0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Bugün kendi doktoruma gittim bana bebeğin başının büyük olabilecegini söyledi başka bı doktor dedim kendi doktorumda evet biraz büyük duruyo ama su toplama veya boşluk gibi bisy yok içi dolu olduğunu normal olduğunu söyledi hatta Allah'tan sezeryanla dogurcan dedi bı sorun yok hastalık gibi korkma dedi herkez doktor oluyo ama insanlık başka bsy demekki

10 Cevaplar

0 oy
(1,151 puan) tarafından
Tek 1 dr boyle diyosa baska dr gitmekle iyi yapmssn 
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Çok sevindim adına   sağlıkla kucağına almak nasip etsin evet bi mesleği yaparken önce insan olucaksin snra mesleğini yapicaksin bazen acımalri olmuyo 
(121 puan) tarafından
Cokk doğru canım Allah razı olsun
(771 puan) tarafından
Amin cümlemizden oyuzdn allah doktoruna esinde dostum herseyin hayırlısını nasip etsin çok sinir olupta gitmedim çok doktor oldu oyuzdn biraz insaf oda bi anne nasıl etkilenir düşünmeleri lazim
(121 puan) tarafından
Yani bu hastalik yoksa nie soyluyosun dimi cnm saten hassas dinemlerdeyiz
(771 puan) tarafından
Aynen öle hassas  su niye çok akıyor diye böle ağlıyoruz yeri geldi zamanda    tamam şöyle ama tatlı dille şöyle başka doktorlara bi görün benden iyılı vardır  dese yine için rahat olur
0 oy
(468 puan) tarafından
kız beni araştırmaya yolladılar hiç kafayı büyük diye. kabuslar rüyalar hamileliğimi zindan ettiler. şimdi 12 yaşında normal kafası var kızımın
(121 puan) tarafından
Doğduğunda cnm kafası gerçekten buyukmuydu yalanmi cikti
(468 puan) tarafından
hayır canım normaldi çok tuzlu yediğimden alnı şişti geri indi. oğlumun da burnu büyüktü küçüldü
(121 puan) tarafından
Ay nekadar psikoloji ni bozmuslardir Allah bilir cnmm yaa
(468 puan) tarafından
ne çektim hastane çıkışı yağmurun altında ağladım hüngür hüngür. pencereden bizi görmüş doktor ayni sana söylediği şeyleri söyledi. tekrar çağırdı kafana takma.diyor bide gebeliğim buyunca koca kafalı bebek doğurdumu gördüm
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Iyiki başka doktora gitmişsin cnm sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim. 
(121 puan) tarafından
Amin inşallah cnm inşallah hepimiz hayırlısıyla kucağımıza aliriz
0 oy
tarafından
banada oyle dediler canm dogum yaptm ben çok şükür iyi bebegim
(121 puan) tarafından
Doğru çıktımı cnm kafası büyük muydu
tarafından
canm şuan 2 aylk olcak kafası 37 cm
(121 puan) tarafından
Normal yani cnmmm
tarafından
normal cnm foto ataym bak kizima
0 oy
(130 puan) tarafından
Benim ogluma da oyle dediler oglum kilolu dogdu o yüzden kafasi büyüktü simdi herseyi normal masallah . Büyük dediklerine aldırma sen
(121 puan) tarafından
Canım tecrubene dayanarak bı soru sorcam kafası büyük derken nasıl oluyo yani
(130 puan) tarafından
Down sendromlu demiyorlar kafasi buyuk diyorlar. Allah korusun .
(121 puan) tarafından
Allah korusun
0 oy
(217 puan) tarafından
Banada doktorum öyle diyordu kafası 4 hafta önde gidiyor kafası büyük falan . Oğlum doğdu yumurta bile onun kafasından büyüktür. Kontrole gittim  Kilosu 2700 ultrasyonda akşamında sancim tuttu gece üç buçuk ta doğdu oğlum 3400 kg çıktı . Yani o ölçüler bire bir çıkmıyor hiç kafana takip üzülme 
(121 puan) tarafından
Yaa Allah razı olsun içimi rahatlattı Allah yawrunu sana bagislasn
(217 puan) tarafından
Hiç korkma stres yapma canım bebeginede sanada zarar gönlünü ferah tut . Sağol kuzum amin Allah razı olsun
0 oy
(1,639 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım doktorlarda yanilabilir önemli olan bizim araştırıp pes etmememiz. 
(121 puan) tarafından
Aynen cnm çok haklisn
0 oy
(128 puan) tarafından
Canım banada kızımın başının iki hafta işeride oldugunu demişlerdi özeldekide devlettekide kızım dogdu baş çevresi uzunlugu 33 cm küçük bile  yani sen bakma saglıklıysa sorun etme bendd çok korkmuştum 
(121 puan) tarafından
Yaaa cnm Allah razı olsunnn Allah sana bağışlasın yawrumu içimi rahatlattin
(128 puan) tarafından
Sendende canım yani takma kafana bende burda çok sordum irternette çok araştırdım boşuna imiş  şimdide kafası büyüsün istiyommm
0 oy
tarafından

iste boyle gayet normal korkma cnmimage

(121 puan) tarafından
Allah'ım sana bağışlasın massallah
tarafından
amin cnm cumlemizin evladını

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 397 göst.
27 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Meyss (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 129 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Heyecanliianneee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AYSGUL. 5821 (219 puan) tarafından soruldu

374,573 soru

11,203,230 cevap

34,502 kullanıcı

...