0 oy
589 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (96 puan) tarafından

Park besik alicam ama annem park besikte bebek usur diyor dogdugunda kulanicam usur mu sizce martin sonun da veya ortasinda dogumum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

:)) annen nasil bsey saniyo acaba park besigi

(96 puan) tarafından
Fotografini gonderdim oyle dedi bilmiyorum artik icine yatagini da annem yapacak
tarafından
Park yatak mobilyaya gore cok daha kullanışlı
(96 puan) tarafından
Guzel sallaniyor dimi besik
tarafından
Benim begendigm gayet guzel sallaniyo
(96 puan) tarafından
Siz aldiniz mi
tarafından
Kraft calipso elite modelini alicam 1 2 güne.
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Ayy yojk canim neden ususun hicte usumuyo zaten ilk  6 ay daha yukarıda uyuyo aparatı var 2 aşamalı park yataklar kışında altına yorgan falan koyarsın ben kızımı 2bucuk yaşına kadar onda yatırdım simdi de oğlum kullanıyo ekimden beri de yatiyo hic te bisi olmuyo şiddetle park yatak oneriyorum evde iki türlü besili var di keşke mobilya almasaydım diyorum park yatak fazlasıyla yetiyo

0 oy
tarafından

Yanlarda fileleri oluyo ya sanirim sallandikca ruzgar yapar sanmis annen :)))

0 oy
(3,149 puan) tarafından

Neden üşüsün ki balkonda mi durack bu beşik bebek canım ilk oğlumda kullandım bi sıkıntı olmadı şimdide kurdum yine kullanacağım insallah

0 oy
(393 puan) tarafından

Ya bişi sorcam alcağnız park beşikte bebişinizi sallayabilcekmisiniz yoksa sabit durcak sadece bebiş içinde uyuycak mı 

(393 puan) tarafından
Ah ahh işte bilemedim ki
tarafından
Arastirsaydin keske iyice canim magazalarda flan gidip gorseydin
(393 puan) tarafından
Geçti artık buda bana ders olsun bi dahaki çocukta dikkat ederim :) almış bulunduk artık yani annemler aldı kendimiz alsak belki değişirdik de ne biliyim geçti işte
tarafından
Bizde de kiz tarafi alir :)
(393 puan) tarafından
Baştan aşşa herşeyi annemler aldı kaynanamlardan Allah razı olsun bi eksik varmı diye bile ssormadılar sende de öylemiydi :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde soydansoydannnn (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
18 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dilara abay (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 19,094 göst.
23 Nisan 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 203 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Yenianne_tugce (1,260 puan) tarafından soruldu

377,384 soru

11,293,535 cevap

34,711 kullanıcı

...