0 oy
1,306 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (50 puan) tarafından

Benim onur Tuna mucize doktor da ki ferman hocaaaaaa yıllardır çok begenirim<3:D

43 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Hic bir kimseye begenmeseydin zaten evlenmezdim senin yazdgn sey bana gore cok yanlis senin esin  de keske benim esimde su kiza benzeseydi cok begniyorum dese  hos olurmuydu  cok yanls .
(324 puan) tarafından
Seniiiiii +++++++++++++++++++liyorum
tarafından
Yapmak istediğim yorum canım ağzına sağlık saçma sapan konuşuyolar elin adamina begeniyorum demek bile ne saçma sapan biseydir .
(468 puan) tarafından
benden artı atamıyorum eski sevgili hayalî, ünlü hayali ne bu kardeşim. sanki kendileri fort ledy
tarafından
Kocalari bi video izlesin veya birine baksn kiaymetler kopar empati olayini her zaman severim
tarafından
Bncede empati şart
-Reklam-
+1 oy
(10,047 puan) tarafından
Ne yakışıklılar gördük gül gül öldük, kalbi güzel olsun insanın öncelikle. Dışı güzel olupta içini b*k götürdükten sonra ne işime yarar. Eşimin hem kalbini hem kendisini beğeniyorum şükür kimseye benzemesine gerek yok:)
+1 oy
tarafından

Benim kocam kendi haliyle güzel ben onu öyle seviyorum kimseye benzemesin dünyanın en yakışıklı erkeği bile gelse benim kocam vazgeçilmez canım

+1 oy
(6,712 puan) tarafından
Kimseye benzemesin ben onu öyle sevdim. Öyle de sevmeye devam edeceğim.☺❤
0 oy
tarafından
Kimseye benzemesin benim koca yaa 
tarafından
Eşim bana özel olsun istiyorum tam hayalimdeki erkeği bulmuşum sadece kendine benzesin yolsan geçen bir kadın ayy bilmem şu ünlüye benziyor çok yakışıklı çok tatlı dese öldürürüm onları kimse kocamı yakışıklı bulmasın sadece ben yakışıklı bulsam yeter hahahaha o benim
(50 puan) tarafından
Evet senin zaten bebeğim Allah'ım ayirmasin inşallah
tarafından
Amin kimsenin yuvası bozulmasın o yuva bozan kadınlardan uzak olsun yuvalarımız
(50 puan) tarafından
Amin inşallah canım tabiki
(3,187 puan) tarafından
Bbüşra Cem Yılmaz'ın anlattığı geldi aklıma..
Diyor ya erkek sorar yakışıklı miyim..?
Kadın cevap verir bence yakışıklısın.  :D
Sonra diyor bence diyorki hani bu bölgeden ayrılma. Bu bölgede yakışıklısın işte falan :'D
0 oy
tarafından
benimm esimm boyle iyi valla kimseye benzemesin :)
(50 puan) tarafından
Benzemez kimse sanaaaaa ;):)
tarafından
kiz zaten adamin pesini birakniolar bide unluye benzese katil olurum galiba
(50 puan) tarafından
Amannn kiz deme öyle ;) tek senin olsun ;) Allah ayırmasın
0 oy
tarafından
Benim eşime benzesinler kurban olsunlar benim aşkıma ")) dünyanın en yakışıklısı  benim keltos kociskom ") ❣❣
(50 puan) tarafından
Hahahaaaaa kız ne çok severek anlattın ;)
tarafından
Çok seviyorum zaten ") sevdiren rabbime şükürler olsun o da beni sever sağolsun ")
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Benim kocam gökhan keser e benziyor 
(2,083 puan) tarafından
Dur fotosunu atayım
(1,787 puan) tarafından
Attinmi kız :))
(2,083 puan) tarafından
Attım bakmadın sanırım bak silcem
(1,787 puan) tarafından
Tamam bakıyorum buraya.mi atican
(2,083 puan) tarafından
Paylaştım ya yorumları okumuyor musun
0 oy
(37 puan) tarafından
Ben onu olduğu gibi çok seviyorum her haliyle dünyanın en yakışıklı ünlüsü gelse bile benim kocamın yanında vız kalır.
(50 puan) tarafından
Ooo maşallah canım ;)
(37 puan) tarafından
Sağol canım :)))
0 oy
tarafından

Herkesin kendine has bir yakisikliligi vardir esin çirkin olsa dahi karısı olarak ona aşık olmalısın gözün yakışıklı erkeklere kapalı olcak...ben eşimi beğeniyorum kimseye benzemesini istemem

Ayrıca esin sana böyle bir şey dese kiyameti koparirsin:D

(50 puan) tarafından
Yok kiz niye koparayim ben eşime diyorum zaten Onur tunayi beğendiğini sadece görsellik tabiki benim eşimde yakışıklı uzun boylu beyaz tenli sarışın ela gözlü çok şükür çok aşık olarak evlendik Allah bozmasın
tarafından
He canım esin de yanında ben şu kızı çok beğeniyorum dese:)))düşünemiyorum bile
(50 puan) tarafından
Yok ya desin bazen diyor deneyle eline mi geçiyor ;)
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kimseye benzemese de olurdu ama eşim Ediz Hun'un gençlik zamanlarında ki haline benziyor :)
(50 puan) tarafından
Vaaaaw kız maşallah :) sende Hülya Koçyiğit olsan :);) Allah ayırmasın canım benim
(7,118 puan) tarafından
Amin canım cümlemizi . Yok ben benzemiyorum işte:)))
0 oy
(35 puan) tarafından

Benim eşimin kimseye benzemesine ihtiyacı yok. Benim herifim tam istediğim gibi çok yakışıklı :)  uzun boylu esmer gür saçlı gür kirpikli kaşına kadar değiyor kaşları şekilli dişleri inci gibi :) ♡  daha ne istiyim canımmmm <3 (maşallah)

0 oy
(2,267 puan) tarafından
Sen bu soruları nerden buluyosun:) başlığı görünce hoş karşılaşmadım ama senin yazdığını görünce normal geldi esprili bi kişisin art niyetle yazmadığını düşünüyorum ama linç yeme oranın çok yüksek bu soru ile :D:D
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Hiç bir unlu benim kocacim kadar yakışıklı değil <3

0 oy
(327 puan) tarafından

Eşimi beğeniyorum çünkü ben ona ilk görüşte aşık oldum başkasına benzesin asla istemem <3

0 oy
tarafından
Valla Kenan İmirzalıoğlu na benzemesini isterdim :) ama benim eşim de Antonio Banderas a benziyor 
0 oy
tarafından

Benim eşim kamran usluer benziyo :) hatta oktay kaynarca ikisinin karışımı gibi :D

0 oy
(996 puan) tarafından
Kimseye benzemesin ne geregi var ki zaten sevmis almisim 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Yine kendisine benzesin huyu suyu da aynı olsun kimseye benzemesine gerek yok ben onu öyle cok seviyorum öyle de severim kurban olsun yakışıklı ünlüler ona. 
0 oy
(774 puan) tarafından

Benim eşim vin diesel e benziyo. O adama hayrandım. Eşimi görümce aşık oldum valla :) sırf vin diesel e olan hayranlıgım yüzünden başımı yaktım :P

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 725 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde sarammmmm (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,168 göst.
0 oy
6 cevap 492 göst.
8 Mart 2020 Aile kategorisinde birten35 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,038 göst.

377,902 soru