0 oy
134 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (907 puan) tarafından
Sinirlenince kafasini duvara veya yere vuruyor, vururken kendine zarar vermemek icin yavas vuruyor ama bu davranisi beni cok endiselendirihor (( bazende elini isssiriyor offf bana bir fun kafayi yedirdetecek bu cocuk

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide oyle bu aralar cok agrasif
(907 puan) tarafından
Ne yapmak lazim bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
(7,942 puan) tarafından

Bebeklikten cockluga gecis dönemi biraz stres yaratiyor canim annesi isdedigini aninda yap bu aralar sinirlenmesin yavrucak:)

(907 puan) tarafından
Ayy tehtit gibi kulkaniyor canim yapsam mi yoksa gormemezlikten mi gelsem anlamadim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
19 aylik 2 3 aydir boyle deli olcam hemen kendinj yere atiyor kafasini vuruyor yapma dedikce bilerek kafasini vurmaya devam ediyor 
(907 puan) tarafından
Evet sanirim santaj yapiyor ))
(2,678 puan) tarafından
Nasil cozum bulcaz peki buna canm
0 oy
(31 puan) tarafından
19 aylık oğlum oda öyle son 2 haftadır çok kötü huy degistirdi ya
(907 puan) tarafından
Evet o aylarda basladi bizimkide ara ara yapiyordu simdi surekli
(31 puan) tarafından
Bnm evde kalabalık oldu ya çok kötü huy değiştirdi salgirgan herşeye bağırma ağlamak istedigi olmayınca ooo
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Pepe çizgifilmini izliyor mu
(907 puan) tarafından
Yok hic izlemedi, sevimli sostlar var sarkilar onu izkiyor ara sira cok tv baktirmiyorum
0 oy
tarafından
22 aylik kiz benimki de elini ısırıyor sağa sola vuruyor sinirlenince 
(907 puan) tarafından
Ayy yalniz degilmisim
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ilgilenme benimki de öyle yapıyordu yapma dedikce yaptı bende saldım ipini senin değil benim dediğim olacak kendi canin acır dedim her seferinde eşimden yüz buldu ona yapmaya devam etti o da benim taktiğe dönünce kökten bıraktı 
0 oy
(269 puan) tarafından
Benim yigenim öyleydi canım sinirlenince nere varsa vururdu deliydi biraz
(907 puan) tarafından
Simdi nasil cnm devam ediyormh
(269 puan) tarafından
Yok canım büyüdü şimdi 20 yaşında zaten ama 9/10yaşında yanlış hatirlamiyorsam burnunda etmi kemik mi öyle bişey vardı darbe aldımi faln diye sormuştu doktor şuan bı sıkıntısı yok yigenimden bahsedeyim sınırlı biraz bu bebeklikten geliyor galiba sinirden kafa vuruyorlar.biraz dediğim dedik
0 oy
(3,152 puan) tarafından

Benimki de 20 aylık sebepsiz ağlıyor 2 yaş sendromuna giriyorlar herhalde ağlayınca fazla düşmüyorum üstüne oda bana sinirleniyor eline ne geçerse fırlatıyor dün ağladı sonra gırgırı fırlattı bana:D

(907 puan) tarafından
Haha oda var evet siddet goruyoruz bizi kim koruyacaj ))
0 oy
(204 puan) tarafından
Kız bu ben bende küçükken böyleymiş annem zor zaptedermis doktora götürmüşler bile beni bırakın kendi kendine geçer demişler de hala devam ediyor sinir gelince küçükken sende piskoga faln götür ileride benim gibi olmasın 
(907 puan) tarafından
Bekleyecem cnm birakmazsa goturmeyi dusunuyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım benim yeğenim öyleydi yanından geçmeye korkardık sinirlenip kendini bam diye yere atuyodu fazla üzerine gitme zamanla unutur bence çünkü üstüne gittikçe dahada çok yaoiyolar 
(907 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum cnm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 258 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde BEG (1,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 172 göst.
25 Nisan 2021 Aile kategorisinde Bebegimmm (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
30 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ayselselay (328 puan) tarafından soruldu