0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (1,499 puan) tarafından
Denizli'de Pamukkale üniversitesi uzman çocuk Dr u var mı tavsiye edeceğiniz lütfen

1 cevap

0 oy
tarafından
Üniversitede bilmiyorum canım ama maddiyat sıkıntı değilse kendi doktorunuzu tavsiye edebilirim. 
(1,499 puan) tarafından
Ayyy tam aradığım Dr ya ❤️ yıllarca bebeğim olsun diye iyi bir Dr aradım sonunda yunus aydın ile tanıştım aynı dediğiniz gibi bir kadın doğumcu şuan oğlum içinde o kadar iyi bir doktor bulmak imkansız gibi geliyodu çok teşekkür ederim size ☺️❤️
tarafından
İnsallah faydası olur bence bir kez şans verin ♥️ rica ederim canım benim.
(1,499 puan) tarafından
Aklımda canım adını yazdım gidicem inşallah oğluma hamileyken Allah korusun down olabilir dedi Dr um doğunca çok şükür çocuk Dr u korkulacak bişey yok annesi dedi hatta inanamadim bikac defa yine sordum hayır korkulacak bişey yok olsa bile doğar doğmaz belli olurdu dedi sevindim tabi ama başka Dr a gidince genetik taraması istedi bu yüzden iyi bir Dr arıyorum bana kesin ve net bir şey söylemesi için
tarafından
İnşallah öyle değildir. Rabbim hakkınızda en hayırlı olanı versin. Sende içini rahatlatmiş olursun.
(1,499 puan) tarafından
Amiinn canım Allah razı olsun aynen öyle bir an önce kesinleşsin dua edin bize lütfen ❤️
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
12 Mart 2021 Diğer kategorisinde Duduhalilefe (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy