0 oy
120 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Oglum cok ama cok hareketli ve meraklı sürekli etrafi merak edip karıştırır bu zamana kadar 5 dk bi yerde sabit oturduğunu bilmem. Konusma becerisi için uyumadan kitap okumak istiyorum. Ama inanın 1 sayfa bile okuyamıyorum. Ya kitabi aliyor elimden ya emmeyi bırakıyor kitaba vuruyor bu arada emerek uyuyor. Ya kitabi yırtıyor. Siz nasıl kitap okuyorsunuz.

Benim en büyük hatam bu zamana kadar emzirurken hep telefonla oynadım. Çünkü sıkılıyordum. Sanırım oda bu yüzden kitabi dinlemiyor. Sizcs ne yapmalıyım.

6 Cevaplar

0 oy
(378 puan) tarafından
Kitaba odaklanmak icin biraz kucuk gibi geldi bana ama bilemedim, o aylarda daha cok oyun gibi goruyolar kitabi birlikte resimlerine bakip kesfetmek gibi anlik
tarafından
Uzmanlar cok daha kucukken kitap okumaya bağlamamızı öneriyor.
(378 puan) tarafından
Ben kizima kitap okuyorum uyumadan once ama tam ne zamanlar baslamistik hatirlayamadim, sadece soyle yapardim baslarda once meme mi once kitap mi diye sorardim o birini secerdi o sirayla yapip uyurdu belki sen de oyle yapabilirsin:)
-Reklam-
0 oy
(7,223 puan) tarafından
Telefondan aç bı hikaye cnm sende öyle dene bide 
tarafından
Onuda düşündüm ama google hic 1 yaşındaki çocuğa uygun masal yokki
(7,223 puan) tarafından
Uygulamalar var cnm bn bı ara indirmiştim çok güzel hikayeler var sesli anlatım
tarafından
Tamam canım bakayım teşekkür ederim
0 oy
(7,223 puan) tarafından

image

bak bu uygulama güzel cnm dene bı istersen
0 oy
tarafından
Benimkide aynı kaç kitap yırttık ama şimdi eskisi gibi yapmıyo canım zamanla geçiyo ama gece yatarken bende okuyamıyorum masal anlatamıyorum çünkü konuşmaya başladığım an çocuk hareketlenmeye ağzında bişeyler gevelemeye başlıyo denedim kaç kere ama yapamadım bende bi süre böyle devam edicem bakalım oğlum 20aylık bu arada sadece piyano açıyorum 
0 oy
(7,190 puan) tarafından
Canim 20 aylik kızım kitapların hepsinin canına okudu hayalde kaliyor biraz kitaplarin uc kisimlar yenmis bazi sayfalar yok şuan hayaller hayatlar napcan 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim eltim ogluyla beraber okuyordu kitabi cocuk tutuyordu uyurken okumayin once o aliskanligi edinsin gun icerisinde farkettirin hikayeyi merak etsin sonra kitabi alip kendisi size okuyacak resimlerine bakarak bol rwsimli olsun hikayelr

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 137 göst.
0 oy
9 cevap 180 göst.
13 Mart 2021 Kültür-Sanat kategorisinde YAVRULARIMM (2,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 135 göst.
23 Ağustos 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Ht (2,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
1 Şubat 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Efsun (333 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...