0 oy
804 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından

Kizlar çok zordu bir gün hikayemi yazarım ama bebeğim solunum sıkıntısı yasiyormus az önce gidebildim yanına ikinma hissi gelmedi çok zor doğum yaptım bebeğim kuvezde başına gelen varmı ne olur dua edin:((((((((((((

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah bebeğini sana bağışlasın Allah yardımcı olsun korkma solunumu düzelince çıkarırlar küvezden. Aklına kötü şeyler getirme. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah <3

(153 puan) tarafından
Amin canım ağlıyorum öyle kucagima bile alamadım yatıyor yavrum :(((
tarafından
Ağlama henüz sütün yeni yeni geliyordur ona da etki eder yoksa sıkma canını herşey güzel olacak inşallah
(153 puan) tarafından
İnşallah canım benim:((((
-Reklam-
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Canım üzülme benimde  15 gün kuvezde kaldı hem ben 36 haftalıktım sezeryan oldum seninki  çıkar 1 2 güne sanırım ayını tamamlamış çünkü senin gözün aydın Allah yardımcınız olsun
(153 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
tarafından

Allah beterinden korusun solunum sıkıntısı cabuk geçer inşallah . Benimde çok zor geçmişti solunum sıkıntısından almislardi kizimi ilk gun olmasa da diger ginler saglam durmaya cakistim ama geçti gitti umrumda bile olmadı doğumun zorlugu sende unutmaya çalış etkisinde kalirsin hoş olmaz sen ve bebeğin için. Allah bağışlasın evladını hayırlı olsun :)

(153 puan) tarafından
Amin. Canım ne zaman verirler bebeğimi :((
tarafından
Çabuk toparlarsa 3 5 gune inşallah.  Sağlığı daha önemli dua edelim de hemen iyilessin sonra bir omur boyu senin zaten insallah:)
0 oy
(220 puan) tarafından
40+5de doğum yapdin?o kadar uzuyormus vakit demek(  sancım suyun falan normal geldimi?ıkınma olmadı diyorsun onun için sordum canım.aslinda duymusdum erken doğulan bebekler kuvezde kalıyor.Allah yardımcınız olsun
(153 puan) tarafından
Yok kuzum ikinamadim o yüzden :((
(220 puan) tarafından
Ne qaripmis,doğum standart her kesde aynı olmuyormuş demekki.Allah kolaylık versin.insAllah tez zamanda alırsın bebeyine kucağına evinize gidersiniz :)
(153 puan) tarafından
Amiiin kuzum Rabbim hepimize kolaylık versin
(1,430 puan) tarafından
Oluyor canım bende 40+4 te doğum yaptım kendi sancımla bende en son bebeğin çıkacağı vakit ıkınamadım gücüm yetmedi
(220 puan) tarafından
Allah bebeyinizi korusun,sağlıklı ömür versin :)
(153 puan) tarafından
Kuveze aldilarmi senin bebeğini de canım ne kadar zaman kaldı
(153 puan) tarafından
Saol canım benim Allah razı olsun
(153 puan) tarafından
Kuveze aldilarmi senin bebeğini de canım ne kadar kaldı
(1,430 puan) tarafından
12 13 saat kaldı kuzum
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Korkma cnm Allah in izni ile bişey olmaz ins Allah analı babalı buyutsun cnm bnm
(153 puan) tarafından
İnşallah canım benim inşallah
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun cnm hayırlısıyla çıkar ordan insallah
(153 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim insallah :(((
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün ❤
(153 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini
0 oy
(324 puan) tarafından
Canm Öncelikle gözün aydın olsun inşallah. Bebişinde en kısa zamanda düzelir Allah büyük beterin 'den korusun ☺ hayirlsi olsun insallah
(153 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim insallah
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Gözün aydın canım 12 gün önce aynı şekilde doğum yaptım 49+4 te bende son anda ıkınamadım bebeğim çok yoruldu doğduğu ilk 5 dakika ağlamadı müdahale ettiler hemen bana gösterip yoğun bakıma aldılar 13 saat sonra çıktı yorulduğu için gözlemde annesi şimdi inşallah hemen kavuşursunuz
(153 puan) tarafından
İnşaallah canım benim inşallah :((
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Korkma canm Allahın izniyle hiçbişey olmaz gönlünü ferah tut gözğn audın saglıkla büyüt inşallah 
(153 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün herşeyin bir zorluğu var işte 
(153 puan) tarafından
Evet canım Allah razı olsun
0 oy
(843 puan) tarafından
Üzülme canım eve gidip kötü bir şeyle karşılaşacağınıza kalsın daha iyi. Kontrol altında olması çok çok iyi. Sen üzülme ağlama bol bol sütünü sağ.rabbim yardımcınız olsun.
(153 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(199 puan) tarafından
Ay bende 29 gün oldu yap ali çok zor gerçekten bende çok zorlandım suni sancı aldım bebeğin inşallah çıkar çok kişinin giriyor kuveze dogumda ben doğum yaptığımda da girenler oldu üzülme solunum sıkıntısı yaşıyordu düzeldi düzelir seninkide Allah in izniyle eli ayağı düzgün olsun da 
(153 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin inşallah canım tedbir amaclı tutuluyo canım sağ saglm dogduya korkma 
(153 puan) tarafından
Çok şükür canım evet
0 oy
tarafından
Doğum anında heyecan yapmıştır bebiş canım düzelir inşallah solunumu üzülme rabbim beterinden korusun gözün aydın doğuramadım doğuramadım derken sonunda sende alsın bebisini kucağına daha çoook uzun zamanınız var sarılıp koklamak için yeter ki bebiş iyi olsun ") bozma moralini 
(153 puan) tarafından
Aminn canimmm çok saol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 419 göst.
30 Eylül 2019 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 175 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 672 göst.
13 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Marma20 (21 puan) tarafından soruldu