+4 oy
1,430 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Genel olarak iyi gecinirdik ama bu akşam yaptığı şey beni insanlıktan çıkardı ve kendime hakim olamayıp evden kovma durumu nda kaldım ki aslaaaaa yapacagim birşey değildi . Kızlar kayınvalidem bebeğimi aldı bu akşam sevmek için 2:aylık oldu bir kız bebek gazı var ben gazını çıkarıyim dedi tamam anne dedim bende kahve yapıyım mutfağa gittik eşimde sigara içiyor . Kızım bir anda ciyakk ciyakk  bağırmaya başladı ulann noluyoor dedim bir girdim ki içeri ne göreyim kayınvalidem kızımın altıni açmış serçe parmaginida zeytinyağına bastırmış kızımın poposundan Sokmaya çalışıyor ucunu neymiş kakasını rahat yapsinmis bir gördüm ki o manzarayı nevrim döndü kafamdan kaynalar sular döküldü eşimde geldi o esnada oda şok ben hemen bebeğimi kucakladim sen napiyorsun dememe kalmadan eşim bir bağırmaya başladı ama adamın kafasından ter çıktı sinirden ben öyle sinirimden oturup ağladım anne lütfen evine git bunun yolu bu değil kulak cubuguyla Cok hafif dokunduruyordum ben zeytinyağını zorlanmasin diye 2 aylık yaaa 2 aylık bebeğimin poposunu parmaklamaya çalıştı resmen ya vajinasına gelseydi Allah korusun ciddi anlamda oturduk eşimle sinirden ağladık bundan sonra nasıl davranicam hiç bilmiyorum ama uzun bir süre gorusmeyi düşünmüyorum 

68 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
KIZLAR HEPİNİZE YORUMLARINIZ İCİN BENİ YALNİZ BIRSKMSDİGİNİZ İCİN TESEKKUR EDERİM BEBEGİM SUSN UYUYOR GORUNURDE BİR SKINTİ YOK YARİN DOKTORA GOTURECEGİZ . KAYİNVALİDEM EVE GİDİP COK AGLAMİS PİSMAN OLMUS COK YAPTİGİNİN YALNIŞ OLDUGUNUN FSRKİNA VARMİS GÖRUMCEM VE KAYİNPEDERİMDE COK KİZMİS BAGİRMİS GORUMCEM ARADİ ONUN ADİNA ÖZÜR DİLEDİ YAPTİGİNİN YANLİS OLDUGUNU FALAN SOYLEDİ . BENDE KUSURA BAKMA BU DAKİKADAN SONRA BEBEGİMİ UZUN BİR SURE GOREMEYECEK NE HAKLA BÖYLE BİSEY YAPAR YA DEDİM BİR İKİ DEFADA AGZİNA YOGURT MANDALİNA FALAN VERMEYE ÇALIŞTI UYARDİM AMA BU SON YAPTIĞI ARTİK KABUL EDECEGİM BİRSEY DEGİL DEDİM NE DESEN HAKLİSİN FALAN DEDİ ESİM ALDİ TELEFONU SONRA O SİRADA KSYİNVALİDEMDE TELEFONU ALMİS ESİME BİN BİR ÖZÜRLER AGLAMALAR ESİM DEDİ Kİ ANNE SEN NE YAPTIN BENİM KİZİMA BU AKSAM SEN Kİ İKİ TANE COCUK BUYUTMUS İNSANSİN HİCMİ BİLMİYORSUN TEHLİKELİ OLABİLECEĞİNİ BİZ DEMEK Kİ ALLAHA EMANET BÜYÜMÜSÜZ ŞİMDİ BU KİZ SENİ EVE ALMASA YERDEN GÖGE KADAR HAKLİ DEDİ COK ÜZDÜN BİZİ DEDİ KAPATTI BANADA BİRAZ GÖRÜŞME HATASİNİ İYCE ANLASİN DEDİ TAMAM DEDİM . HAYATIMIZDAN TABİKİ CİKARAMSYACGİZ ÇÜNKÜ EŞİMİN ANNESİ AMA DERSİNİ ALACAK OYLE GÖRECEK KIZIMI . BENDE Bİ REZENE FALAN İCTİM BİRAZ SAKİNLESTİM İYİYZ KİZLAR BEBEGİMDE İYİ MERSK ETMEYİN 
