0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (444 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 7 aylık. 2 tane alttan dişi çıktı bogaz enfeksiyonu ateş vs derken 1-2 haftadır çok huysuz. Bezini alirken bile çıldırıyor normalde o kadar sakindi ki 5-6 aya kadar koyardım kendisi uyurdu. Şimdi sallamak istemiyorum ayakta gezerek kucağımda hafif sallayarak uyutuyorum yerine koymadan ağlıyor bunu sürekli tekrarlıyor en sonunda dayanamayıp uyuyor. Her gece mışıl mışıl uyuyan bebek şimdi 3-4 kez kalkıyor. Dün gece yatakta emzirirken uyuyakalmışım yere düştü güm diye sese uyandık hastaneye gittik tomografi cekildi 6 saat bekledik şükür doktor iyi görünüyor dedi. Şuan uykusuzluktan ölecek gibiyim mahvoldum. Psikolojim bozuldu eşimle resmen travma yaşadık çok korktum. Ben bu bebeği tekrar nasil kendi kendine uyumaya alistirabilirim uyku egitimi istemiyorum aglatmak hic istemiyorum. Bilen aynı durumda olan varsa lütfen yardım edin kızlar neden koyarken uyanıyor :( 

1 cevap

0 oy
tarafından
tam dediğin dönem ve durumdayız. 7 aylık alt 2 dişi geldi. kendi kendine uyuyan çocuk kucakta uyur oldu. galiba üst dişler gelecek bizim de  hala omuzlarımızı kemirmeye çalışıyor, emziği de bıraktı 6 aylıkken. çok zorlanıyoruz. kucakta uyuyunca hemen koyma yerine ben uyuyunca oturuyorum 10 dk falan bekliyorum tam derin uykuya geçince sonra koyuyorum. 
(444 puan) tarafından
Ayni mi gerçekten kafayı yemek üzereyim uykusuzluktan mahvoldum yataga koyunca oturup agliyor deli gibi. 1 saat uyumuşum beynim kazan gibi :(
tarafından
aynı valla. Allah sabır versin hepimize.
(444 puan) tarafından
Amin canım cümlemize :(
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 94 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ArzuSN (319 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 768 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 130 göst.
6 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu

377,254 soru

11,289,745 cevap

34,701 kullanıcı

...