0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar bu iki battaniyeden var ben mavi boncuk battaniye içine hastane çıkışı battaniyesi ile bebeği hastaneden çıkaralım diyorum annem de üşür dedi alttaki ayicikli olanın içine hastane çıkışı battaniyesi yaparız üstüne onu sararız dedi havalar 9 10 derece civarı şimdiden hazırlık yapıyoruz sizce hangisi daha uygun olur 

image

image

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir tane yeter cnm bogacaksiniz çocuğu 
tarafından
Bilemiyorum ilk çocuk ama annem yenidoğan bebek üşür diyor burada hava çok soğuk :/
tarafından
Doğrudur cnm en kalın hangisi ise onu al bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence ikisini de al lazım oluyor cnm. Aşağıdaki ayicikli bende var çok güzel. Kalın baya
tarafından
Üşür demi :(
tarafından
Yenidoğan çok üşüyor cnm. Hem evde de lazım olur
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kız biz izmirde nisan sıcağında hast çıkış battaniyesi ve en kalın battnniyeye sarmıştık. Üstteki nohut battaniyeler daha ince oluyo siz yine alttakine sarın. Sağlıkla gelsin kuzucuk
tarafından
Haklısın canım yenidoğan bebek üşürmuş öyle dedi annem ilk bebeğim tecrübe olmayınca insan böyle oliyor :)
(5,220 puan) tarafından
Aynen canm bende tecrübesizdim annemler yanımdaydı. Derileri çok ince oluyo yeni doğan bebeğin hemen üşüyolarmış doğunca anlıcan ne demek istediğimi ☺️
0 oy
(7,218 puan) tarafından
Cnm ikinci olan iyi olur bnce bn oglumu Ocak ayında doğurdum altaki gibi bataniyesi var onunla cikardim
tarafından
Öyle yapayım o zaman teşekkür ederim canım
(7,218 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Vebekler üşür ister istemez anne sıcaklığını arar o yuzden alttaki daha mantıklı saatlerce.kalmayacak icinde bir sknt olmaz saglikla al kucagina
tarafından
Haklısın tamam öyle yapayım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben ikisinden de aldım ama hastaneye kalın olanı götürücem,zaten 10lu hastane çıkışının içinde battaniye var başkasına gerek yok. Fiyatı ne alttaki kalın olanın canım 
tarafından
Kız benimki ona benzer ben aldım ama yanıma hangisini yanıma alayım onu bilemedim senin için fiyatına bakmaya çalıştım hata verdi
tarafından
Doğum ne zaman peki canım, benim Mart'ta olacak Rabbim'in izniyle inşallah,kalın olanı koydum,onu da hastaneden çıkarken lazım olur yani,hastane o kadar sıcak ki anlatamam,geçen gün nst için gitmiştim Allah'ım sıcaktan çatladım resmen,bebiş üşürse de yine kalini kullanırsın
tarafından
Ha ben 70 e aldım battaniyeyi o yüzden merak ettim ay :D
0 oy
tarafından
Alttakinin bir değişiği var bizde canim bende hastaneden çıkarken ona sarmistim kalın gayet güzel oluyor
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İkisini de yanına al lazım oluyor ve annen haklı yenidoğan üşür kırkı çıkmadan üşüten öksüren bebekler oluyor yazık onların tedavisi de sıkıntı sen sar sarmala öyle götür evine canım 
0 oy
(118,971 puan) tarafından
baci tas catlasa hastaneden cikip 50 metre yuruyup arabaya bincen belkide hastanenin otoparkindan bincen arabana hic disari cikmadan bisi olmaz 1 tane yeter bogulur bebe o kadar kalin
0 oy
(15,763 puan) tarafından
Hangi ay doğacak. Benim oglum 12 subat doğdu. Bende de ayni senin attığın battaniyelerden var ikisini de kullandım hastaneden çıkarken 
0 oy
(784 puan) tarafından
Ay şu ayicikli demode olanlardan almada neyden aliyosan al 
tarafından
Almadım onun gibi kalın cinsten var
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Annen doğru diyor
0 oy
tarafından
Ben hastaneden çıkarken once ince battaniyeye snrada kalin battaniyeye sarmistim 14 Aralık'ta dogum yaptm 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İkisinide al yanina canim duruma gore bakarsin zaten yeni digan bebekler cok narin hemenn usutu veriyorlar 
0 oy
tarafından
10 lu hastne çıkışnda battaniye de oluyor Zatn canım yoksa boncuk olur ama büyük olan fazla yani içinde kaybolur
0 oy
(27,296 puan) tarafından

İkisinde al havalar soğuk  yeni doğan kendini isitamqz

0 oy
tarafından
İkisindende var hava soğuk ilk doğduğunda bu ikisine birde pikesine sardım
0 oy
tarafından
Ben bı ince battaniye bı nohut battaniyeye sarmıştım pusetiyle indirip hemen arabaya binmiştik Ekim ayında doğmuştu bı sorunda olmadı yine de sizin tercihiniz eğer puset goturecekseniz puset örtüsü varsa bişey olmaz 
0 oy
(450 puan) tarafından
Ay çok kalın olur ayıcıklı olan ben hastane çıkışına boncuklu koydum altına pazen battaniye koydum nolur nolmaz diye yelek koydum çok üşürse diye biraz kat kat olucak ama öbürleri de çok kalın be
0 oy
(165 puan) tarafından
Ben adana sıcağında ayrıca Nisan da doğum yapacağım nasipse nohutlu ince battaniye ve kalın battaniye götürmeyi düşünüyorum onlardan aldım canım bence sende kalın olanları tercih et

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 127 göst.
1 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Laviniaa.1 (489 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 74 göst.
23 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 159 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eymir (585 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sinembolat (27 puan) tarafından soruldu

377,003 soru

11,282,724 cevap

34,686 kullanıcı

...