0 oy
527 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

imageKızlar alistirma bardağı alacagim indirime girmiş hangisini alayım  tam bilmiyorum hangisi daha kullanışlı yeni ek gıdaya geçtik 6 aylık olduk almışken uzun soluklu kullanabileceğim birsey olsun bunlardan hangisi daha kullanışlı birde tommee tippeenin hem emzik ucu hem suluk ucu varmış yanlız  yumuşak uçlu meme ucu gibi diyor o daha çok aklıma yatiyorda4-7 aylık diyor  yumuşak ya bebek 6 aylık sert mi olması gerekiyor ucunun 7ci aydan sonra  su içmesi için 

8 Cevaplar

0 oy
(6,668 puan) tarafından
İlki bence.  V.     
tarafından
Sağol tatlım
-Reklam-
0 oy
(118,484 puan) tarafından
biz pipetli kullaniyoz bemce usttekini al
tarafından
6 ayligiz ya tatlım pipetli kullanamaz sanırım kaç aydan sonra pipetli kullanabiliyor
(118,484 puan) tarafından
ben 4 aydan beri pipet verdim hep
tarafından
5. Aydan beri pipetli kullanıyor ılk bunlardan aldım sevmedı su az geldı
tarafından
düzenlendi
Tamam kızlar sağolun o zaman bunlara hiç para vermeyeyim pipetli bakayım biz 6 ayligiz zaten pipetliden içmeyi öğrenene kadar biberon ile veririm suyu olmazmi
0 oy
(789 puan) tarafından
Awentinkini kullandik memnun kaldim diğerini bilmiyorum kuzum ama şuan olsa direk pipetli alırdım bunlar kısa süre kullanılıp pipetliye geçiliyor o çok daha uzun süre kullanılıyor. Yani bizim için öyle oldu. Tabi 6. Ay için pipet erken olabilir 
tarafından
Sağol tatlım aradığım yorum bizde biberon çok eğer kısa süre ise kullanımı hiç almayayim biberondan içse olmazmi pipetliye ne zaman geçer pipetli alayım o zaman direk
(789 puan) tarafından
Bence çok mantıklı ben şuan olsa öyle yapardım kesin
(622 puan) tarafından
Kızım 8 aylık lansinoh orta akış biberonla su meyvesuyu ayran vs.. içiyor alıştırma bardağı aldım bı ise yaramadı biberon varsa ona devam edin 10. Ayında filan pipetliye gecicem bende
tarafından
Bizde lansinohun biberonunu kullanıyoruz tatlım baya menmunum bende öyle yapacağım artık alirimda deneriz ne zaman çekmeyi ögrenirse pipetliye geçerim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İkisini de kullanmadık ben nuk pipetli aldım kızım çok sevdi onunla su içmeyi bi tane yetmiyordu bi yerde unutuyorduk falan munchkin aldım o da pipetli sevdi onu da 
tarafından
Tamam tatlım sağol ben bilmiyorum işte pipetli daha iyimis bende pipetli almaya karar verdim
(4,089 puan) tarafından
Bi kaç ay biberonla verdim bu arada canım tam 6. Ayda pipetli versem alır mıydı bilmiyorum ama bebeklerin emme refleksi kuvvetli oluyor zaten ben zor çektim ilk başta ama kızım rahat içiyor nuk marka e bebekte de var
tarafından
Biberon dan içiyor tatlım suyu zatende olmadı çekene kadar biberondan içer sonra pipetli geçerim bende bir tane indirimde iken alayım nuk markasında bakayım
0 oy
(223 puan) tarafından
Benim kızım 11aylik yukardakinden su icemiyo bende mecbur aşağıdaki gibi biberon uclu olandan aldım 
tarafından
Tamam tatlım sağol pipetli kullanıyormuş çoğu kişi pipetli bakacağım birde
0 oy
(285 puan) tarafından
Awentten çok memnun kaldım ama zaman geçtikçe ucunu kemirdi :))
tarafından
Sağol tatlım :) bizimde disimiz var şuan bakalım herşeyi kemiriyoruz bizde 6 ayligiz ama disimiz erken çıktı biraz
0 oy
tarafından
Bence 1. Canm
tarafından
Sağol tatlım
0 oy
(378 puan) tarafından
Eger sadece anne sutu aliyorsa yuvarlak biberon ucu gibi olanlaribtavsiye etmem, yumusak silikon ama duz kesimli uclu bi alistirma bardagi alabilirsin. Ama biberonla mama iciyorsa zaten istedigin gibi al sulugunu da
tarafından
Mama ile besleniyor tatlım pipetli önerdiler bakalım pipetli alacağım galiba bunların kullanım süresi kisaymis kimi bebek suyu cekebiliyormus bunlardan kimi cekemiyormus
(378 puan) tarafından
Kac aylik su anda 6 ayliksa pipeti beceremez hatta 1 yasinda falan bile pipeti zor beceriyo bebekler, dumduz bineronla ver bence
tarafından
Öylemi tatlım bilmiyorum ki bende 6 aylık millet 4 aylıkken icirmeye başlamış pipetli ile ya  bende bir kaç aya kadar öğrenir dediydim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Busra3509 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (440 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 37 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde webhesap (9 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,315 cevap

34,507 kullanıcı

...