0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Kızlar 3 yaşında kızım var ama doğduğundan beri hiç geceleri uymuyor doktora götürdüm değerlerinde hiç bir sıkıntı yok gündüz oynuyorum yoruluyor 9 da yatirsam 10 da 11 de 12 yatirsam 12 buçuk da geri uyanıyor sabah 5 kadar oturuyoruz bir çözümü olan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden kalkıp onunla oturuyorsun ki kalkma yakma ışığı falan gece kalkıp oturulabilir mesajı verme yatılması gerektiğini anlaması laZım
tarafından
Anlar tabiki onlar bizden akıllı kararlı olursan çabuk alışır ama inat eder ilk başta baktı olmuyor mecbur uyun sağlar
(8 puan) tarafından
İnşallah ya artık o kadar yoruldum ki birde çok inatçı
tarafından
İste bu senin elinde kuzu.İstikrarli olman lazim  .Annesi sensin .O senin annen gibi davraniyor .hic normal bir yaklasim degil .yani kafasina gore uyumuyor.olmaz boyle .sagligi acisindan hic iyi degil.

Guzelim hem de nasil akilli bebeler ☺️
(8 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ♡
(1,253 puan) tarafından
Cocuklar geceleri korkuyolar ben onu anlamk için kendi küçüklüğüne gidiyorum ben cok korkardim tek başıma yatirirlardi benide. Anne babamin yanina giderdim gece kizardi beni yataga götürur atardi korkudan sabaha kadar uyuyamazdim sonra okula gidincede uyuklardim. Şimdi onlari düşünüyorum da kizimi gece yanliz yatirmam eşim onunla ayni odada yaninda yatiyor bende 6 aylik oglumla yatiyorum buyuyene kadar bu şekilde oluck yapabilecegim bişey yok
-Reklam-
0 oy
(907 puan) tarafından
Benim oglumda iji yasinda dogdugundan bu yana uyku sorunu var bak suan oturuyoruz ((
(196 puan) tarafından
off niye ki uykusuzlujları sabah gündüz yedikleride  etkiliyormuş bu arada anneler bilginiz olsun mesela yatmadan 2 saat önce gazlı hiçbirşey yedirmemeye çalışın mandalina portakal falan bunlar gaz yaparmış bende yeni öğrendimm
0 oy
(196 puan) tarafından
BAY BAY NİGHT DAMLA 50 ml MELİSA ETKİLİ BİTKİSEL bir ürün var kızım için grubunuzda sormuştum bende annelerimizin geneli bunu tavsiye etti canım kullanırsam bi vak istersen melisa bitkisi zaten uyku konusunda rahatlatıyor uykuya dalma da falan bu şekil vermek istemiyorum dersen de öğlen ve akşam yatamadan önce aktarlarda satılıyor melisa çayı al kuru 1 çay bardağı demle içirr tavsiyem bidene istersen uykusuzluk çok zor gerçekten ALLAH yardımcın olsun canım 
0 oy
(191 puan) tarafından
15 qylik kizim var 1 haftadır bunu yapıyor 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
İstediği kadar duygu sömürüsü yapsın o ne uyaniktir oooo benimkide şimdi dört yaşında bu bir yıldır bırakmış o huylarını uyanır anneee diye çığlığı basardi ne oldu kızım de susadım su verirdim e acıktım birşeyler verirdim mutfağa gidip anne biliyor musun şöyle oldu böyle oldu sohbete başlardı bir gün baktım olmuyor sus konuşma bir daha böyle yapmiycaksin akşam olunca kalkmak yok akşamları herkes uyuyor sende uyuycaksin sabah olunca kalkarız hadi hadi diye sertçe uyarınca bir kaç defa kesti şimdi kalksada yatağından asla çıkmaz biliyor kazacağımi tavrını köy istediği kadar ağlasın tavrını bilsin iki üç gün sürer bu süreç sonra bırakır
0 oy
(485 puan) tarafından
Gündüz bı saat uyku yapması gerek canım , onu istiyor gibi gündüz uykusuna ya yatırmaya çakış canım bakalım durum ne ancak ozmn gece uyur belki :)) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 210 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimmm (209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 113 göst.
0 oy
4 cevap 54 göst.
+1 oy
3 cevap 167 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (78 puan) tarafından soruldu

382,053 soru

11,438,315 cevap

35,006 kullanıcı

...