0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (1,331 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Evde ekmek bitti akşam kaynanama gittik gelirken unuttuk eşimde sabah alırım dedi. Sabaha kadar tel ile uğraşmış 5 di yattığı. Neyse dedim uyandurmadim kahvaltiyi tek başıma buzlukta poğaça vardı onla yaptım. 3 buçukta da ise gidecek. Yemeğini yaptım 2 de kaldırdım hem ekmek al hem yemek hazır die kalkmadı.emziren anneyim yemedim de bekledim.kalkmadi 3 buçuk ta gitti aldı orada. Da ise gitti.geceleri o kadar uykusuz olmama rağmen 12 de gelir işten yemeğini aşını koyarım önüne . Beni kaldırma gece sen beeni önemseyin uykundan fedakarlık yapmiyotsan ben de sana yapmayacağım bundan sonra yemeğini yap ye . Dedim ileri mi gitmisim

9 Cevaplar

0 oy
(120,792 puan) tarafından
sen niye gitmedin bakkala
(1,331 puan) tarafından
6 buçuk aylık kızım var birde çok uzak bize. Hava buz. Hamileyken çok gittim aldım geldim yazin. Kızım rahat verse bazlama yapardım eskiden yalvarmazdimbeile esime
tarafından
Yemeği yapmış o kadar paşa da bakkala gidiversin bi zahmet. Yani benim görüşüm bu.
-Reklam-
0 oy
(19,792 puan) tarafından
Ailevi sorununuz biz ne karışırız ya :) 
(1,331 puan) tarafından
Karışmak istemezsen Karismazsin olur biter canım . :)
(19,792 puan) tarafından
Ne bağrıyon gı şaka dediydim :(
(1,331 puan) tarafından
Yok ay sesim bile çıkmadı ki :)
(19,792 puan) tarafından
:D taam o zaman
(1,045 puan) tarafından
Kız naptın doğurdunmu
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Benimki hiç gitmez ben bakkaldan söylüyorum öyle alıyorum 
(1,331 puan) tarafından
Keşke burada da o sistem olsa ama gelmedi malesef .
(14,487 puan) tarafından
Burda çoğu yerde böyle her yer istediğin yere getiriyor o konuda çok iyi çocukla gidemezdim ben
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Bizimde karsida kayinbavanin marketti var arada sepet saliom gidemesemde getirip koyuyorkar Allahtan . Isvecte bile kultrumu yasatiom tembelligimden : D
(1,331 puan) tarafından
Ne güzelmiş . Aslında mesela ekmek değil düşünmüyor uykuyu bizden çok seviyor die düşünüyorum artık
(11,216 puan) tarafından
Gece calio canim yoruluodur. Benim esimde gece calisir. Sabah 7 de gelir direk uyur
(1,331 puan) tarafından
Dün izinliydi akşam 7 kadar uyudu. Vardiye değişiyor eşimin .3 vardiye. Gece de uyumamış 5 te yatmış. Valla ben çocukla ne gece uyuyirum ne gündüz. Ev işi yemek 6 aylık bebek canım çıkıyor . Uykuya hasretim ama tatlisina utusune kadar herşeyi yapıyorum
(11,216 puan) tarafından
5 aylik.l kizim var. Az once uyandi kasarli yumurta yaptim koydum.onune ekmekte yoktu aradi babasi getrdi : D zaten orucumda hic yoramam kndimi . Zaten oda oyle illa su bu istemez
0 oy
tarafından
Haklisiniz, ayrica yemek yemek icin esinizi beklemeyin. Onceliginiz cocugunuz ve kendiniz.
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ekmek almayı sorun etmemesi lazım da geç kaldıysa belki ama bunu süreklilik haline getirmemesi iyi olur ayrıca gece niye hiç uyumadı acaba hep mi öyle hoş ailevi meseleler bunlar da yine de yazmışsın sorayım dedim
(1,331 puan) tarafından
Ya uyur ya tel ile oynar canım. Ekmek alıp almaması sorun değil. Ekmeksiz de yerim. Önceliği ben veya kızım olması gerek ya tel ya uyku
(1,403 puan) tarafından
Bunu belli etmen lazım kuzum. Tavrını koy. Abartmadan. Ben düşünemiyorum eşimin sürekli uyuduğunu
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm eşine fazla fazla aldır derindondurucuya at orda kalsın esin usenip gitmediği zman olursa ordan çıkar ye ben hep öle yaparım fazla ekmekleri atarım çıkarınca taptaze oluyor 
(576 puan) tarafından
Ben de böyle yapıyorum hep çok iyi oluyor
0 oy
tarafından
Bence hiç ileri gitmemişsin. Ben de aynı şeyi yapardım bacım. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 311 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 277 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.
5 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ececomez61 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 301 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,262 puan) tarafından soruldu

397,251 soru

11,881,295 cevap

35,999 kullanıcı

...