70 göst.
(108 puan) tarafından

Diger bolumde yazdim ama hic kimse yazmadi burda basina gelen varsa yazabilir mi lutfen? 

Kuzenim 19 haftalik hamile ve onceki haftalarinda sadece sabah bulantisi oluyordu hatta bir ara gecti gibiydi 4 gundur cok artmis her yedigini kusuyomus bir anda siddetlenmis neden boyle oldu ansizin basina gelen var mi?

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Usutmustur belki. Bende usutdugumde bulantim daha da artiyirdu

(108 puan) tarafından
Tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(6,029 puan) tarafından
Benim de olmuştu doktorum tekrar medpamid içmemi söyledi etkisi oluyordu canım günde 3 defa içiliyor 
(108 puan) tarafından
Kiz ben onu kullandim benimde baya artmisti ilk aylar sukur gecti simdi ama o ilac midemi bulandiriyordu, soyliyim kuzenime bakalim cok zor gercekten
0 oy
(2,915 puan) tarafından

Hormonlar işte zaman zaman tavan yapıyor tam geçti derken yeniden dön başa.. Çok kötüyse doktora gitsin canım serum alsın 

0 oy
tarafından

bebis midesine basinc mi yapıyor acaba buyudukce bilemedim ben hic bulanti yasamadim

0 oy
(3,186 puan) tarafından

Mide rahatsızlıgı varsa ondan da olabılır cok ac kalıyosa ondan da olabilir.Doktoruyla görüşse iyi olur

-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından

Canım doktora görünüp kan ve idrar tahlili yaptirsin bence. Bende bir anda başladı şiddetli istifra mide bulantısı 35. Haftadayım bugün gittim doktora enfeksiyon varmış o yüzden oluyor dedi.

İlgili sorular

1 cevap 88 göst.
3 cevap 25 göst.
7, Eylül, 7 Ysm.yldrm98 (27 puan) tarafından soruldu
10 cevap 144 göst.
25, Ağustos, 25 misafir tarafından soruldu
1 cevap 45 göst.
19, Ağustos, 19 Mertalim5 (183 puan) tarafından soruldu

121,852 soru

3,051,991 cevap

9,416 kullanıcı

...