0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (172 puan) tarafından

Kizlar esinizden gizlediginiz bisi var mi daha önce yaptinizmi?

14 Cevaplar

0 oy
(249 puan) tarafından

Kolaysa yap :))

(172 puan) tarafından
Yaptim ama cok pis yakalandimmm:)))))
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından

Ben eşimden gizli bir şey yapmıyorum öğrenirse çok kızar herseyi ona söyler öyle yaparim oda zeten pek bana karşı çıkmaz 

0 oy
(7,402 puan) tarafından

Sen yaptın heralde cnm dökül bakalim:))))

(172 puan) tarafından
Vala canim evlenmeden önce özel hastanede calisiyodum o ara bankaya borclanmistim tabi evlendikten sonra isten cikmak zorunda kaldim ve ödeyemedim faiz üstüne faiz geldi tabi esimede diyemiyom bi müddet gizledim sonra icra kagidi esimin eline ulasti tabi o ara girdigim durumu hatrlamak bile istemiyom:)
(172 puan) tarafından
Berbat bi histi
(7,402 puan) tarafından
Abooo sende amma etmissin canim. Suan kendimi odurumda dusundum yerin dibinden yazıyorum :))) ay valla cok kotuymus kiz böyle bise beklemiyordum daha masum seyler bekliyordum :D
(172 puan) tarafından
Ya fazla bi borc deildi 500 tl kdr bisidiydi ama yine yerin dibini grmüstüm:)
(7,402 puan) tarafından
Iyi bari cok degilmiste ama yinede kötü yani.:)) Rabbim bidaha yasatmasin cnm :)
(172 puan) tarafından
Amin canim allah kimseyi o duruma düsürmesin onun disinda baska bisi gizlemedim vala:)
0 oy
(280 puan) tarafından

Ben yapmadım ama geçen gün Bi tesadüf oldu eşim duysa kızar çok kıskanır benim üniversiteden bi sınıf arkadaşım aradı haberi yok bilmiyor canım 

0 oy
(531 puan) tarafından

Benm esim kesinlikle disari izin vermez sehir disina gitti dun bende annemdeyim bugun ablamla mobilya bakmaya gittik duysa agzima eder ;-) ilk kez boyle bisi yaptm ben bile sastim kendime  

(531 puan) tarafından
Korka korka gittim kiz biri gorcek diye
(172 puan) tarafından
Ya izin verse nolur sanki bazen bu erkkleride anlamiyom ha:)
(531 puan) tarafından
5 sene oldu bende cozemedm :-)
(172 puan) tarafından
Sanki yanlis yere gitcek gidecegimiz yerler sabit belli ztn ya arkadtr ya kardestr ya babaevidir nie bu kdr kasiyolar hem bizi skylar hem kendilerini
(531 puan) tarafından
Aynen ama giderkn bizi calarlar diye dusunuyolat herhal ;-)
0 oy
tarafından

Hc olmadi saklayp gzlemem hcbiseyi 

0 oy
tarafından
Yok canim, cok kotu birseyde yapsam dogruluk ve dürüstlükten yanayim, hic gizleyip saklayamam
0 oy
tarafından

ben yapmadim yapmamda kızacağını bilsemde herşeyi anlatirimm

0 oy
(2,866 puan) tarafından

Hiç bi şeyimi gizlemedim ne ondan öncesini ne ondan sonrasını şefaf oldum çünkü ben doğru insan aramadım doğru insan olmaya çalıştım hep eşim de bana karşı hep doğru oldu bu yüzden. Rahatlıkla dedikodu yaptığım tek insan da eşim valla :D kaynanamın dedikodusunu bile yapıyorum eşime ne düşünüyorsam tak tak saydırıyorum :D 

0 oy
tarafından

Esimde hep der en sevdigim huyun diye asla yalan soylemem cok kotu yanlis bisi yaomissam bile soylerim cok sukur gizli sakli ondan habersiz bisi yapmadim yapsamda hemen soylerim ben nefes alamam ondan bisi saklarsam bogulurum :D

0 oy
tarafından

ben hic bu zamana kadr bisi gizlemedim yani beyaz yalanlar illa oluyodur ama oyle buyuk bisi hic gizlemedim gerci daha 1 yillik evliyiz 

0 oy
(514 puan) tarafından

Gizlediğim bir şey yok öyle çünkü gizli şeyler hiç bir zaman saklı kalmaz bi zaman sonra patlak verir o yüzden gizlemem eşimin ağzına laf vereceğime ölürüm daha iyi :D hahah. 

0 oy
(125 puan) tarafından

Kociş bana yalancı der ondan gizıin işler yaparım ama sonra gelib valla kendim söylerim icime sıkıntı basar.. yapsmam 

Bikeresinde onun akrabasıyla kızfı arkadasdık kafamıza vrdi bira alalım dedim alıb iki tane icdik tabi kafalar hos bide kaynanamın evinde dusun kaynabam isden gelendd bira ları tualete dokub gizlettik hala ordalarr))) evet neyse o kadar gulduk gulduk kaynana supelendi tabi gidib yattık aksam eve geldiymizde kendim acıldım kocama böyle falan diye oda hep sözler isde sen her boku yeyob sonra bana söyliyorsun)))) ana baska seyleri hemen söylerim rahat rahat kendi akrabalarımdan onun akrabalarından konusurum o huyumu bilir  göz bebeyim olsa bile yanlısın gördum mahvederim )))

0 oy
(431 puan) tarafından

Var ilk ales puanımı hala saklarım:))) 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 555 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 120 göst.
+7 oy
44 cevap 1,556 göst.
0 oy