0 oy
98 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (589 puan) tarafından
Hamileyim çatlak kremi sürsemde genetikten dolayı bende de çatlak oluştu. Kırmızı yeni olan çatlaklara önerebileceğiniz krem, losyon var mı? En azından görünümünü azaltsa. Lazer var ama ona şimdilik gidemem. Böyle götürmesini beklemiyorum zaten ama görünümünü azaltsın kafi.

7 Cevaplar

0 oy
(1,718 puan) tarafından
Hindistan Cevizi yagsi demişti saglikocagindaki hemşire ama ne kullanırsan kulllan yinede olacağı varsa oluyor.
(589 puan) tarafından
Olanların görüntüsünü azaltmak için sordum canım ya. Ben zaten çatlak kremi kullanıyorum ama çıktı yine de işte ☺️
(1,718 puan) tarafından
Valla keşke çaresi olsa ama maaselef.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 34. Haftada biraz çıktı birkaç öneriyi dinledim kullandım faydası olmadı ama az çıkmıştı doğum sonrası zamanla geçti izim yok şuan
0 oy
tarafından
Bebek yağı sur
0 oy
tarafından
Maalesef oluşanın çözümü yok. Oluşmadan engel olmak lazım. Doğumdan sonra onların rengi açılıp beyazlasiyor. Ama buruşuk bir hal alıyor :)
0 oy
(118 puan) tarafından
Tek tavsiyem LİERAC krem o çok iyi ve hiç çatlak izi kalmıyor 
0 oy
(573 puan) tarafından
30 haftalıkken çatlamaya başladım karnım belim bacaklarım ama karnım çok aşırı çatladı doğum yaptım 27 gün önce göbeğim mahvoldu göbek inince çok kötü buruşuk buruşuk Bi görüntü oluyo her gören gerçekten bu kadar nasıl oldu diye soruyo 
0 oy
(119,619 puan) tarafından
hic bi caresi yok naparsan yap catkarsa catliyo sukur bende catlama olmadi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
21 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 103 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seda22 (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.