0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (3,150 puan) tarafından
Kızlar 27 haftalığım sizce temizliğe ne zaman başlamalıyım annem kaynanam gelmez yardıma o yüzden tek yapıcam perde asma cam silme işi avizeleri eşim yapıcak 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla 30dan sonra başla simdi bile başlasan olur neyin ne olacağı belli olmuyor ben 36da doğum yaptım 33te hazırdı her şeyim allahtan
(3,150 puan) tarafından
Başlamayı düşünüyorum aslında yavaştan ama erken mi diye kararsız kaldım birde kar İn büyüdükcede çok rahatsız oluyorum neden anlamadım sertleşiyor iş yaoınca ayakta kalınca
tarafından
Tabiki son zamanlar insan iyice ağırlaşıyor benim bacaklarım sızlardi kilo da aldığım için biraz iş yapınca karnım taş gibi olurdu o yüzden kendini iyi hissedersen yap zorlarsan daha kotu olursun temizlik çokta önemli değil sağlıktan
-Reklam-
0 oy
(118,488 puan) tarafından
yavastan basla      
(3,150 puan) tarafından
Tamam canım o zaman ilk mutfak dolaplarını halledeyim iç dış
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Ben 33um.daha yapmadım:((
0 oy
(845 puan) tarafından
Benimde 34 bitiyor bu hafta annemler gelcekti annem covid pozitif çıktı. Karantinası bitiyor ama kendi tam iyilesemedi. Seni de tehlikeye atmak istemiyorum diyor napicaz bakalım. Bende yarın baslicam kendim mutfak dolaplarının içini falan silicem önce. O da gelince koltukları yikayivercek bide perdeler var. 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Canım valla bırak eşin yapsın cama felan çıkma benim eşim normalde ile şeylere bulaşmaz hayatt a yapmz ama hamileyken yaptı karnım burnumda cam sildrimadi Allah razı olsun sildir camlarını bir kez oluyor sürekli hamile değiliz ya 
(3,150 puan) tarafından
Yok canım camı perdeleri avizeleri falan eşim yapcak ta ben mutfak dolapları kapıları silerim yavaş yaval
(1,125 puan) tarafından
Yukarılara uzunma  canım yorma kendini
0 oy
tarafından
Bn 32 hafta ligm gecn hafta yaptım evim tertmz ustundnde cekmsm elimi pis olmaz bnce erkn yap sonra agirlasiyosn 
0 oy
(435 puan) tarafından
Ortalama 12 hafta sonra doğum olacağını düşünürsek bence çok erken. Geri kirlenir yani.

Ben 26 haftalık hamileyim daha hiç bir hazırlık yapmadım. Bir de benim ikiz :) geç mi kaldım acaba ya
(3,150 puan) tarafından
Kapıları ne kadar zamanda siliyon canım avize  mutfak dolap içi
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Son günüme kadar yaptm ben son temizliğimi yaptığımın akşamı 6 santim acilmayla zor yetistim hastaneye :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 123 göst.
9 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bicirik1 (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 139 göst.
0 oy
23 cevap 375 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 410 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu