0 oy
88 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar sizin bebekler direk yedi mi mamayı mama için de yeni biberon aldım önce onu sevmedi sonra onun içine mama yerine su doldurdum suyu fln içti mamayı veriyorum içiyor ama lıkır lıkır değil yudum yudum ilk basda normal mi alışır mi

3 Cevaplar

0 oy
(2,564 puan) tarafından
Normal CNM zamanla alışacak  isal olur ve ya kabız olursa değiştir 
(346 puan) tarafından
Yani içer demi mama değiştirmeme gerek var mı şu anda
(2,564 puan) tarafından
Yok CNM her o içer
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sevdiği mamayı bulana kadar kaaaç tane mama değiştirdim bir bilsen. Önce Aptamil ile başladık, Sma ya onu da sevmedi hip başladık en son bebelac gold ile mama macerası bitti. 10 aylık süte geçmek zorunda kaldık. Bu arada bu değişimlerin hepsi doktor kontrolündeydi canım. O yüzden normal merak etme
(346 puan) tarafından
Mama değiştirmeme gerek var mı şu anda normal mi bu yaptığı
tarafından
Daha ilk defa verdiysen normal. Bir kutu bitiminde net anlarsın sevip sevmediğini canım
(346 puan) tarafından
Tm canim ne olcak bakayım bir geveleyip duruyor biberonu
0 oy
(87 puan) tarafından
3 aylik ogluma yeni aptamil mama aldim yemio sizinki kac aylik acaba nasil yedirebilirim acaba
(346 puan) tarafından
10 aylık benim kız sevmedi gibi biberonu geceleri fln sonra o mama biberonuna mama yerine su doldurdum içti biberona alıştı gibi bir nevi önce hiç almadı.Bitaz verdim parça parça içti içip bıraktı sürekli.geve yatınca verdim mecbur uykuluca içti ama
(346 puan) tarafından
Bende bilemiyorum valla süt olduğu sürece mamaya karşı olan bir anneyim fakat iki üç gündür çok fazla uyanıyor ve kilo alımı için bir iki ay kadar kullan dedi doktorum Aptamil aldım bende fakat bir süre sonra alışır diyenler olmus alismazsa da mecbur başka mama denicem birsuru de para verdik valla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 112 göst.
0 oy
7 cevap 154 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 430 göst.
18 Nisan 2023 Aile kategorisinde emirinannnesi (216 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...