0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Hep arkada duruyoruz ya bebişlerle. Ne zaman onu oto koltuğuna oturtup öne oturmaya başladınız kizlar en az kaç aylık olmalı sizce

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
17 aylık otokoltuguna 9. Aydan beri oturuyor ama öne gecemıyorum sanki öne geçsem bısey olucak gıbı gelıyor 
(2,529 puan) tarafından
Ya ben memlekete gidicem kızım 6 aylık olacak. Oto koltuğuna oturtsam bişey olur mu acaba diye düşünüyorum
tarafından
Yok yok ama sıkılıyorlar yanı benımkı gotu kurtlu bağırıyor sureklı
(2,529 puan) tarafından
Benim kızım uyur arabada. Uyandığı zaman yanına geçerim olmadı
-Reklam-
0 oy
(12,794 puan) tarafından
KIZIM hic oturmadı nasipse oğlumu alistiracagiz 4 aylıkken başlayacağım 
(2,529 puan) tarafından
Biz memlekete gidicez de kızım giderken 6 aylık olacak neredeyse. Onu koltuğa oturtup ben önde otursam bişey olur mu acaba diye düşünüyorum
(12,794 puan) tarafından
Uzun yolda tek bırakılmaz
Mustan bursaya giderken kızımla önde oturuyorduk kucağıma da uyuyordu emekerken
(2,529 puan) tarafından
Önde oturmak daha tehlikeli bebekle
(12,794 puan) tarafından
Yani ama wrkada oturamıyorum mide bulantilarim oluyor
0 oy
(119,001 puan) tarafından
inanki hic arkada oturmadim ben☺
(2,529 puan) tarafından
Doğduğu zamanda arkada tek mı kaldı sevda. Bende memlekete gitcem 6 aylık olacak neredeyse. Oturtsam oto koltuğuna bişey olmaz o zaman ya
(119,001 puan) tarafından
yaa esim calisiyodu ben hep kendim kullandim araci mecbur tekdi
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Bence 8 9 aylık falan konulmalı biz biraz geç koyduk 17 aylik alışması zor oluyor belli bir süre oturuyor 5 10 dk kadar sonra beni istiyor ağlıyor anne anne diye yani 1 ay oldu hala böyle. Kemerini bağlayıpta ön koltuğa gecemedim daha
(2,529 puan) tarafından
Benim kızım 6 aylık olacak oturtsam bı denesem mı diyorum bende şehir içinde. Çünkü memlekete gidicez uzun yol sıkıntı olur mu diye denemek istiyorum
(1,403 puan) tarafından
Koy yani sanmam çünkü oturtmaya baslamissindir artık. Ama yanında sende arkada otur çünkü belki kusar midesi bulanır ağlar falan
0 oy
(11,217 puan) tarafından
buyuk kizim 1 yasindaydi o arkada tek kaliodu ben one oturdum. simdi ikinci kizim 5.5 aylik ikiside arkada oturuyor. ilk uc ay kucugun yanindaydim yalniz.
(2,529 puan) tarafından
Yok canım ben onu demedim. Arkada oto koltuğunda oturacak ben kendim ön koltukta oturacam yani 6 aylık bir sıkıntı olur mu diye dedim
(11,217 puan) tarafından
guncelledim yorumumu ben yanlis anladim :)
(2,529 puan) tarafından
6 aylık bir sıkıntı olmaz o zaman yani
(11,217 puan) tarafından
hyr artik.kndi kndine oyalanabilir. bide sirti donukse onune ayna takin dikiz aynasindan onu gorursunuz. biz o sekilde takip edioduk :)
0 oy
tarafından
Hiç öne otrtmam cocugumu
(2,529 puan) tarafından
Önde ne işi var kız sjsjsj. Arkaya oto koltuğu alınıyor ya çocuklar için. Onu oto koltuğuna oturtup ben öne otursam olur mu dedim
tarafından
Kız haa sen onu soruyon bende znettm babassnn ynina oturabilirmi cnm pardon kuzum
tarafından
Tabiki de kız
(2,529 puan) tarafından
Önemli değil canımcım :) 6 aylık olacak bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum
tarafından
Yok kız ne olacak:)
0 oy
(393 puan) tarafından
4 aylık olmak üzere yeni aldık koltuğu oturuyor
(2,529 puan) tarafından
Biz memlekete giderken 6 aylık olacak neredeyse. Rahat oturur o zaman. Sen önde mı oturuyorsun canm o zamn
(393 puan) tarafından
Önde kuzum bide bizim koltuk hafif yatıyor
0 oy
(1,309 puan) tarafından
9. ayında başladık oto koltuğuna şuan 16 aylık bir yaşından sonra genelde hep ön koltukta oturuyorum arkamı dönünce hemen yanımda gibi zaten
0 oy
(48,392 puan) tarafından
Arabamiz varken hep arkaya oturuyodum oto koltugu alsaydik yinede arkada otururdum ya☺️
0 oy
(3,552 puan) tarafından
1 buçuk yasa dogru 
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Oğlum 8 aylık olcak onla beraber hep arkadaşım kizlarimdada öyle öne oturmadim hiç 1 yaşını geçene kadar korkuyorum ben ya ne bileyim
(2,529 puan) tarafından
Bende bebekle hiç öne oturmadim cnm sorum farkliydi :)
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Ben oğlum doğdu doğalı hep oğlumla önde otururuz oto koltuğu yok kucağımda önde otururuz

Ne bilim bı sıkıntı olmadı

Tabi Rabb'im korusun kaza olabilir orası var
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Oto koltuğunu 1 buçuk yaşına girmeden aldık. Uzun yolda filan zaten harika. Ama alıştırmak lazım. Kesinlikle almıyoruz biz şuan 4 yaşında hala oturuyor koltuğunda
0 oy
tarafından
Kızım 7. Ayından beri oto koltuğunda ben önde oturuyorm 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 88 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 575 göst.