0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (13,732 puan) tarafından

Çok takıldı kafama bugünku mevzu.

Aklıma geldi de şimdi benim kanımda pıhtılaşma kaldı koronadan sonra.

Allah göstermesin de bu yüzden 9+5 Ken 6+3 demiş olabilir mi doktor acaba?

Yani dilim varmıyor,inşallah benimledir bebeğim fakat aklımdan cikaramiyorum.

Yani  pıhtılaşma yüzünden kalbi durur mu bebeğin?

Yada direkt düşük mü olur?

Dua edin de benimle olsun ben öğrendiğimden beri baya baya hayal kurdum ya.. kötü şekilde sonuclansin istemiyorum:(

Pıhtılaşma olup düşük yapmadan(ilaç da kullanmadan,çünkü 3 aydır ilacı kullanmıyorum) sağlıklı kucağına alan var mı acaba ya?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen yarın başka bir doktora gitsene aşko 
(13,732 puan) tarafından
Kuzum son postuma bakar msn müsaitsen
-Reklam-
0 oy
(907 puan) tarafından
Bende vardi ama igne kullandim, iki bos gebekigkm oldu rahim bebegi beslemedi damarlar tikanik oldugu icin, rahme giden damarlar cok kucuk ve ince oldugundan daha cabuk tikaniyor birde ilac kullanmadan derken ?? Folik asir ve diger vitaminlerden bahsetmiyorsundur umarim ?
(13,732 puan) tarafından
Son postuma bakar msnz
(907 puan) tarafından
Yuksek ihtimalle bos gebelik cnm (( hgc degeri benimde dusmustu, kanimizda pihtilasma varsa hamilelik oncesinde bebe asoirini kullanmanizi tavsiye ederim, hamile kaldiktan sonrada clexsana kullanin doktorunuza bu durumdan bahsedin
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm rabbim sag salim kucağına almayı nasip etsin ama inşllah öle bişi olmaz
(13,732 puan) tarafından
Son postuma bakar msn cnm
0 oy
(217 puan) tarafından
Geç döllenme olmuştur dıye düşünüyorum ama tek doktorla kalma belkı makınesı doğru olçmedi
(13,732 puan) tarafından
Son postuma bakar msn cnm
0 oy
(1,381 puan) tarafından
gorumceminde kan pıhtılaşması var o da doğum yapana kadar iğne kullandı ilaç içti . İnşallah sende sağ salim alırsın kucağına . Fazla takıp moralini bozma iyi düşün ki iyi şeyler olsun canım Rabbim büyüktür
(13,732 puan) tarafından
Cnm son postuma bakar msn
0 oy
tarafından
Pihtilasmadan dolayı anı bebeğin kalbi duruyor ya da kanamayla kaybediliyor senin drn ulturasonu biraz farklı olmuştur ama pıhtılaşma mutlaka ilaç hatta iğne kullanman lazım aksatma bu konuyu canim
(13,732 puan) tarafından
Canım son postuma bakar msn
tarafından
Baktım canım da evet yolunda gitmeyen şeyler var gibi duruyor ama inan ki bu ihtimalleri degerlendiginde bu haftaya kadar sen iyi olmazdın kanaman olurdu çok sancin olurdu en ufak bir şeyde kanaman ağrın olur bence sen biraz bebeğin için endiseleniyorsun ama hiç de düşündüğün gibi olmayacak Allahin izniyle.
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Merviş başka doktora git bence 
(13,732 puan) tarafından
Selinimm son postumaa bakar msnn
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kuzum bisey yoktur ins...ama bende pihtilasma yüzünden kalbi durdu sonra igne kullandim şükür oglum u sag saglim aldim kucağıma arastir ciddi bisey
0 oy
(42 puan) tarafından
Koronadan bendede oldu pihti vs ama bebegime bisey olmadi 21 haftaligiz uzulme uzmek istemem ama yukardaki postunuda gordum gelismemis bebek betan dusmus son zmanlarda kalbini dinlediniz mi normal degil yani 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
19 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 637 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu

383,578 soru

11,478,058 cevap

35,094 kullanıcı

...