0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (2,866 puan) tarafından

Eski gücüm kuvvetim kalmamış ya bunu fark ettim bugün. Evi temizledim ama öldüm resmen heryerim uyuştu resmen şuan, belime ağrılar girdi kollarım da güç kalmamış resmen. Ne zormuş hamilelik gerçekten.. Eskiden evi kaldırır indirir banamısın demezdim şimdi hiç bişi yok ortada ama tükendim resmen. Ağırlaştıkça iş yapamıyorum valla kızlar son haftalarda napıcam ya? Allah yardımcımız olsun hiç kolay değil gebelik yaşadıkça daha iyi anlıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(336 puan) tarafından

Bende 28 haftaligim bide ikizzz:) artik penguen gibi yurumeye basladim zaten 30dan sonrasini dusunemiyorum..ev işinide oyle ustten yapabildigim kadar..haftasonlari eşim siliyo süpürüyo saolsun..dogum temizliginede kadın tutarim diye dusunuyorum yada eltilerim annem falan gelirler

(2,866 puan) tarafından
Benim de eşim yapıyor saolsun da o da çalışıyor ona da çok fazla yük olmadan el atıyorum bende ama kolum kalkmıyor resmen 2 sil süpür sanki dünyayı temizlemiş gibi öldüm :D
-Reklam-
0 oy
(9,652 puan) tarafından

4 uncu aydan sonra gene bi enerji patlaması geliyo hiç merak etme sen :) bu gun bende de temizlik var di ohh ev temiz sırada yemek varr:))

tarafından
valla haftaya randevum var doktora sorucam yada hemsiremi arayim dedim ama icemiorum ya çok kötü yaptı beni ezdim içtim yine olmadı
(2,866 puan) tarafından
Ezip içilir mi daha iğrenç olur kız
tarafından
eşim zorla icirio bende denedim kötü olunca bırak içme dedi haftaya doktora danisacam
(9,652 puan) tarafından
Bi sürü vitamin ilacı var canım başkalarını dene ben hiç elavit decavit kullanmadım 2 hamileligimde de
tarafından
doktoruma danisicam işte haftaya cumaya randevum var
0 oy
tarafından

Evet bende oyleyim bulaşık makinesinden temizleri  alırken bile eğilme olduğu için belim ayrılıyor artik ev süpürmek felan hayal oldu. Kaynanamlar bizde değilken bütün evin isini eşim yapıyor sağolsun yoksa ev bitik durumda kalacak

(2,866 puan) tarafından
Eşlerimiz de olmasa mahvolur zaten Allahtan onlar yardımcı oluyor yoksa eve pislikten girilmez
(6,136 puan) tarafından
Ay ne güzel yalnız değilmişim:) hafta sonu olsun cam sildircem balkon yikatacam canim kocam benim yaaa :)))
(2,866 puan) tarafından
Kız benim ki her işi yapıyor da şu camları silmiyor.. Yazın siliyor sadece :D kışın sildiremiyorum ne zaman cam silinecek desem yağmur yağacak diyip kaçıyor :D bende silmiyorum malum camları resmen b. K götürüyo şuan :D
(6,136 puan) tarafından
Valla bende meraklı değilim de misafir geliyor olmuyor ya mecbur silinecek kaynanamin 4 oğlu var sağolsun hepsini kız gibi yetiştirmiş en yerinde durmayan da benimki aksine bende çok pasakliyim helede hamile olusun iyice bıraktım canim istemez oldu ama halime oluncaya kadar hiç bi iş yaptırmadım kayınpederim fln yardım eder kaynanama artık nasıl ele aldıysa hepsini
0 oy
tarafından

saat oldu 3 ne yemek var ne is var 6 da koca gelecek ne yiyecek :) ben zaten kendimi okadar ağır hissediorum ki is falan hak getire son aylarda yandik :)

