0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 21 aylık kucakta mi gider yoksa koltukta yanımda mi ben bilet keserken bir yetişkin bir bebek diye belirtim ekstra 50 tl aldılar sizce nasıl olur giden varmı ynaima erkek yolcu denk gelirse hostese diyebilirmiyin değiştirme imkaninolurmunsizce

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kucakta gider. Erkek yolcu da gelse bisey olmuyor edepsiz değilse. Ben iki bebekle gittim geldim ikisinde de erkek düştü yanıma ama öyle farklı biseyle karşılaşmadım. Ama sen yine söyle yer varsa değişir yada sen başka birine rica edersen değişir. 
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ben cekinirim biraz da ondan çok sağol
tarafından
Bende hem çekinirim hemde kadın erkek farketmez biri dokununca çok rahatsız olurum ama öyle bisey olmadı. Sana zaten cam tarafı verirler cama doğru yaslanırsin
tarafından
Zaten cam tarafı kestim koltuğu
tarafından
Bi daha para mı verdin koltuğa. Çocuklulara direk cam tarafı veriyor sistem
tarafından
Valla verdimm kız denk gelmez diye birdahikine vermem ama
-Reklam-
0 oy
(168 puan) tarafından

Kovid pandemi tedbirleri kapsamında maalesef, hayır! Sebebi: Yolculuk sonrasında tespit edilecek pozitif bir vakada o koltuğun ön arka, sağ solunda oturan kişilerin tespit edilmesi otoriteler tarafından istendiği için

Kovid de böyle bir mevzu vardı hala devam mı bilemiyorum
0 oy
(544 puan) tarafından
Canım kucağında olucak sana bebek için ayrı bir emniyet kemeri ve can yeleği veriyorlar bebeği verdikleri kemerle kendi kemerine sabitliyorsun erkek olsada birisinden rica edersen yer değiştirebilirler
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kucağında gidecek canım. 2 yaştan sonrasına ayrı koltuk oluyor
0 oy
(485 puan) tarafından
2 yaşından sonra kucakta olmasına izin vermiyorlar. 

ayrıca uçaklarda yer değiştirmek mantıklı değil zira şayet herhangi bir kaza durumu yaşanırsa, kendi adınıza tahsis edilen koltuğun dışında, başka bir koltukta otururken yaralanmanız durumunda, seyahat sigortasından ve tazminat haklarınızdan yararlanamayabilirsiniz. bu nedenle ben şahsen uçakta kimseyle yer değiştirmiyorum. size de değiştirmenizi tavsiye etmiyorum. 
0 oy
tarafından
Bebekli anneyi direk cam kenarına atiiyorlar canım benim hanım boştu şansıma

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 140 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.