0 oy
632 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
10 gündur evdeyiz neredeyse hiç dolaşmaya vs. Çıkmıyoruz zaten hep gündüz çalıştığı için akşam yorgun geliyor hemen uyuyor. Bugün sabah geldi vardiyadan dün konuşmuştuk dolaşmaya yakın bı şehire gidelim mi diye tamam demişti. İki üç gün önce dışarı çıkalım demiştim vardiya gündüze dönünce  çıkalım demişti.Sabah arkadaşları aradı dışarı çıkalım diye onlara tamam dedi onlarla gitti. Zaten her gün işyerinde görüyor onları biz 5 aylık kızımla yine evde kaldık zaten canım sıkılıyor kaç gündür bu günü bekliyorum şunu giyeyim bunu giyeyim diye plan yapiyodum. Telefonda onlara tamam geliyorum diyince çok bozuldum :( giderken kusura bakma canım diyo bide. Kim bilir kaçta gelir saat. Gerçekten üzüldüm ya :(

10 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Deseydin bizide AVM ye bırak diye az da para ver deseydin
(262 puan) tarafından
Keşke deseydim gerçekten çok pişmanım. Ek kartı bende hep zaten canm. Yürüyerek gitsem çok uzak kızım durmazsa çok zor olur benim için
(1,850 puan) tarafından
Ben böyle şeyleri sonundan öğrendim . Adama bağımlı kalmaya mecbur değiliz. Hem senin kendinin gezmeye çıkacağını duyunca oda arkadaşı ile çıkma konusunu bı düşünecek bence
-Reklam-
0 oy
(12,915 puan) tarafından
Sen çıkamaz misin kizinla beraber 
(262 puan) tarafından
En fazla A101 e gidebilirim ona da kızımı kucağıma alıp normalde gidiyorum zaten canım eve yakın başka bir yer yok maalesef
0 oy
tarafından
söyleseydin bugün biz çıkacaktık diye. iptal edebilirdi belki.
(262 puan) tarafından
Arkadaşının birinin ayağı kırık evde canı sıkılmış. Onlara tamam dedikten sonra ben desem ne olacak ki canm
tarafından
tamam kırılmışsın ama o zaman kendini yemek yerine özür dilediğinde söyleseydin kırıldığını. şimdi de al bebeğini kendin çık bence.
(262 puan) tarafından
En fazla markete gidebilirim canm ona da hep gidiyorum zaten
0 oy
tarafından
Neden eşini bekliyorsun ki sen de al çocuğunu çık gez AVM'ye git parka git sinemaya git gez evde psikolojini bozma
(262 puan) tarafından
AVM eve çok uzak cnm gidemem ki. Öyle minibüs falan da bilmiyorum burada. En fazla markete gidebilirim ona zaten hep gidiyorum
0 oy
tarafından
Bende hep evdeyim arada cikariz hem senin bebeginde kucuk soguk havalar hic cikma derim hasta olur ben oglum 10 aylik oldu sonra ciktim gecen ciktim oglum 5 gundur hasta
(262 puan) tarafından
Adana'da yaşıyoruz canım hava günlük güneşlik. Normalde hep çıkar gezeriz ama gündüz çalıştığı için 10 gündur evdeydim. Doğduğundan beri bağışıklık kazansın diye hep çıkıyoruz canım şükür Maşallah bişey olmadı
tarafından
Him ne diyimki bu seferde oyle olsun
0 oy
tarafından
Madem o seni önemseyip bişeyler yapmıyor sen kendini önemse al bebeğini çık 1 tane bebekle ben hergün gezerdim kocamı da beklemezdim 
(262 puan) tarafından
Nereyi gezeyim ki canım en fazla markete gidebilirim o kadar başka gidecek bir yer yok ki :(
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kızını al çık diyenler olmuşta insan eşiyle çocuğuyla  gezmek istiyor. Üzüldüğünü dile getir canım telafi etsin. 
(262 puan) tarafından
Gidebileceğim en fazla market var zaten :( ne güzel giyinirim fotoğraf cekiniriz falan diye hayal etmiştim üzüldüm:( normal de çıkarır gezdirir Allah razı olsun. Ama 10 gündur evde olunca birde bugün icjn plan yapmıştık hani onu hiçe sayıp gitmesine bozuldum
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kusura bakma canım eşin gerçekten çok saçmalamış bence tavır koy anlasın önce ailesi gelir yani karın kaç gündür evden çıkmamış sen hemen ilk fırsatta arkadaşlarınla cikiyosun ayıp yani
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bebek arabasina koy bebisini bi disarda dolanın canm bagri illaarket falan olmak zornda degilki temiz hava alirisnz
0 oy
tarafından
Benim kızım 6 aylık sadece asılları için dısarı cıktım evladım gezmekten daha onemlı bebegın 5 aylık havalar baya sogul cıkma bence  ben eşime hafta sonu kalk arkadaşlarınla gez onunda canı sıkılıyor bıkıyorum Ama bizi bırakıp gıtmez asla senın esının arkadasının ayagı kırılmıs ona morel olsun dıye toplanmıslardır Herşey sorun etmeyin bence d

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 799 göst.
10 Eylül 2018 Aile kategorisinde Aysecik35 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 3,857 göst.
0 oy
12 cevap 998 göst.

377,940 soru