çıkarcı oysaki öyle değil ama kalbim beynimle çok çakışıyor
0 oy
tarafından
Kin öfke seni çok tüketir olumlu düşünceler besle herkesi sevmek zorunda değilsin 
(50 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(17,431 puan) tarafından
Yaşadıklarından dolayı böyle olmuş bence. Eminim yetiştirme yurdu nda büyümek kolay olmamıştır. Ben de bı ara nefret ediyordm zamanla azaldı. Alışıyorsun
(50 puan) tarafından
Alismaktan  ziyade Allah kalbime sıcaklık verir inşallah ne diyim
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Allah karşına iyi insanlar güzellikler çıkarsın 
(50 puan) tarafından
Amin çok aminnn
0 oy
(129 puan) tarafından
Bunu yazan ben miyim diye düşündüm. Al benden de o kadar içimdeki öfke beni bitiriyor her şeye sinir oluyor herkesten nefret ediyorum kendi kendimi kuruyorum. Kimseye tahammülüm yok kimsryle konuşasım yok bazen tanıdıgım insanları görmemezlkten geliyorm. Bende nrden bilmiyorum çocuktan sonra böyle oldum
(50 puan) tarafından
Önceden çalışma hayatın varmıydı  peki belkide o hayattan düzenden çıkıp bu hayata adapte  olamamak sinir stres yapıyor olabilir Rabbım yardımcımız olsun
(129 puan) tarafından
Amin inşallah evet çalışma hayatım vardı ve hala dha çalışıyorum ama çocuk olduktan snra toparlayamadm psikolojim çok bozuldu. Ben ayda 15 gün çalışıyorum. İş ortamı vs bile iyi gelmiyor. Evde mutsuzum iş ortamnda mutsuzum resmen bi kör bi kuyuya düştüm sanki öyle umutsuz , mutsuz bi vakayım. Hiç bir şeyle mutlu olamıyorum beni ne mutlu eder sorusunun cevabı yok bende. Hem bi öfkr, sinir, memnuniyetsizlik var. Ne diyim Allah sonumuzu hayır etsin.
(50 puan) tarafından
Aynısı valla insAllah düzeliriz

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 462 göst.
4 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Nazli.51 (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 541 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Karaogluirmak (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 377 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 291 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (260 puan) tarafından soruldu

397,097 soru

11,876,830 cevap

35,990 kullanıcı

...