(2,866 puan) tarafından
Ben yemek bile yapmadım daha :D bi de o var harbiden Offf gerçekten. Bu yorgunluğun üstüne asla yemek de yapmam ben
tarafından
ben işte tutmadim :D
(2,866 puan) tarafından
Valla bahanem hazır temizlik yaptım yemeği yetiştiremedim bugünlük dışardan söyleyelim :D gerçi dün akşam kuru fasulye yapmıştım ama tek çeşitle karın mı doyar sen de bi bahane düşün hemen :D
tarafından
benim kocisim anlayışlıdır :) getir zeytin peynir der hemen :) düşük riskim var ya benim yada erken doğum olabilir dedi doktor oyuzden pek bisey demio bana :)
(2,866 puan) tarafından
Ya ben ilk zamanlar hiç mutfağa girmedim saolsun eşim annem bi şekilde yaptı etti de şimdi artık yapmayınca olmuyor kocama acımasam yapmam da kocama acıyorum ben aç susuz telef oluyor sonra :D
tarafından
benimkide öylede her yemegide yemio anam ben napimm her gün düşün düşün kızartmadan nefret eder oldum :)
0 oy
(2,849 puan) tarafından

Benim de  canim çıktı baya yoruldum akşama misafirim var ev sahibim ve onun oğlu gelini faln gelcek belim çok ağrıyor 

Kurabiye 

Poğaça

Kısır

Revani tatlısı

Çekirdek 

Patlak mısır yeterli olur mu kızlar bunlar

(2,866 puan) tarafından
Aman çok bile ya bi de ev sahibi yani kısır çay bile yeter onlara :D valla biri şuan arasa size gelcez dese gelmeyin dicek haldeyim ölüyorum :D
tarafından
Sormak icin mi sordun kuzum allah askina daha ne olcak hamile halinde :))
(2,849 puan) tarafından
YA ne bileyim insanın gözüne az gbi geliyo
(2,866 puan) tarafından
Kız yeter de artar ya ne uğraşıyorsun şu halinle valla :D ben daha bi kap yemek koyamamışım :D
(2,849 puan) tarafından
Yok canım ben yemegimi yaptim
0 oy
(192 puan) tarafından

Bende aynı oldum canım ayağımın altına yastık koydum iki tane kalcalarimin içi sizliyr

(2,866 puan) tarafından
Allahtan şuan kalçalarım sağlam onlarda ağrımaya başlarsa bana el fatiha :D
(192 puan) tarafından
Kız uzandigim yerden kalkamıyorum biraz iş yapınca çök sizliyr doğuma kadar sabır edecez artık kramp gibi bisiey
(2,866 puan) tarafından
Benim şimdilik uyuşuyor sadece ya o da çok kendimi yorarsam valla çok zor canım bi an önce bitse de başka dertlerimize merhaba desek :D
(192 puan) tarafından
Hayırlısıyla canım inşallah
0 oy
tarafından

Basladi bi naz bi niyaz valla hic cekemem :D hey yavrum heeey biz boyle miydik be :D

tarafından
Full yattim valla riskliydim  :D
(2,866 puan) tarafından
Off bende bişi dicek sandım havalara bak :D bana laf ediyo bi de :D
tarafından
Dinlene dinlene yemek bulask sagolsun temizlige flanda esim yardim etti hep :) bitirdik 9 ayi :)
(2,866 puan) tarafından
Valla en uzun 9 ay şu ömrümde bi an önce bitse de kurtulsam başka dertlerim olsa :D yok çocuk uyumadı yok kakasını 5 kere yaptı niye 7 kere yapmadı diye dövüneyim ne bileyim bugün mozart ile uyudu yarın ne açsam acaba diye düşüneyim :D
tarafından
Hadi bakalim o zaman ne dicen merak ediyorum :D
0 oy
(71 puan) tarafından

Canım şimdi yapamıyorsun doğurduktan sonrada yapamayacan malesef bebişten dolayı her türlü yapılmıyor anlayacağın allah yardımcımız olsun:))

0 oy
(280 puan) tarafından

Haklısın canım valla ben daha 13 haftalığım zorlanıyorum sen kaç haftalıksın kuzum 

0 oy
(11 puan) tarafından

Ah canım benimm. cok iyi anliyorum seni. 36 haftaligim yemin ederim nefes alamiyorum. Bi bulasik yikiyorum veya evi topluyorum elim kolum tutmuyor sanki. belim agriyor sirtim kopuyo. Allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah rabbim hepimizn yardimcisi olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yildizsumeyye (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 308 göst.
11 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,285 puan) tarafından soruldu

376,636 soru

11,273,054 cevap

34,658 kullanıcı

...