0 oy
205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Bebem natural kullananlar 4-5 ve 6 numaralar indirimde almak isteyenler bakabilir .. siz genellikle hangi sitelerden alışveriş yaparsınız indirimli ve güvenilir siteler hangileri 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bedeni nasıl bebem naturalin 10 kg bebeğe kaç numara kullanılır kullananlar bilgilendirirse sevinirim 
(6,047 puan) tarafından
Ben 5 kullanıyorum
tarafından
4 numarada indirimde aynı fiyat benim bebek 5 aylık geçen ay 9 kiloydu 5 kullanıyordum şimdi biraz daha kilo almış olmalı 6 ya geçtik erkek bebek 5 olur herhalde normal bedeni küçük beden değil tam olur bence şimdi ne kullanıyorsan birde onu al derim hatta indirimdeyken bir bedende büyük alabilirsin dursun kenarda
tarafından
Ben şu an BİM'in bezini aldım ama cırt cirt kısımları biraz sert geldi bana bir de bebem naturali deneyecrm BİM'in kalıbı büyük old için 4 oluyo bunda 5 alırım o zaman
tarafından
O biraz büyük bizimkinde tasirma yapmıştı komşum denemem için vermişti 5 al inşallah memnun kalırsın
tarafından
İnşallah canm saol
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
60 adeti 100 liraymis bende marketten 80 adetini 115 liradan aliyorum
tarafından
Orası neresi ki şekerim yakınsa bizde gidip alalım burda 20 adedi 58 TL'den satıyorlar çok zor bulmak o marketin İnternet satış sitesi falan var mı
(44,604 puan) tarafından
Ankara'da canım internet uzerinde satışı yok
tarafından
Bende Balıkesirdeyim  çok iyiymiş valla canım keşke o marketlerden Burda da olsaydi :-)
(44,604 puan) tarafından
Canım adı gimsa marketin sadece Ankara'da var Ankara'da olanlar iyi bilir
0 oy
tarafından
96 lı 100 TL markette civil de ne kadar 
tarafından
96 li yok maalesef 72 tanesi 100 TL o marketlerden bir tek burda yok sanırım ne kadar şanslısınız
tarafından
happy center kız her yerde var
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Babamın çalıştığı mağazanın karşısında şahsa ait bı büyük market var 96 tanesini 70 e aldm ben bu ay stok yapcm inşallah zamlamazlas
tarafından
Nerede yaşıyorsunuz canım valla başka yerdeki marketlerde hep indirimli bir burdakiler uyanık bizi internete mahkum ediyorlar
(6,859 puan) tarafından
Vala kuzu geçen ay sırf babama uğradım sebzem yok die girdim baktm slepy 96 adet 100 lira şok oldm int. ,185 idi şuan 225 felan. Neyse 3 hafta snra 135 yapmış  zamlanmis. Babamı yolladm bebem natural var alimmi dedi al dedim deniyelim 1 haftadır takıyorum Cnm. İstanbul dayım ben kayışdağında şimşekler market Cnm . Yarın sordurcam babama yine
0 oy
(118,987 puan) tarafından
aay bezler ne pahali oyle yaa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 1,485 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
28 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
28 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,020 puan) tarafından soruldu

377,204 soru

11,288,453 cevap

34,696 kullanıcı

...