(200 puan) tarafından
Eşin o kdar iyi bir eş ki sana cok saygı duyuyor. Ne bilim benim 2 tane oglum var 3. Cu dogurmak üzereyim aynı kaşıktan bişey verilmemesi gerektiğini ya da cocugun yanında sıgara icilmemesi gerektiğini ögretemedim kaynanamla kayınbabama tepki gösteriyorum ama eşim ne var sanki yedirsinler ne var sanki sigarada şimdi herkes iciyor tarzında konultugu ıcın beni ciddiye alan kimse yok. Ama eşin en dogrusunu yapmış sana saygı duymuş ve bu kız seninle görüşmezse haklı demiş seni önemsemiş. İş te bu yüzden bir daha sana bebegine asla saygısızlık yapmıycaklar hep cekinicekler ogullarının tepkisinden. Eşini öp başına koy canm. Kızının iyi olmasına da cok sevindim.
tarafından
Evet benim annem olmadığı için vefat etti eşim hep arkamds durdu konu ne olursa olsun kizinada çok düşkün yani iyi bir eş iyi bir baba . Senin esinede Allah akıl fikir versin bir an önce
-Reklam-
+4 oy
tarafından
Yazacak kelime bulamıyorum. Kaynanalar bebek bakımında kendilerini çok tecrubeli olduklarını sanıyorlar ama bir halt bilmiyorlar
tarafından
Sakin ol canım bir balkona çık nefes al, bebeğin senin stresini hisseder çok huzursuz olur. Zaten kayınvaliden onun canın açıtmış şuan sana ihtiyaci var. Şimdi nasıl bebeğin
tarafından
Aynen çigdem bende oyleyim ve içgüdüsel hareket ediyorum
(444 puan) tarafından
İnek sütü vermicem derim ver der, cicibebe ver diyo, emzik ver, salla, yürütece koy, herkes yapiyo sen niye yapmıyosun, ben 1 yaşlarına kadar cocuklara cicibebe süt şeker verdim ooh bi iciyolardi diyo bende sabır Allah diyorum
tarafından
Annesi sensin sen vermiyorsan ver diyemez. Benimkide keçi sütü ver diyor anne sütüne yakin diye daha bebeğim 4 aylık mama yiyor diye öyle. Ama başkasini bebeğini görunce ayy onlar cok kilolu bu zayıf diyor şu mamayı kullaniyor sende kullan diyor anlatıyorum her bebek farklıdir anlamıyor.  Sadece strese sokuyorlar
(444 puan) tarafından
Aynen öyle zaten hep kiyasliyorlar
+2 oy
tarafından

Ay cidden ya ya daha kötü olsaydı ne kadar bilinçsiz ya :ermm: bence de bir süre görüşmeyin ve bebeğini asla yanında bırakma 

tarafından
İnan varya şoklardayim şuan
+1 oy
(200 puan) tarafından
Tuuuu Allah belasını versin herşeye burunlarını sokmalasalar sasardım zaten. Helal olsun eşine de. 
tarafından
Sı.çacaktim burnuna ama eşim cildirinca ben bı frenleme ihtiyacı hissettim
0 oy
tarafından
Ay tobeler olsun
tarafından
Deliricektim aklımı kaybedicektim o manzara karşısında
tarafından
O kadın yorumu kaldırdı acaba hastaneye mi gotursen agliyormu hala
tarafından
Yarın goturucez kontrol ettim suanlik bir şey görünmüyor ama kontrol amaçlı yarın gidicez
tarafından
Ah yavrum yaa
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Ya bu kaynanalar neden herşeyi biliyor gibi davranıyor. Doktor da onlar öğretmen de onlar herşey onlar sanki . 
tarafından
Cidden sinir krizi geçirdik kocaman adam oturduk agliyorz ya
(5,557 puan) tarafından
Yazık canım . Bir daha bebeğini bırakma cani kadına
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin yaa
tarafından
Yani tekme tokat dalmadigima şükür etsin bence şu dakikadan sonra
0 oy
(988 puan) tarafından
Tamam haklısın ama esının ve kaynananın davranışı yanlıs 
tarafından
Bazen gerçekten  yorumlara o kadar çok şaşırıyorum  ki     babası olarak evladını korumuş   cokta yerinde bir iş yapmış   tebrik ederim o babayı
(988 puan) tarafından
Herkes ne düşündüğünde özgür sız nıe takıldınız bukdr ustelık sadece bu sekıldr düşünen tek ben degılım
tarafından
Siz ve sizin gibilerin zoruna gidiyor   karısını evlerini bir erkeğin koruması    sahiplenmesi ondan böyle oluyor
(988 puan) tarafından
Büşra bı saçmalama ya :)
(1,043 puan) tarafından
Tam olarak nerde saçmaladığımı söyler misin
0 oy
(2,782 puan) tarafından
Allah'ım yarabbim anası var babası var sanane bebegn büyük idrarını yapmasından tek bırakma birdaha mumknse canım bebeğin makati zarar görür ne öyle
(2,782 puan) tarafından
Doktra desen valla olay büyür canım
(2,529 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum. Bebeğe zarar verdiği için ifade bile isterler. Bir akrabamizin kızı boncuk yutmuş anneisni saatlerce sorguda beklettiler sen bilerek mi yaptın diye. Artık öyle he diyip geçmiyolar çok üstünde duruylar
(2,782 puan) tarafından
Adli vakaya döner çünkü tacize giriyo ve emin ol ilk suçlu sen olursn çünkü o çocuğun ilk gözetmni sensn
tarafından
Evet normalde adlı vaka ama eşim hastanede çalışıyor doktorla arası çok iyi yani durumu anlattık çünkü eşimin annesinide tanıyor doktor o yüzden istisnai bir durum olduğu için adliye dönmedi . Bebeğimi muayne attı allaha şükür bir skinti yok kızlar sokamamis sadece basınç yapmış oraya ama zarar vermemis
(2,782 puan) tarafından
Basınç bile bebeği maf eder bu gün biz fitil veriydk kizimn sesi giti ağlamktn dua et sessi gitmemiş canım yoksa fark edemezdinzde oturyolar sanardn içerde
0 oy
(8,798 puan) tarafından
Bir anneye sormadan asla cocuga bişe yapılmamalı. Kaynanan da kötü niyetli düşünmemiş canım. Sen yine de tavır alma. İyiliği için yapmıştır. Eşinle de konuş özür dilesin bence. Kadın sizden çok üzülmüştür olaya. 
(444 puan) tarafından
O kadar mi ya gerçekten ben sinir krizine girdim ama ben olsam kesinlikle affetmezdim eşimin annesi ama bebeğime asla dokunamaz ve asla ona bırakmazdım. Ben de bebeğimi arada bırakıyorum korktum valla ya döverim heralde öyle birşey olsa
tarafından
O kadar gerçekten dovemedim çünkü eşim çok sinirlendi ben frenledim kendimi
(444 puan) tarafından
Her şerde bir hayır vardır bundan sonra daha dikkatli olursun kuzu iyice takip eder yalnız birakmazsin Allahtan evdeymişsiniz
(12,851 puan) tarafından
Kesinlikle özürü haketmiyor parmak sokmak nedir yaa hiç mi aklı yok minicik bebek yaa
(282 puan) tarafından
İyi niyetle yaptığını nereden biliyorsun? Ya ciddi bisey olsaydı sakin özür dilemeyin yaptığını hafifletmeyin
0 oy
tarafından
Ona mı kalmıs yanı kızım çıkaramadı gazını yapacagın baska bısı varsa sen yap dıye sana getırmelıydı yani ne kadar saçma bır davranış tepkı vermeniz yerınde olmus
tarafından
Şoka girdim elim ayağım titriyor
tarafından
Sakin ol kuzum babannnesı art nıyetlı degıldır dıye dusunuyorum cahıllık ıste güya yardımcı olmak ıstemıs ama cıdden bu sekılde olmaz dusunememıs sen kendını doldurma yıpratma olan olmus sukur kı farketmıssın ve tepkını vermıssın bıraz zaman gecsın yatısırsın yenıden konusmaya baslayınca kndını net ıfade edersın kapanır gıder konu uzme kndını
tarafından
Yarın doktora goturucez ya makati catlasaydi ya vajinasına gelseydi düşünebiliyor musun 2 aylık bebek
tarafından
çok haklısın ben anlıyorum tum korkularını ozellıkşe kız cocugu olması ayrı bır korku sebebi ınsallah bırseyı yoktur aglıyor mu hala kızın sakınlestı mı
0 oy
tarafından
Bidaha görüşmek ne demek ASSSLAAA bebeğimin parmağının ucunu bile göremez bu resmen taciz kazık kadar kadın nasıl bilmez bunu 
tarafından
Cidden şok oldum
0 oy
(1,951 puan) tarafından

