+1 oy
186 göst.
Aile kategorisinde (301 puan) tarafından

image

selam ablalarim zaman su misali oğlumun gününü sayarken kızım 2 aylık oldu bile kızım doğana kdr araları yakın olduğu icin sevemem gibi geliyordu doğduğu günden bu güne içim eriyo baktıkça onlara asla pişman değilim o kdr çok seviyorum ki   en çokta oğlum tek büyümiycek ikisi bir arada büyüyecek  bu beni çok mutlu ediyor 

12 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Maşallah Allah nazardan saklasın
(301 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini :)
-Reklam-
0 oy
(223 puan) tarafından
Maşallah canım ne kadar var aralarında ben hamileyim bebeğim doğduğunda kızım 1.5 yaşında olmuş olacak
(301 puan) tarafından
Tam 1 yaş var aralarında kızım 1 ay eksik doğdu  :)
(223 puan) tarafından
Çok çabuk büyüyorlar zaten canım Allah yardım ediyo merak etme
(301 puan) tarafından
Canları sağ olsun dünyaya gelen büyuyor
0 oy
(154 puan) tarafından
Benimkiler biri mayıs da 3 girecek biride 1 yaşında bence bu kadar erken güzel deil mahfoluyorum artık bence wn güzeli 5 6 yaş
(301 puan) tarafından
Aslında sürpriz oldu kızım istemiyordum kesinlikle 5 6 sene ama veren rabbime şükür bize layık gördü ikisi bir arada büyür en azından yoruluyorum ama onlara değer
(494 puan) tarafından
İnan hiç güzel değil 5 6 yaş aralarında benm ilk iki çocuğumun arasında 2 yaş vardı evet 2 sene falan çok zorlandım ama sonra o kadar rahat etmiştim ki ikisi birden büyümüştü genç kız gibi geziyorum heryeri evim temi- kalıyordu herswyim düzene girmişti şimdi 3. Bebeğim oldu kızım 1. Sınıf oğlum  3. Sınıf bebeğimle 47 gunluk unutmuşum çocuk bakmayı çocuklar oka giderken rezil oluyo ders yaptırıyorum çocuklara bebekle ilgilenmekten çocuklar büyüdükçe anne rahata alisiyo ve küçük çocuk zor oluyo inan ki tecrübeden söylüyorum yanii 3. Çocuğumun abisiyle 9 ablasıyla 7 yaş var aralarında
(301 puan) tarafından
O yüzden aslında ikisinin bir büyümesini istiyorum sonralarda rahat etmek için şuan yoruluyorum ama elim soğumadan 2 . De yapıp 5 10 sene sezonu kapadim ben :)
(494 puan) tarafından
En iyisisin yaptın valla bence bebek düşünüyorsan başka onuda en az 2 3 sene sonra yap köklü kapa sen sezonu ;) yoksa ben gibi olursun kızım 1. Sınıf çocuğumla ilgilenemedim aklı başında çocuklar okula başlamadan çocuk sayını tamamla derim ben
(301 puan) tarafından
Şuan kızımın doğumundan sonra hamilelik doğum denilince bile korkuyorum o yüzden baya bı sure istemiyorum şükür Rabbime ikisinide tatdirdi özlemek istiyorum artık uzun bı sure
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Aralarında kaç yaş var canm benim küçük kız geldiğinde büyüğümüz 3 yaş 2 ay felan olacak 
(301 puan) tarafından
Normalde 13  aydı ama 1 ay erken doğdu 1 yıl yani eğer istenilen bir hamilelik olsaydı kızım kesinlikle 5 6 sene düşünmüyordum ama nasip işte
(1,663 puan) tarafından
Bende araları daha yakın istiyordum canım Rabbim böyle hayırlı görmüş sağlıkla büyüsünler
0 oy
tarafından
Çocukların arasidna yaş farkı en ideali 4 yas benim çocukların arasında 3 buçuk yaş vardı hiç zorlanmadım 
(301 puan) tarafından
Aslında şuan tek zorlandigim konu  ikisi birlikte ağlayınca çok şükür gerisi bı şekilde halloluyor
tarafından
Rabbim sabrını arttırsın canım
(301 puan) tarafından
Amin canları sağ olsun da :)
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Bence buyugu okula basladı gıda kucugu 3 yasında olmalı. Ders yaptırmaya baslayınca kucugu anlamalı. Okula getır gotur yapacaksan kucakta olmamalı bence. Cunku kucuk bebekle bunlar cok zor oluyo 
(1,014 puan) tarafından
Masallah cok tatlılar
(301 puan) tarafından
Benim ikiside aynı zamanda başlar artık okula Allah izin ederse :)
(301 puan) tarafından
Teşekkürler  :)
0 oy
tarafından
Maşallah canım Rabbım bağışlasın inşallah 
(301 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini
0 oy
(494 puan) tarafından
Maşallah kuzum Rabbım nazarlardan korusun ikisinide en ideal yaş 2 en fazla 3 sonra bebek diğer çocuğu kiskaniyo aklı yettikce küçük olursa ikiside bi kerede büyürler sonra sen de onlarda rahat eder en iyisini yapmışın 
(301 puan) tarafından
Sürpriz olsada iyiki olmuş gerçekten birlikte büyüyorlar oğlum daha kıskançlığı bilmiyo ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem tabi
0 oy
(119,075 puan) tarafından
darisi bans olsun artik
(301 puan) tarafından
İnşallah :)
0 oy
tarafından
Maşallah subhanAllah .benimkilerle aynılar:D cok hos cok guzel bir şey. Bende asla pisman değilim. Suan kucugum kizim 5 aylik. Oglum 2 buçuk yasinda
(301 puan) tarafından
Hele böyle beraber giydirince falan çok güzel oluyo :)
0 oy
tarafından
1 yaş var aralarında benimkilerin tam 1 yaş 
(301 puan) tarafından
Benimde
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Masallah benimkilerin arası 1bucuk yaş 

Şuan biraz büyüdüler oyun  falan oynuyolar:)) baya iyi oldu arkads oldular birbirlerine

Küçücükken bise anlaman ama küçük büyüsün  baya iyi oluyo
(301 puan) tarafından
Oğlumun tek buyumemesi için çok  iyi oldu bence evde çok skiliyo tek beraber girer çıkarlar :) benimkilerde
(3,532 puan) tarafından
Benimkiler şuan beraber  hareket ediyo :))) çok tatlılar
(301 puan) tarafından
Rabbim uzun ömürler versin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 345 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 184 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Syma (648 puan) tarafından soruldu
0 oy