0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

kızım 15 aylık tuvalet eğitimi vermek istiyorum nerden nasıl başlayacağım bilemedim ilk bebeğim hamileyim ikinciyi doğurmadan alıştırmak istiyorum nasıl yapabilirim? Lazımlık aldım kapağını çıkardım 

8 Cevaplar

0 oy
(5,114 puan) tarafından
çocuk hazır değilse ne yaparsan yap alışmaz. Daha çok küçük. Zannetmiyorum öğreneceğini
-Reklam-
0 oy
(48,906 puan) tarafından
kucuk degil mi daha gerci annem hep diyo beni kucuk alıştırmista ben kizimda gec kaldim ☺️ Allah yardimcin olsun canım
tarafından
Evet küçük ilerde ağırlaşacağım ee sonra doğum yapacağım küçük bebek derken bu seferde çok geç kalacağım istiyorum ki ben ağırlaşmadan doğurmadan öğrensin alışsın ama nerden nasıl başlayacağım bilemedim üstüne oturuyor kıyafetiyle bezini çıkarıp oturttuğumdada ağlıyor korkuyor
(48,906 puan) tarafından
canim ben ilk 23 aylikti denedim baktim kendim hazir degilim saga sola gezmeye gittik biraktim. ertesi sene 32 aylik ogrendik.
eger kesin kararliysan sabirli ol ilk uc gun cok zor geciyo halilari topla
alt acma ortuleri varya şoktan aldim oturduğu yerlere kanepelere ortulerin altina ve yatağına koydum
oyun hamuru aldim oturdu onunla oynarken saga sola çiş kacmadi. benim tek hatam gece bez bagladim uyku sorunu var diye geceyi cok uzun surede ogrendi .
etiket al desenli cisi yakalayinca yapistircaz de konus sürekli biseyler anlat oyala tuvalette ilk cisi oraya yapinca gerisi corap söküğü gibi geliyo
0 oy
tarafından
Canım 2,5 yaşından önce aldığı eğitim kalıcı olmuyor zor oluyor ve cocukta travma oluyor diyo pedegoglar sen bilirsin ama çocuk küçük daha yıpratma kendini de onu da.  Bırak doğumdan sonra ver bence 
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Kendini ifade edemez ki daha erken bence sen yıpranırsın 
0 oy
(50 puan) tarafından
15 aylik malesf kucuk 18 aylikken baslaniyor doktor oyle oneriyor benim kizim  32 aylık yeni 3 4 gündür ogrendi ilk çocuğum 18 aylikken ogrendi  bence ilk konuşuyor olmasi lazm
0 oy
(119,790 puan) tarafından
direk klozete alistir
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Duvarımda bu konu ile alakalı postu okuyabilirsin
0 oy
(554 puan) tarafından
18aylik kızım baya yol ilerledik. Çişini söylüyor götürüyorum yapıyorum ama kakasını yapmıyor gece de bez takıyorum ama öğle uykusnda işemiyor. Uyanınca tuvalete yapıyor. İlk lazimliga koyunca çok korktu. Bebeklerini aldım uzerlerini çıkarıp koyduk falan derken biraz alıştı. Kıyafetleriyle oturdu üzerini cikarmak istemedi. Ben de. Ben de bebek küveti varya yikadigimiz bebekleri. Lazimligi onun içine koydum sadece çiş yaptığı kısmı. Şu doldurdum küvete içinde oynadı oturdu çişini yaptı alıştı sonra lazimliga rahat oturdu. Her çiş yapısında alkışladım bay bay yaptık sonra kendi alıştı. Çiş yapınca alkışliyor kendini sonra çişini döküyoruz bay bay yapıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yosi (1,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde bglm_ftma (5,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 356 göst.