Evet hic gorusme bugun bunu yapan yarin neler yapar. Kaynanamin yaninda bile tek bırakmadığım icin kendimi tebrik ettim:getlost:

tarafından
Ben varya şoklardayim bundan sonra asla amaaa Aslaaaa
(1,951 puan) tarafından
Sakin sakin sakin  ben bir kere bjr sey duydum eşime de söyledim esimde tek birakmadi hic. Simdi beraber uyumak istiyor oğlumla bırakmam dedim acik acik.
Küçücük bebe o ya kafayi mi yemiş bunlar ay gözümün önüne geldi cok sinirlendjm birak üzülsün senin yavrun o onun degil SENIN!!
tarafından
Aslisah ne duydun canım senin kayinvaliden mi söyledi anlamadım ay
(1,951 puan) tarafından
Ay bosver sinirlerim bozuluyor konuştukça:D
0 oy
tarafından
Ben olsaydım saçında sürükleyip  merdivenden atardım ya vajinasına denk gelseydi o kızın hayatı zehir olurdu bu kendi parmağını yaglayıp götüne  soksun bakalım dayana bilecekmi pislik
tarafından
Şok oldum çok büyük tepki vericektim tekme tokat dalmayı bile düşündüm ama eşim çok sinirlendi o kadar çok bağırdı ki o anda ben frenledim kendimi yoksa benden gaz alıp çok daha büyük şeyler olabilirdi
tarafından
Ya Allah belasını versin inşallah  asla evine sokma o gereksiz yaratıgı
0 oy
tarafından
Her şeyin en iyisini onlar biliyor iyi ki bı çocuk buyutmuşler parmak sokmak nedir ya kaç cm ki daha bağırsağı perde gibi . Hala ağlıyor mu ?
tarafından
Yok uyudu ama iç çeke çeke gözünden yaş gelmiş ya düşünebiliyor musun 2 aylık bebeğin gözünden yaş gelmiş aklımı kaybedicektim
0 oy
tarafından
Ayyy bu kadarmi cahil eski kafalı masaj yap poposuna zatn yapar sokmak Neee vallahi ben şuan delirdim 
tarafından
Bu kadar cahilmis ben anlayamamisim
tarafından
Kız valla bu eski kafalar çok şey bildiğini saniyo ama yok anam yok bı boook bilmiyolar sende dikkat et canim arada kontrol et ya ne bilim
0 oy
(27,296 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah tövbe kafayı yemiş o kadın o ne biçim düşüncesizlik çok kötü olabilirdi  Allah akıl fikir versin

tarafından
Makati catlasaydi Allah korudu ya
(27,296 puan) tarafından
Düşüncesizlik etmiş ya
0 oy
(515 puan) tarafından

Offf okurken bana sıcaklar bastı bu nedir ya bu kadar da yapılmaz valla benim ikinci bebeğim ona rağmen fıtıl koyarken bile.kan ter içinde kalıyorum nasıl yapar kötü niyetli değildir illa ki ama yapmaması gerekirdi sıkma canını sende çok şükür bişey olmamış :'(

tarafından
Cidden deliricem
0 oy
(245 puan) tarafından
Ayyy yeminle ben okurken sinirden içim titredi. Neyin bilinçsizligi bu yaaa akıl var mantık var akilsiz bebek ya büyük çocuk olsa bile bu yapılır mı bu şekil de mi yapılır pislik valla çokta iyi etmişsin bebeğini onunla yalnız bırakma 
tarafından
Asla bundan sonra Aslaaaa
(245 puan) tarafından
Yazık günah küçücük bebek kuzum benim
0 oy
tarafından
Şok içinde okudum bu nedir yaa kıyamam ben ona nasil canı yanmiştr. Allah bildigi gibi yapsn o kadını. Asla yalnız bırakmayın onla uzun bi süre hatta hiç görüşmeyin mümkünse. Of cok üzüldüm yaa :(içim gtti
tarafından
Bende gördüğüm manzara karşısında elim ayabim boşaldı yemin ederim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 473 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.
0 oy
1 cevap 182 göst.
22 Mart 2023 Aile kategorisinde Asya Ceferova (30 puan) tarafından soruldu
0 oy