0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
15 gün önce doğum yaptım. .Ama bir türlü kendime gelmedim daha..Çok ağrılar çektim çok. .Dünden beri amleyatim okadar çok agiriyirki gece aynadan baktım neden agiriyir diye ..bide ne giruyum kıpkırmızı olmuş ameliyatim ve sarı bir sıvı akıyor. .Hemen Dr mi aradım hastaneye getirttim. ..baktı ve enfeksiyon dedi...karnımi çok sıktı dışarı çıkarmaya çalıştı iltihabı. .Sonra siringayla çıkardı birzda. .Sonra pansuman yaptı bide iğne. ..eve geldim biraz rahatlamistim ama 2 saattir çok agrim var. .İlaç içtim şimdi. .Ama geçmiyor. .sizce kaç günde geçer bu iltihap kızlar. ..

3 Cevaplar

0 oy
(638 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ben de ilk doğumunda enfeksiyon kaptım 4 gün hastanede yattım çok ilerlemişti enfeksiyon damardan antibiyotik aldım hastaneden cikiknca 2 hafta daha gittim hasyaneye hergun yara yerini siktilar biraz zor ama  disini sikmalisin çok geçmiş olsun tekrar 
tarafından
Tskedetim cnm benim. ..yok çok şükür erken farkettik ilerleme yok dedi ama hergün pansuman yapacaz dedi..Acaba kaç günde iyilesir ya..install hemen geçer dayanamiyorum artık. .cook sıktılar valla oyüzden çok agiriyir. .:(((
(638 puan) tarafından
Yine de 1 haftayı buluyor canım iyileşmesi
tarafından
Allahım sen yardım et 1 hafta geçmez simdi:((
-Reklam-
0 oy
(2,079 puan) tarafından
Ay cnm ya çok geçmiş olsun çok dikkat demeki doktordan doktora değişiyor ben ozelde yapmıştım çok iyi geçti benimki çok dikkat et kontrolünü aksatma 
tarafından
Aynen cnm özellikle sıktıklari yer allahım öldürecek beni ağrısı :(((
(2,079 puan) tarafından
Bu saaten sonra dikkat et bari bebek nasıl ilgilenebilecek birileri varmı
tarafından
Aynen cnm benim hiç kalkmamaya çalışıyorum zaten. .Evet cnm annem yanımda kalıyor çünkü yürümekte bile zorlanıyorum agrimdan. .sağolsun dünden beri bende annem...
(2,079 puan) tarafından
Iyi bari çok dikkat et doktor ne dediyse harfiyen uygula tekrar çok geçmiş olsun ⚘⚘
tarafından
Çok tksedeeim cnm benim❤❤❤
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ilaçlarını düzenli kullan geçer inşallah 
tarafından
Sağol cnm benim insallah ❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 845 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Özlemm ❤ (898 puan) tarafından soruldu
0 oy